zpět na výpis
zpět na výpis

Omega Design

Grafické a webové studio. Budujeme značky, které drží.

Značka Omega Design je již od roku 1996 symbolem pro silnou vizuální komunikaci a pokročilá marketingová řešení.

Pomůžeme nejen s tvorbou brandu, grafiky, prezentačními weby, focením, textařskou prací, ale i se všemi realizacemi v oblastech offline a online reklamy, obalového a průmyslového designu a podpory prodeje.

Myslíme si, že každý z vás se s naší prací již několikrát setkal.

V roce 2021 jsme se spojili s grafickým studiem Design dílna a rozšířili tak náš tým o další kreativní profesionály v oboru grafiky a marketingu.

+420 777 677 404
ivo.macek@omegadesign.cz
www.omegadesign.cz

IČ: 64507785

DIČ: CZ64507785

Grafický design

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Grafický design

GYMIO | Packaging a grafika marketingových materiálů

Pro českou fitness značku Gymio zpracováváme grafiku obalů, webdesign a další prezentační materiály.

realizováno od 2020

GITI TIRE | Zpracování tiskovin a správa jazykových verzí

Pro GITI TIRE zajišťujeme full-service support marketingových materiálů pro evropský trh. Od multijazyčných tiskovin po video tvorbu.

realizováno od 2020

CAN SUPERCONDUCTORS | Grafika pro materiály budoucnosti

Pro CAN SUPERCONDUCTORS, společnost zabývající se vývojem a prodejem supravodičů, jsme připravili grafiku pro mnoho aplikací – od webu po tištěné materiály. Specialitou jsou ilustrace a schémata šitá přímo na míru.

realizováno 2022

KAREL KOTAS – monografie | Sazba a redakce knihy

Sazba a redakční činnost na monografii architekta Karla Kotase.

realizováno 2022

CALIBRA | Vizuální styl

Zavedená značka CALIBRA nás požádala o nový sjednocující vizuální koncept. Namísto fota vašeho miláčka ve skoku – univerzální tapeta s psíky a kocoury stokrát jinak.

realizováno 2016

Marketingové strategie

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Marketingové strategie

PURKYŇKA OFFICES | Branding a marketingová strategie

Název, logo a design manuál, webové stránky, orientační systém, prezentační materiály. Strategie a marketingové aktivity pro prezentaci volných prostor. Kancelářskému komplexu Purkyňka Offices jsme se věnovali aktivně a s péčí.x

realizováno 2021-2022

WIEDEN | Rebranding dvou značek do jedné

Dvě významné stavební společnosti se spojovali v jednu. Byli jsme u toho – pod našimi křídly se ujasnil název firmy a positioning, vzniklo logo a brand manuál, realizovali jsme webové stránky.

realizováno 2019

NAVIGO3 | Marketingová a business strategie, branding

Navigo3 je software pro řízení firem a projektů. Využívají ho malé i velké firmy – projektanti, architekti, inženýři, designeři. Omega Design je otcem a průběžným rádcem celého projektu na byznysové, marketingové i realizační rovině.

realizováno od 2022

CERASTRUCT | Branding, marketingová strategie a realizace

Boskovická firma LANIK vyrábí keramické filtry do průmyslových provozů. My jsme jim pomohli vytvořit novou produktovou značku CERASTRUCT, směřující do stavebnictví a designu. Vymysleli jsme název a logo, pojmenovali poduktové řady. Vyrobili web a navrhli strategii, jak produkt dostat k relevantním zákazníkům. Následně jsme kampaně realizovali.

realizováno 2021-2022

VIKING MASEK | Branding

Viking Masek vyrábí balicí technologie světové úrovně. Omega Design je mu dlouhodobým partnerem na poli brandingu. Vymýšlíme ideje kampaní a realizujeme on-line i off-line marketingové materiály. V současnosti chystáme redesign všech aplikací, v souvislosti s repositioningem celé firmy.

realizováno od 2014

Webdesign

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Webdesign

WOODMAY | Webdesign produktového webu

Webdesign s originálním vizuálním stylem a prostornou a přehlednou navigací. Samozřejmostí je doprovodná grafika, jako jsou ikonky a schémata.

realizováno 2020

AKUTOL | Webdesign a webová prezentace

Design, zprovoznění a správa webové prezentace na platformě WordPress.

realizováno 2021

SPOLKOVÁ 13 | Web developerského projektu

Pro nevšední developerský projekt jsme vytvořili webové stránky na platformě WordPress, se systémem prodeje bytů. Následně také zajistili marketingovou podporu v on-line i off-line prostoru.

realizováno 2021-2022

ŠKODA AUTO | Design webových aplikací

Grafický návrh a front-end sady interních aplikací ŠKODA AUTO pro zlepšovatelské návrhy zaměstnanců, volby do dozorčí rady, plánování a optimalizace výrobních procesů.

realizováno 2017-2020

ZEBRA PCB | Web technologické firmy

Single Page web pro startup založený dvěma velkými hráči v elektronice, firmami Gatema a Racom. Soustředili jsme se na copywriting namísto budování „velkého“ webu s mnoha podstránkami.

realizováno 2019

Právě naše dlouholetá spolupráce je známkou naší spokojenosti. Krom jistoty v kvalitní výsledek oceňujeme především pružnost v konání a schopnost přizpůsobit se i nestandardním (ať už věcně nebo časově) požadavkům. Společnost Omega Design můžeme s jistotou doporučit jakožto schopného a hlavně spolehlivého partnera pro malé i velké kreativní činnosti!

Právě naše dlouholetá spolupráce je známkou naší spokojenosti.…

Ondřej Budík | HBH Projekt spol. s r.o.

Společnost Omega Design, s.r.o. v letošním roce vytvořila a zprovoznila pro společnost Brněnské vodárny a kanalizace, a.s. novou responzivní webovou prezentaci. Webové stránky brněnských vodáren jsou základním komunikačním prvkem, který společnost využívá při komunikaci se svými zákazníky, ale i s širokou veřejností. Cílem bylo vytvořit web, který bude nejen dobře vypadat, ale hlavně perfektně plnit svůj účel. Chtěli jsme web, který bude uživatelsky přívětivý a bude působit svěžím moderním dojmem.
Na začátku naší spolupráce jsme si vytvořili velmi podrobný harmonogram, který jsme rozdělili do jednotlivých etap, s přesným určením naší vzájemné odpovědnosti. Po dvou měsících intenzivní práce jsme mohli našim zákazníkům představit nový web, který všechny naše požadavky splňoval.
Komunikace s představiteli společnosti Omega Design byla výborná – domluvené termíny byly vždy plněny, některé dokonce s předstihem. Velkým přínosem pro nás byla i některá doporučení zkušených tvůrců webových stránek.
Výsledkem jsou webové stránky, které mají logickou strukturu, jsou přehledné, mají moderní vzhled. Od našich zákazníků jsme zaznamenali jen pozitivní reakce. Spolupráci se společnosti Omega Design můžeme jen doporučit.

Společnost Omega Design, s.r.o. v letošním roce vytvořila a zprovoznila…

Renata Hermanová | Brněnské vodárny a kanalizace, a.s.

Kompletní grafika pro firemní propagační a školící materiály pro tisk i online; realizace, údržba a optimalizace webů pro několik našich společností/produktů

Spolehlivost, kreativita, časová flexibilita a především skvělá orientace v poměrně složitém portfoliu našich firem.

Ochota při nestandardních časových požadavcích.

To vše je pro nás záruka příjemné a dlouhodobé spolupráce.

Kompletní grafika pro firemní propagační a školící materiály pro tisk…

Iva Tomečková | SolidVision, s.r.o.

V roce 2021 jsme poptávali webové stránky. V Omega Design nám pomohli pořádně si ujasnit strukturu produktů, služeb a řešení. Na základě těchto workshopů jsme projekt rozdělili na dvě části (firmy), abychom každým webem cílili na ty správné zákazníky. Spolupráce na webu probíhala perfektně, pracovníci Omega Design přicházeli s inovativními nápady struktury rozsáhlého katalogu produktů a zejména s kvalitním designovým řešením. Webové stránky nám nyní slouží a výrazně pomáhají našemu byznysu. Dále je rozšiřujeme společně s expanzí společnosti do dalších zemí.

V roce 2021 jsme poptávali webové stránky. V Omega Design nám pomohli…

David Dvorský, CORROTECH TRADE s.r.o.

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno