zpět na výpis
zpět na výpis

Pilot, v.o.s.

corporate design

Klientům pomáháme s vizuální komunikací. Tvoříme vše od logotypů či produktových značek, přes vizuální a produktové styly, merkantilní tiskoviny, katalogy, prospekty, billboardy, inzeráty, firemní oblečení, internetové prezentace, až po vybavení prodejen a reklamní předměty. Zabýváme se také designem výrobků a jejich obalů.

+420 737 211 818
studio@pilot.cz
www.pilot.cz

IČ: 25520270 plátce DPH

Grafický design

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Grafický design

La Bašta

Tvorba značky a vizuálního stylu pro síť restaurací La Bašta, branding provozoven, firemních vozů, návrh jídelních lístků, obalů a dalšího; internetové stránky, včetně objednávkového systému pro rozvoz jídel.

realizováno 2014–2015

BENCO

Redesign logotypu společnosti prodávající potřeby pro dům a zahradu; e-shop.

realizováno 2017

JAPO transport

Redesign logotypu významné jihomoravské spediční společnosti; vizuální styl a jeho aplikace na firemní flotilu, merkantil, reklamní předměty a další.

realizováno 2015–2016

Farma Zelenka

Logotyp a vizuální styl společnosti zabývající se chovem krůt a prodejem krůtího a kuřecího masa. Aplikace vizuálního stylu na užitková vozidla, budovy, prodejní místa, obaly a další.

realizováno 2008–2017

VANITY

Logotyp a vizuální styl nové módní značky. Kompletní řešení firemních tiskovin (vizitky, visačky, razítka, samolepky...), vybavení prodejny (výloha, vývěsní štít, nákupní tašky...), internetové stránky a profily na sociálních sítích.

realizováno 2017

Webdesign

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Webdesign

BALON.CZ - vyhlídkové lety balónem

Pro předního českého provozovatele horkovzdušných balónů jsme vytvořili internetovou prezentaci s e-shopem obsahujícím aplikaci pro rezervaci a plánování vyhlídkových letů, včetně letových deníků a kontrolních systémů. Jsme také autory produktové značky BALON.CZ a její aplikace na balóny, letenky, křestní listy, slohy, vizitky a další.

realizováno 2000–2017

Debaras - pracovní nabídky a poptávky z oblasti gastronomie

Tvorba internetového portálu pro pracovní nabídky a poptávky z oblasti gastronomie a informace o aktuálním dění z gastroscény, včetně návrhu logotypu projektu Debaras.

realizováno 2014–2015

Párty stany a haly - výroba, prodej a pronájem

Web nabízí textilní haly, které jsou ideální pro levnou a rychlou výstavbu zejména skladových objektů, a párty stany v několika typových řadách pro zastřešení různých venku pořádaných kulturních, společenských a sportovních akcí. Půjčovna párty stanů nabízí snadno sestavitelné nůžkové stany.

realizováno 2014

Hudební portál Město hudby

Portál s komplexním přehledem hudebních událostí všech žánrů. Najdete zde zpravodajství, rozhovory, hudební kritiky a pozvánky. Informace lze pohodlně procházet na mobilních zařízeních (chytré telefony a tablety). Návrh struktury, ovládání a grafické úpravy.

realizováno 2012

MUNISHOP.CZ

E-shop brněnské Masarykovy univerzity s nabídkou reklamních předmětů, odborných časopisů a knih z nakladatelství Munipress; návrh kampaně pro jeho podporu.

realizováno 2017

Jsme velmi spokojeni s prací webového studia PILOT, které pro nás vytvořilo několik internetových prezentací a zajišťuje jejich provoz. Díky dobře navržené marketingové strategii se nám daří získávat velký počet zakázek přímo z webu.

Jsme velmi spokojeni s prací webového studia PILOT, které pro nás vytvořilo…

Tomáš Köppl, ředitel Forum stany s.r.o.

Platformu aPilot používáme od samotného začátku naší webové prezentace, tzn. 12 let. Měl jsem tedy možnost užívat první i druhou verzi a mohu zodpovědně prohlásit, že se jedná o velmi kvalitně propracovaný systém, který zvládne obsloužit kdokoliv i s minimálními znalostmi obsluhy PC. Intuitivně řešené ovládání e-shopu jak pro malé, tak pro opravdu velmi rozvětvené a náročné e-shopy, a to jak z pozice obsluhy, tak i přehlednosti pro zákazníky. Provázanost e-shopu s objednávkami a fakturací ušetří obrovské množství času. Systému se nedá vytknout opravdu nic.

Platformu aPilot používáme od samotného začátku naší webové prezentace,…

Pavel Kuzma, majitel společnosti PP Tuning

Studio PILOT pro nás vytvořilo novou produktovou značku balon.cz a celou koncepci prezentace naší firmy a především nabízené služby - vyhlídkové lety balónem. Vytvořili pro nás také webovou prezentaci a informační systém. Všechno funguje skvěle.

Studio PILOT pro nás vytvořilo novou produktovou značku balon.cz a celou…

Ing. Petra Stejskalová, ředitelka AVIATIK SERVIS s.r.o.

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno