zpět na výpis
zpět na výpis

Pilot, v.o.s.

branding a tvorba webů

Klientům pomáháme s vizuální identitou a komunikací. Tvoříme vše od logotypů či produktových značek, přes vizuální a produktové styly, merkantilní tiskoviny, katalogy, prospekty, billboardy, inzeráty, firemní oblečení, internetové prezentace, e-commerce, až po vybavení prodejen a reklamní předměty. Zabýváme se také designem výrobků a jejich obalů.

+420 737 211 818
studio@pilot.cz
pilot.cz/

IČ: 25520270

DIČ: CZ25520270

Grafický design

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Grafický design

JAPO transport

Redesign logotypu významné jihomoravské spediční společnosti; vizuální styl a jeho aplikace na firemní flotilu, merkantil, reklamní předměty a další.

realizováno 2015–2016

Farma Zelenka

Logotyp a vizuální styl společnosti zabývající se chovem krůt a prodejem krůtího a kuřecího masa. Aplikace vizuálního stylu na užitková vozidla, budovy, prodejní místa, obaly, web a další.

realizováno 2008–2017

LD group

Výrazný vizuální styl odlišuje dodavatel energie, společnost L.D.Energy, od konkurence. Firma patří do skupiny LD group, která na trhu vystupuje jednotně. Všechny firemní tiskoviny od vizitek a dopisních papírů až po formuláře žádostí o připojení, zákaznické smlouvy a faktury mají jednotnou typografii a grafickou úpravu. Internetová prezentace na

realizováno 2019

exprover

Nová značka a vizuální styl výrobce luxusních designových radiátorů.

realizováno 2020

balon.cz

Uspět v konkurenčním prostředí je vždy složité. Společnost Aviatik Servis nabízí služby nejvyšší kvality, proto i vizuální styl musí být výrazný, zapamatovatelný a na trhu jedinečný. Dostali jsme příležitost vytvořit vizuální styl používaný na největší dostupné reklamní ploše, horkovzdušném balónu.

realizováno 2019

Jsme velmi spokojeni s prací webového studia PILOT, které pro nás vytvořilo několik internetových prezentací a zajišťuje jejich provoz. Díky dobře navržené marketingové strategii se nám daří získávat velký počet zakázek přímo z webu.

Jsme velmi spokojeni s prací webového studia PILOT, které pro nás vytvořilo…

Tomáš Köppl, ředitel Forum stany s.r.o.

Platformu Pilot používáme od samotného začátku naší webové prezentace, tzn. 12 let. Měl jsem tedy možnost užívat první verzi aPilot i druhou verzi cPilot a mohu zodpovědně prohlásit, že se jedná o velmi kvalitně propracovaný systém, který zvládne obsloužit kdokoliv i s minimálními znalostmi obsluhy PC. Intuitivně řešené ovládání e-shopu jak pro malé, tak pro opravdu velmi rozvětvené a náročné e-shopy, a to jak z pozice obsluhy, tak i přehlednosti pro zákazníky. Provázanost e-shopu s objednávkami a fakturací ušetří obrovské množství času. Systému se nedá vytknout opravdu nic.

Platformu Pilot používáme od samotného začátku naší webové prezentace,…

Pavel Kuzma, majitel společnosti PP Tuning

Studio PILOT pro nás vytvořilo novou produktovou značku balon.cz a celou koncepci prezentace naší firmy a především nabízené služby - vyhlídkové lety balónem. Vytvořili pro nás také webovou prezentaci a informační systém. Všechno funguje skvěle.

Studio PILOT pro nás vytvořilo novou produktovou značku balon.cz a celou…

Ing. Petra Stejskalová, ředitelka AVIATIK SERVIS s.r.o.

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno