zpět na výpis
zpět na výpis

Pavel Holomek

Grafický design, ilustrace

Social media, CID/Brand, Events graphic, Print/Online graphic

Grafický design

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Grafický design

Soutěž – UPM

Zpracování grafického rámce propagace pro soutěžní návrh o stálou expozici Uměleckoprůmyslového musea v Praze a 3D vizualizace instalace vstupní zahrady UPM

realizováno 2019

Design knihy – Robust Java Standards

Práce pro studio Aparat v podobě navržení layoutu elektronické/fyzické publikace. Mimo návrh výrazu a nastylování knihy byl zpracován také render na obálku titulu.

realizováno 2019

Vizuální styl konference – Plán pro Brno

Vizuální styl (Logo, outdoor tiskoviny, poster, social media, render motivu) pro architektonickou konferenci. Zadavatel studio Aparat.

realizováno 2017

Vizuální identita – VLK

Zpracování loga, webu a vizuální komunikace pro spolek zabývající se řešením pro obce v oblasti nápravy krajiny/sídel, ochlazování sídel a hospodaření s vodou.

realizováno 2021

Vizuální komunikace Galerie Umakart pro rok 2021

Vizuální styl komunikace a prezentace Galerie Umakart pro jednu sezónu. Layout pro social media, eventová grafika, poster.

realizováno 2021

S Pavlem rádi spolupracujeme na projektech, které vyžadují znalost grafického řemesla a myšlení tzv. “out of the box”. Své profesi rozumí po teoretické i praktické stránce a diskuze nad projekty vede k dobrým výsledkům. Pavel je schopný kompromisu a chápe byznysový (i jiný) kontext projektů. Nicméně v daných hranicích se snaží vytvořit neotřelé návrhy, které nejdou vždy po srsti a vzbuzují kýžené emoce. Jeho přístup ke grafickému designu je velmi soudobý a vzájemná spolupráce je přínosem pro obě strany.

S Pavlem rádi spolupracujeme na projektech, které vyžadují znalost…

Jakub Maca, Designér a spolumajitel studia Steezy, s.r.o.

Pavel je designér se spoustou zkušeností a spoustou vizuálních nápadů. Spolupracujeme dlouhodobě na rozmanitých projektech a s kvalitou výstupů jsme vždy nadmíru spokojení – stejně tak jako s komunikací a zodpovědností.

Pavel je designér se spoustou zkušeností a spoustou vizuálních nápadů.…

Štěpán Landa, Semibold

Spolupráce s panem Holomkem se opravdu vydařila. Provedl nás skvěle celým kreativním procesem. Pomohl nám definovat zadání, tak ať dobře ladí s naší firemní identitou, jasně nastavil realizaci a dodání výsledku. Vše se podařilo dodat ve stanoveném termínu a ke spokojenosti našeho týmu, děkuji.

Spolupráce s panem Holomkem se opravdu vydařila. Provedl nás skvěle…

Lucie Kadlečková, zakladatelka ppzive.cz

S Pavlem jsem tento rok spolupracoval na návrhu vizuálního stylu spotu, který má za úkol představit a reprezentovat město Plzeň na různých platformách, v různých situacích a v dlouhodobém horizontu.

Na začátku spolupráce jsme měli k dispozici stručný klientský brief, kreativní koncept a standardní podklady. Úkolem bylo vytvořit komplexní vizuální styl, který by vycházel z klientovi vizuální identity, zachytil myšlenku kreativního konceptu a obsahoval celou řadu dalších prvků. Vizuální styl, který Pavel navrhl, byl klíčovou součástí spotu a zásadně ovlivnil jeho výslednou podobu.

Od začátku spolupráce jsem kromě spolehlivé, konstruktivní a příjemné komunikace, ocenil především samostatný a osobitý přístup, schopnost vytvořit několik různých (a velmi odlišných) návrhů a obecně koncepční přemýšlení nad zadáním a přípravou výstupů. Během naší spolupráce Pavel dokázal z opravdu základních podkladů a obecného zadaní na základě vlastní úvahy a rešerše vytvořit komplexní výstup, který pokrýval všechny naše potřeby, respektoval zadání a zároveň přinášel nové nápady a celkově posouval kvalitu a originalitu spotu, jako takového.

Spolupráci s Pavlem velmi doporučuji a mohu říci, že na všech úrovních - od počáteční komunikace až po odevzdání finálních výstupů - splňuje nejvyšší standardy v rámci oboru audiovizuální tvorby, ve kterém se pohybuji. V rámci VNV Productions s Pavlem plánujeme dále spolupracovat.

S Pavlem jsem tento rok spolupracoval na návrhu vizuálního stylu spotu,…

Štěpán Plicka / Creative director a režisér ve VNV Productions / www.vnvproductions.cz

S Pavlem jsme vymýšleli zcela novou vizuální identitu naší značky. Vytvořil pro nás logo, šablony pro on-line komunikaci a vše, co je třeba pro kvalitní komunikaci. Jeho minimalistické pojetí výborně funguje a dokonale vystihlo činnost našeho spolku a udržitelné podnikání.

S Pavlem jsme vymýšleli zcela novou vizuální identitu naší značky.…

Ing. Jaroslav Halamíček, projektový manažer, Voda, lidé, krajina, z.s.

Spolupráce s Pavlem je na profesionální úrovni. Navrhoval refresh vizuální identity Object Concept Store. Dodání, termíny i komunikace probíhala v pořádku, ocenila jsem i doporučení ohledně používání vizuálu na sociálních sítích.

Spolupráce s Pavlem je na profesionální úrovni. Navrhoval refresh vizuální…

Jana Longaverová, creative director Objectstore.cz

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno