zpět na výpis
zpět na výpis

pageart s.r.o.

Tvoříme úspěšné weby

Specializujeme se na tvorbu webových stránek a eshopů, ke kterým neodmyslitelně patří grafické práce a online marketing. Pomůžeme Vám vytvořit úspěšné internetové stránky, které budou vidět a přilákají nové zákazníky.

+420777908360
info@pageart.cz
www.pageart.cz

IČ: 06950337 není plátce DPH

Webdesign

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Webdesign

Campus River

Provedli jsme celkovou předělávku starého webu restaurace Campus river. Kompletně jsme provedli redesign vizuální stránky, optimalizovali webové stránky pro vyhledávače, vytvořili responzivní verze a SEO. Současně proběhlo zabezpečení webu a zlepšení celkové rychlosti načítání.

realizováno 2018

Indická Restaurace Himalaya

Vytoření nové webové prezentace pro brněnské restaurace Himalaya. Připravili jsme stránky v české a anglické verzi, optimalizovali, zabezpečili a zrychlili. Současně jsme také zajistili nafocení restaurace, abychom použili na web kvalitní fotografie.

realizováno 2018

Solidus Tech

Na základě grafického návrhu, který nám byl dodán jsme vytvořili webové stránky pro společnost Solidus Tech s.r.o.

realizováno 2018

Viviene

Nové stránky pro společnost, která se zabývá zakázkovou výrobou interiérových doplňků.

realizováno 2018

Restaurace Racek

Stránky pro brněnskou restauraci Racek. Standardní restaurační web bez pokročilejších funkcí. Kromě vizuální stránky jsme provedli také standardní práce, jako je zabezpečení, zrychlení a optimalizace. Jednalo se o předělávku zastaralého a pomalého webu, který neodpovídal dnešním standardům.

realizováno 2017

Webové a grafické studio PAGEART.CZ doporučuji, tvoří pro náš spolek webové stránky www.vejirzivota.cz. Spolupráce je rychlá, kvalitní a ze strany studia nám vždy vyšli vstříc. Jsem velmi spokojena.

Webové a grafické studio PAGEART.CZ doporučuji, tvoří pro náš spolek…

Šárka Bendová, Vějíř života, z.s.

Webové studio PAGEART nám připravilo stránky pro obě naše restaurace a s panem Drábkem spolupracujeme již mnoho let. Pomáhá nám nejenom s webovkami, ale také s hardwarem a sítěmi v našich provozech. Rozhodně mohu spolupráci jedině doporučit.

Webové studio PAGEART nám připravilo stránky pro obě naše restaurace…

Martina Darebníková, Piccolo, s.r.o.

Webové studio pro nás nejdříve vytvořilo webové stránky pro náš nově otevřený podnik a vzhledem k naprosté spokojenosti jsme je oslovili také pro vytvoření grafických prací a spolupracujeme s nimi i nadále.

Webové studio pro nás nejdříve vytvořilo webové stránky pro náš…

Veronika Hyrjová, provozní Schrott Brno

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno