zpět na výpis
zpět na výpis

PORTA DESIGN

UX & webdesign

Weby dělá kdekdo. Tiskoviny taky. My stavíme projekty na promyšlených konceptech, proto děláme obojí, a stejně dobře. Jsme na sebe tvrdí a nedáme si pokoj, dokud výsledek není 100%. Někdo má tah na branku, my střílíme góly.

+420774926069
info@portadesign.cz
www.portadesign.cz/cs

IČ: 27726789

DIČ: CZ27726789

Webdesign

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Webdesign

UX a webdesign pro portál Dovolená.cz

Dovolená.cz je přední český agregátor dovolenkových pobytů. Pomohli jsme jim s UX a webdesignem jejich portálu. Co jsme dělali? Výzkumy, testování, prototypování a webdesign.

realizováno 2017

Celý web pro Český Krumlov & Region

Region Český Krumlov patří k tomu nejhezčímu, co může Česká republika nabídnout. Naším cílem bylo přenést tuto krásu na web a maximálně turistům usnadnit plánování dovolené. Co jsme dělali? UX, výzkumy, webdesign, kódování a SEO.

realizováno 2021

Nový e-shop pro KOSMAS

KOSMAS.CZ patří mezi největší knižní e-shopy v tuzemsku a my jsme měli tu čest navrhnout nový e-shop. Podrobná analýza, výzkum a propracovaná digitální strategie je základem úspěchu. Pečlivě jsme zkoumali, vyhodnocovali, navrhovali, analyzovali a zase předělávali. Výsledkem je zbrusu nový web, na který jsme opravdu hrdí.

realizováno 2016

Web (nejen) pro Národní památkový ústav

Národní památkový ústav a více než 110 dalších webů českých památek nás zaměstnaly téměř na rok. Díky projektu předáváme tisícům návštěvníků důležité informace například o hradu Karlštejn nebo zámku Hluboká. Co jsme dělali? Wireframy, UX a šablony.

realizováno 2016, 2021

Nový online kabát pro Futurum Brno

Futurum Brno prochází radikální změnou – ve všech svých podobách se obléká do nového a příjemnějšího kabátu. Ten onlinový jsme pomohli ušít my v PORTĚ. Co jsme dělali? Analýza, wireframy, grafický návrh a implementaci do CMS Wordpress.

realizováno 2021

Vzájemné „napojení“ od prvního kontaktu, okamžité pochopení potřeb nás jako klienta a plnění všech požadavků a přání, komunikace s celým týmem Porty, plynulost navazování jednotlivých fází projektu i dodržování plánovaného harmonogramu bylo nevídané a nad očekávání.

Web teď „sklízí ovoce“ a jen pozitivní ohlasy jak od uživatelů webu z řad prezentovaných subjektů, tak hlavně z řad spokojených návštěvníků města a regionu Český Krumlov. Zde jedno hodnocení návštěvníka webu, které mluví za vše: Web je skvělý, moderní, přehledný, informativní, intuitivní.

Vzájemné „napojení“ od prvního kontaktu, okamžité pochopení…

Jitka Boháčová, Město Český Krumlov

PORTA DESIGN s.r.o. nám už pátým rokem spravuje všechny naše marketingové aktivity a aktuálně spolu dokončujeme náš nový firemní web. Na spolupráci oceňuji především spojení jejich metodického přístupu k UX a kreativitu, která je pro nás velmi důležitá. PORTA dodržuje rozpočty a termíny, takže se na ně můžeme spolehnout.

PORTA DESIGN s.r.o. nám už pátým rokem spravuje všechny naše marketingové…

Martin Jeřábek, Atelier 99

PORTA DESIGN pro nás spravuje produktové zázemí e-shopu a jeho napojení přes konektory na frontend. Na spolupráci oceňuji především flexibilitu a kreativitu při řešení problémů.

PORTA DESIGN pro nás spravuje produktové zázemí e-shopu a jeho napojení…

Václav Ptáčník, Vedoucí oddělení E-business, Bauhaus

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno