zpět na výpis
zpět na výpis

Ondřej Macků

Social Media konzultant

Se strategií nebo i realizací obsahu i reklamy na sociálních sítích. Jsem konzultant, stratég, lektor (sociální sítě školím moc rád) a specialista.

Online marketing

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Online marketing

Tesco

Byl jsem hlavním account managerem pro realizaci sociálních sítí Tesca. V rámci této práce jsem navrhoval strategie střednědobých projektů (i zahraničních) a především řešil s klientem i směrem do agenturního týmu operativu každodenní komunikace na profilech Tesca.

realizováno 2016-2017

L'Oréal

Byl jsem hlavním account managerem pro realizaci sociálních sítí některých značek firmy L'Oréal. Konkrétně se jednalo o Lancome, Biotherm a Giorgo Armani. V rámci této práce jsem navrhoval strategie střednědobých projektů a především řešil s klientem i směrem do agenturního týmu operativu každodenní komunikace na profilech uvedených značek.

realizováno 2016-2017

ODS

Byl jsem správcem Facebook stránky politické strany ODS, kde jsme společně s týmem řešili veškeré náležitosti spojené s tvorbou obsahu i s komunikací přímo na stránce.

realizováno 2016

Ulož.to

Byl jsem správcem stránky Ulož.to, u které jsem kompletně odpovídal za tvorbu obsahu i komunikaci s fanoušky.

realizováno 2016

Koření od Davídka

Společně s "Davídkem" jsme začínali na pár tisících do reklamy i v obratu a za těch necelých 5 let jsme vyrostli na statisícové obraty pomocí kvalitně dělaného obsahu i placené reklamě.

realizováno 2017-2021

Z kurzu jsem nadšená. Již dříve jsem navštívila podobné kurzy, ale žádný mi nedal ani zdaleka tolik, jako tento. Byl plný důležitých informací i praktických příkladů. Lektor opravdu rozumí tomu, co vyučuje a dokáže to vysvětlit i předvést. Kurz byl obsahově vyvážený, srozumitelný a velmi dobře strukturovaný. Vřele doporučuji a s Ondrou jsem se rozhodla navázat dlouhodobou spolupráci.

Z kurzu jsem nadšená. Již dříve jsem navštívila podobné kurzy,…

Veronika Jurásková, Davídkovo koření s.r.o.

Měla jsem možnost pracovat s Ondrou, jakožto Key accountem kreativní agentury. Vedl nám veškeré projekty od malých každodenních příspěvků na FB, až po velké středoevropské projekty jako Vánoce, Velikonoce nebo BackToSchool.

Díky tomu vím, že je Ondra pečlivý, snaží se dodávat vše v dohodnuté termíny a je spolehlivý. Navíc nejenže plně zastoupí kreativce, ale díky detailní znalosti veškerých analytik zpracuje zadání i vyhodnocení velké i malé kampaně.

Měla jsem možnost pracovat s Ondrou, jakožto Key accountem kreativní…

Lucie Rožková, Tesco

S Ondrou se dobře spolupracuje, vždy se snaží být nápomocný a pohotově reaguje. Ať už to bylo při spolupráci pro Aspen Institute, kde pomáhal se sociálními sítěmi, nebo na volné noze, kde na něj mohu odkázat, když potřebuji v rámci tvorby strategie komunikace doporučit někoho, kdo pomůže třeba s exekucí, správou stránek nebo cílením reklamy na Facebooku.

S Ondrou se dobře spolupracuje, vždy se snaží být nápomocný a pohotově…

Jenda Žáček, Aspen Institute CE

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno