zpět na výpis
zpět na výpis

Petr Woff

Public Relations (Evangelista)

Svoje partnery dostávám do médií, případně produkuji jejich vlastní média. Analyzuji trh, na kterém chtějí působit, následně navrhuji a realizuji komunikační kampaně tak, aby nabídka našla svoji poptávku. Sepisuji magazíny, manuály a encyklopedie, prostřednictvím kterých můj klient před svými potenciálními zákazníky získá zaslouženou autoritu.

Zkrátka šířím dobré zprávy o skvělých projektech, společnostech a lidech. Budu rád, pokud věnujete pozornost pracím, jejichž spolutvůrcem mám čest být. A navrhněte, jak byste využili zbývající kousek mojí volné kapacity :-).

+420 778 168 417
woff@seznam.cz
nihilgratis.com/

IČ: 04292189

DIČ: CZ8303193833

PR

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti PR

Energetická poradna

Jako subdodavatel jsem napsal nebo zeditoval základních 250 článků pro internetovou energetickou poradnu společnosti E.ON.

realizováno 2015

Ekonomický portál

Napsal jsem web, který čítá více než 1 000 článků o finančních příjmech, výdajích a kupní síle tuzemského obyvatelstva. Podle Google Analytics už tento projekt navštívila většina českých internetových uživatelů, je citován v mnoha vysokoškolských diplomových pracích, v různých médiích apod.

realizováno 2014 - 2019

Zpravodajství o evropské legislativě

Redakční práce pro Ekonomický deník, na starosti jsem měl zejména legislativu Evropské unie.

realizováno 2016 - 2018

Medializace startupů

Zprávy, rozhovory, reportáže pro Newsroom pracovního portálu Startupjobs.cz

realizováno 2019

Seriál o chytrých domech

Zprávy, analýzy, rozhovory v tuzemských i zahraničních médiích, zaměřené na inteligentní elektroinstalaci a chytré domy (Smart Homes), které vznikají v Brně a jsou nejlepší na světě.

realizováno 2018 - 2019

Petr pomáhá naší společnosti Smarteon Systems s.r.o. šířit povědomí o špičkových chytrých domech, které tvoříme v Evropě a Spojených arabských emirátech. Říkáme mu Smart Home Evangelist :-).

Petr pomáhá naší společnosti Smarteon Systems s.r.o. šířit povědomí…

Miroslav Padalík, CEO, Smarteon Systems s.r.o.

Petr pro naši společnost BeiT s.r.o. napsal produktový manuál, zaměřený na systém Bytové konto, jehož uživatelé mohou chytřeji spravovat nemovitosti a také chytřeji bydlet. Věřím, že se spolu pracovně ještě potkáme :-).

Petr pro naši společnost BeiT s.r.o. napsal produktový manuál, zaměřený…

Miro Hachlinec, CEO, BeiT s.r.o.

Petr Woff dodal několik článků o technologiích a investování pro naši společnost INVESTER GROUP HOLDING s.r.o., která provozuje unikátní investiční platformu Invester.cz

Petr Woff dodal několik článků o technologiích a investování pro naši…

Lukáš Kruntorád, CEO, INVESTER GROUP HOLDING s.r.o.

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno