zpět na výpis
zpět na výpis

Ondřej Hauser

Grafický design

Vymýšlím a vyrábím stoprocentně funkční a vizuálně neotřelé návrhy. Mám široký záběr od digitálního designu (weby, aplikace, sociální sítě, reklamy...) přes tiskoviny všeho druhu (maloformáty, velkoformáty, polepy tramvají, aut...) až ke komplexním korporátním identitám (logotypy, firemní materiály, propagační předměty...). Navrhuji řešení A–Z, která jsou praktická, použitelná a vizuálně atraktivní. Výstupy, které obdržíte, jsou vždy precizní a perfektně zpracované pro jakékoli další použití, což nebývá vždy samozřejmostí. Mám mnohaletou praxi v oboru a nenechám Vás na holičkách.

+420608822096
ondrej.hauser@gmail.com
www.plutodesign.cz/

IČ: 74925318

DIČ: CZ7906010057

Grafický design

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Grafický design

VIDA! Science centrum

Jsem autorem vizuální kampaně VIDA!, všech grafických výstupů jak digitálních (weby, sociální kampaně, digitální marketing...), tak tiskových (letáky, reklamy, billboardy, tramboardy, CLV atd.) a také reklamních předmětů. Pro VIDA! dělám grafiku A–Z od začátku její existence.

realizováno 2014 - současnost

1993 – Rok samostnatnosti a svobody?

Grafický design instalace před rektorátem Masarykovy univerzity.

realizováno 2018

KAM – Kancelář architekta města Brna

2. místo ve výběrovém řízení na vizuální identitu Kanceláře architekta města Brna.

realizováno 2018

city:one

Tvorba logotypu a vizuální identity, tiskovin a webových prezentací. Online marketingové nástroje, sociální kampaně.

realizováno 2016

Logotyp a firemní identita INTEMAC

Návrh logotypu a firemní identity (CI). Kompletní merkantil, tiskoviny, webové stránky.

realizováno 2020

Webdesign

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Webdesign

FN – Fakultní nemocnice Brno

Návrhy a realizace rozsáhlých webových stránek FN Brno. Původní verze 2016, redesign 2018.

realizováno 2015–2019

WEBOVÉ STRÁNKY

Navrhl jsem desítky, možná stovky webů. Jsem detailista, dbám na funkčnost a moje weby jsou vždycky "pixel perfect". Vím, co jde a nejde zrealizovat a exportní soubory pro kodéry a developery odevzdávám tak, aby s nimi byla radost pracovat.

realizováno 2010 - současnost

Restless

Návrh a realizace webových stránek pro grafické studio.

realizováno 2016

Webový portál Nadace Partnerství

Kompletní grafický design a art direction webových stránek.

realizováno 2020—2021

Sázíme budoucnost

Masivní "sazečský" portál se specifickými funkcemi a moduly.

realizováno 2020

S Ondřejem Hauserem jsme začali spolupracovat pár měsíců před otevřením VIDA! science centra v roce 2014. Byl to právě on, kdo brněnskému zábavnímu vědeckému parku nastavil sebevědomou, moderní a hravou vizuální prezentaci, kterou už více než 5 let neúnavně rozvíjí. Za tu dobu jsme si s Ondřejem prošli snad všemi druhy grafických výstupů – od designu webových stránek, přes nesčetné množství plakátů, letáků, reklamních předmětů až po polep celé tramvaje, kterou je radost ve městě potkávat. S Ondřejovou prací jsme opravdu moc spokojení a kromě kreativních kvalit bych určitě vyzdvihla i jeho flexibilitu a rychlost při zpracovávání zadaných úkolů.

S Ondřejem Hauserem jsme začali spolupracovat pár měsíců před otevřením…

Mgr. Eva Navrátilová, specialistka marketingu, VIDA! science centrum

Potřebujeme jednoduché weby i složité webové aplikace, které umějí neobyčejné věci a ještě u toho vypadají jednoduše, čistě a vždycky k světu. Míváme sofistikovaná zadání, nad jejichž realizací je třeba hodně přemýšlet. Hledali jsme tedy chápavého, kreativního a dostatečně operativního grafika. Našli jsme Ondřeje Hausera. A pak následovala už jen léta bezvadné a po všech stránkách naprosto profesionální práce na různých webových projektech (knihovní brána, hybridní knihy, haptické mapy…).

Potřebujeme jednoduché weby i složité webové aplikace, které umějí…

Michaela Hanousková, Středisko Teiresiás, Masarykova univerzita

S Ondřeje Hauserem jsme spolupracovali na výstavě "Rok samostatnosti", která se konala v roce 2018 pod hlavičkou Masarykovy univerzity. Jeho osobní angažovanost, kreativita i smysl pro detail napomohl vytvoření velice atraktivní výstavy, která získala velkou pozornost veřejnosti i tisku. Na základě této zkušenosti jsme jej v letošním roce oslovili znovu při přípravě výroční výstavy Lékařské fakulty Masarykovy univerzity opět k velké spokojenosti nejen v řadách akademiků ale i studentů.

S Ondřeje Hauserem jsme spolupracovali na výstavě "Rok samostatnosti",…

Mgr. Lucie Vychodilová, ředitelka, Mendelovo muzeum Masarykovy univerzity

S Ondrou Hauserem jsem spolupracoval v rámci univerzity či firmy již mnohokrát. Většinou šlo o tvorbu tiskovin (letáky, rollupy, brožury) či o webovou grafiku. Výstupy dodával v termínu a případné úpravy vždy řešil velmi flexibilně. Co ale považuji za nejklíčovější je, že Ondra je skutečně Grafik, člověk, který má moderní grafiku v oku a v ruce a ví, jak věci navrhnout, aby nejen vypadaly trendy, ale také pro danou aplikaci dobře fungovaly. Na výstupy od něj se pak člověk těší a neotevírá je s obavami, jak se často stává mnohde jinde. Spolupráci s ním mohu maximálně doporučit.

S Ondrou Hauserem jsem spolupracoval v rámci univerzity či firmy již…

Ing. Jan Novotný, Ph.D., odborný asistent, Ústav fyzikálního inženýrství, VUT Brno

Spolupráce s Ondřejem byla velice příjemná, rychlá a efektivní. Potřebovali jsme graficky zpracovat sérii propagačních předmětů a vytvořit pro ně zcela nový styl. Proces proběhl hladce a zejména reklamní nákupní tašky s kreativní grafikou a laboratorní tématikou se velice povedly a vypadají opravdu moderně a profesionálně. Grafika byla zpracována precizně a navíc v krátkém termínu. Jsme rádi za možnost spolupráce a určitě bychom služby Ondřeje Hausera využili bez váhání znovu.

Spolupráce s Ondřejem byla velice příjemná, rychlá a efektivní.…

Dr. Alžběta Cardová, Business Development Manager, Enantis

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno