zpět na výpis
zpět na výpis

PUXdesign

web development & corporate identity

Pokud jde o KREATIVNÍ VOUCHER, nejsme žádní amatéři. V rámci loňského ročníku jsme pro firmu Intesys vytvořili zdařilý redesign prezentačního webu a pomohli s tvorbou nového obsahu.

Jsme digitální agentura se smyslem pro design...
Baví nás práce na zakázku. Weby stavíme na platformě Kentico, se kterou se dobře pracuje našim klientům i vývojářům. Máme bohaté zkušenosti s vývojem e-shopů na zakázku, tvorbou webových stránek a portálů. Používáme vymakaný a ověřený způsob práce.

Naše weby jsou funkční, úspěšné a technicky dokonalé...
Dodáváme řešení, která jsou uživatelsky příjemná, technicky dokonalá a obchodně úspěšná. A navíc i vizuálně atraktivní. Ozvěte se, s čím potřebujete pomoci, a společně najdeme to nejlepší řešení. Těšíme se na pozvání na schůzku nebo do výběrového řízení.

+420 776 104 789
info@puxdesign.cz
www.puxdesign.cz

IČ: 26915545 plátce DPH

Grafický design

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Grafický design

ŠKODA AUTO

Měli jsme velkou radost, když nás poprvé oslovilo ŠKODA Muzeum v Mladé Boleslavi s požadavkem na grafický návrh výstavy. Chopili jsme se toho pořádně od podlahy a původní zadání vlastními nápady posunuli o hodně dál. A proto od jara 2015 přichází tato prosba pravidelně.

realizováno 2015-2016

DS LEASING

Pro poskytovatele finančních služeb jsme vedle prezentačního webu navrhli vizuální identitu, která zahrnovala vše, co firma se zaměřením na leasing automobilů potřebuje. Součástí zakázky pro DS Leasing byly merkantilní tiskoviny jako vizitky, hlavičkový papír a obálka. Tuto sadu jsme rozšířili o návrh dluhopisu a formuláře pro získání leasingu.

realizováno 2016

Empate

Brněnská firma zaměřená na návrh a výrobu schodišť na míru se rozhodla redesignovat logo, webovou prezentaci a dále zapracovat na tiskovinách a prezentačních materiálech. Nejdřív jsme navrhli logo s novou barevností a fontem, a následně jsme vytvořili návrhy pro vizitky, bloky pro projektanty a polepy firemních aut. Redesign webu bude následovat.

realizováno 2018

Properity

Developerská společnost Properity nás oslovila ke spolupráci na tiskovinách, které by představily firmu i jeden z jejích konkrétních projektů. Vznikly dvě brožury čtvercového formátu, které designem postaveným na fotkách a vizualizacích prezentují referenční projekty. Vynikne tak oceňovaná architektura i zkušenosti developerského týmu Properity.

realizováno 2018

ZDT

V rámci realizace webových stránek pro společnost Zemědělská a dopravní technika Nové Veselí jsme se pustili i do modernizace loga, které dostalo nový font a barvy. Součástí spolupráce byl i návrh vizitek, hlavičkového papíru, sloh, obálek, přebalů brožur a katalogových listů. Později následoval i návrh layoutu polepů na přívěsy k traktorům.

realizováno 2018

Informační a komunikační technologie

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Informační a komunikační technologie

Y SOFT

Od zahájení naší spolupráce v roce 2012 jsme se propracovali k tomu, že v oblasti webových řešení dodáváme společnosti Y Soft kompletní servis. Prvním společným projektem byl partnerský portál, který jsme postavili na platformě Kentico EMS a na propojili ho s Helios Green (posléze IFS). V roce 2016 jsme provedli jeho redesign a modernizaci UI.

realizováno 2012 až nyní

COMFOR

Pro internetový obchod a síť kamenných prodejen s elektronikou COMFOR jsme na jaře 2017 spustili rozsahem největší e-shop, na kterém jsme se dosud podíleli. Součástí projektu byla masivní integrace se systémem I6 a import 100 tisíc produktů. E-shopu se od začátku velmi dobře daří. Jen za první měsíc ostrého provozu přijali přes 1 200 objednávek.

realizováno 2017

KONICA MINOLTA

Na portálu jsme spolupracovali s Cleverlance jako subdodavatem. Z technologického hlediska bylo potřeba sjednotit zákaznické pojetí portálu pro všechny evropské pobočky a napojení na SAP a Microsoft Dynamics NAV. Dále jsme pracovali na uživatelsky přívětivém vizuálu, responzivním designu a možnosti dalšího rozvoje portálu.

realizováno 2015 až nyní

Pleas

Pro českého výrobce spodního prádla jsme navrhli a realizovali redesign e-shopu. Cílem byla modernější prezentace značky a přechod na platformu umožňující další rozvoj nového řešení. E-shop jsme integrovali se systémem Pohoda a Balíkobot, který obchod propojí s různými dopravci. Řešení pro Pleas funguje ve dvou mutacích a dvou měnách.

realizováno 2018

ZFP Gold

Pro skupinu ZFP Group realizujeme hned několik webů. Posledním dílem je e-shop umožňující investice do zlata pod značkou ZFP Gold. Výzvou byla práce s cenou zlata, která se mění každou sekundu, grafy vývoje ceny jednotlivých produktů a především produkty s různými parametry ceny. Pro všechny fáze nákupu jsme navíc připravili 20 typů e-mailů.

realizováno 2018

Práce s texty

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Práce s texty

PUXdesign

Takhle to dopadne, když mají naši kreativci volné ruce. Napsali jsme texty, nakreslili prototyp, navrhli grafiku, nakódovali šablony, nasadili je na Kentico a náš nový web byl na světě. Líbí se nám, našim klientům i odborné veřejnosti. Spustili jsme ho v létě a už na podzim 2017 získal bronz v soutěži WebTop100 v kategorii Marketingové a IT agentury.

realizováno 2017

VACULA INTERIER

V rámci redesignu stránek jsme navrhli nové logo, napsali texty a vytvořili nový webdesign. Celému výsledku velmi pomohly profi fotky, se kterými se skvěle pracovalo i našim grafikům. Prezentace stolařství tak konečně odráží kvalitu, kterou řemeslníci denně odvádí na zakázkách pro své klienty.

realizováno 2016

MINIROL

V roce 2014 jsme vytvořili webovou prezentaci pro značku stínicí techniky MINIROL. Od té doby jako partneři dlouhodobě pracujeme na rozvoji webu, pro který jsme společně s agenturou Proficio vytvořili strategii online marketingových aktivit. Naším úkolem je pravidelná tvorba PR článků, které kolegové z Proficia umisťují na zajímavé oborové weby.

realizováno 2014 až nyní

DARE Eurookna

Pro podporu byznysu se výrobce dřevěných oken rozhodl vytvořit nový web a začal hledat dodavatele webu, který by mimo samotné realizace zajistil tvorbu obsahu. Výsledkem 1 workshopu, 8 rozhovorů, schůzek, telefonátů a korektur byl nový tón komunikace a 35 textových dokumentů včetně metadat a stránky 404.

realizováno 2018

Intesys

Cílem naší spolupráce s firmou Intesys, českou špičkou v oblasti dálkové diagnostiky železničních tratí, byl od začátku redesign prezentačního webu a tvorba nového obsahu. Zaměřili jsme se na zdůraznění přínosů služeb a produktů, a snažili jsme se, aby texty společně s fotkami daly klientům i uchazečům o práci více nahlédnout do firmy jako takové.

realizováno 2018

Webdesign

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Webdesign

PUXdesign

Takhle to dopadne, když mají naši kreativci volné ruce. Napsali jsme texty, nakreslili prototyp, navrhli grafiku, nakódovali šablony, nasadili je na Kentico a náš nový web byl na světě. Líbí se nám, našim klientům i odborné veřejnosti. Spustili jsme ho v létě a už na podzim 2017 získal bronz v soutěži WebTop100 v kategorii Marketingové a IT agentury.

realizováno 2017

PBS

V rámci dlouhodobé spolupráce se strojírenskou skupinou PBS Group jsme pracovali i na redesignu korporátního webu, který do sebe sloučil obsah 4 webů jednotlivých členů skupiny. Cílem byla moderní prezentace celé firmy s ohledem na její technologický záběr i historii sahající do roku 1814.

realizováno 2018

PUXtravel

Značka i web PUXtravel patří brněnské cestovní kanceláři Alpina, která se portál rozhodla redesignovat. Důvodem byla nová struktura webu i jeho přesun na nejnovější verzi platformy - Kentico 11. K návrhu webdesignu jsme využili fotky ze středisek a akcí, nově navržené ikony a barvy rozdělující zájezdy pro rodiny, kaliče, freeridery a sportovce.

realizováno 2018

Doke

Úspěšný e-shop s pletenými čepicemi se klient rozhodl modernizovat. Z důvodu dalšího rozvoje webu a integrace na klientovo ERP (ANS) jsme e-shop vyvíjeli na nejnovější verzi CMS - Kentico 11. Zřejmě nejatraktivnější částí webu je pro uživatele konfigurátor, ve kterém si mohou objednat čepici kompletně na míru (tvar, barvu čepice i knoflíků).

realizováno 2018

ZFP Gold

Pro skupinu ZFP Group realizujeme hned několik webů. Posledním dílem je e-shop umožňující investice do zlata pod značkou ZFP Gold. Při práci na webdesignu jsme vycházeli z námi navrženého vizuálního stylu, který postupně získají všechny weby ZFP. Zlatý odstín všech důležitých prvků designu podtrhuje celý koncept.

realizováno 2018

Od úvodní analýzy a tvorby projektu, přes grafický design, UX až po samotný vývoj. Oceňujeme hlavně komplexní a tvůrčí přístup k věci. S agenturou PUXdesign jsme navázali spolupráci před cca dvěma lety. Důvodem bylo vytvoření zcela nové verze komunitního portálu Jobfairs.eu. Z původně jednorázové záležitosti se stala dlouhodobá spolupráce.

Od úvodní analýzy a tvorby projektu, přes grafický design, UX až po samotný…

Tomáš Menšík, majitel agentury, Jobfairs

V určitou chvíli nám přestalo stačit pracovat v systému dodavatel – odběratel. Potřebovali jsme někoho, kdo s námi bude pracovat v jednom týmu. Při realizaci B2B portálu jsme si potvrdili, že nám jde o stejnou věc a že PUXdesign je s námi na jedné lodi.

V určitou chvíli nám přestalo stačit pracovat v systému dodavatel…

Jenda Perla, Online Marketing Team Lead, Y Soft

Přidaná hodnota vývojářů z PUXdesign jsou jejich zkušenosti v rámci velkých webových a e-commerce projektů, jejich seniorita nejen v rámci technického řešení, ale i logického přemýšlení. Schopnost diskutovat a konzultovat se zákazníkem, kterým nemusíme být vždycky my, ale třeba lidi z business divize.

Přidaná hodnota vývojářů z PUXdesign jsou jejich zkušenosti v rámci…

David Popelka, Manager IT Portal B2B Europe, Konica Minolta

Největší přínos vzájemné spolupráce byl a je aktivní a prozákaznický přístup vedení a lidí podílejících se na tvorbě e-shopu, ochota naslouchat našim potřebám a nadhled nad celou problematikou. PUXdesign nás velice dobře a úspěšně provedl celou tvorbou e-shopu, dále nabízel stále lepší řešení našich požadavků, a to vždy v nejlepším poměru cena – výkon. Ceníme si i toho, že nás PUXdesign bere jako dlouhodobého partnera, což se mu určitě vyplatilo, protože od té doby společně pracujeme na dalších projektech.

Největší přínos vzájemné spolupráce byl a je aktivní a prozákaznický…

Petr Marek, výkonný řditel, TASY s.r.o.

Společnost PUXdesign pro mne představuje zkušeného Kentico partnera s bohatými znalostmi z předchozích realizací. Musím ocenit zejména schopnost rychlé realizace v napjatých termínech. Spolupráce s PUXdesign byla vždy vynikající na profesionální i lidské úrovni, oceňuji zejména vstřícné jednání a aktivní přístup při řešení obtížných situací.

Společnost PUXdesign pro mne představuje zkušeného Kentico partnera…

Jan Mudrák, AC specialista, Autocont

Pro mě je ideální spolupráce na přípravě textů ta, o které vlastně ani nevím. Tedy taková, při které není třeba věnovat mnoho času kontrole textů a kontrole plnění publikačního plánu. PUXdesign tyto podmínky naplňuje v plné míře.

Pro mě je ideální spolupráce na přípravě textů ta, o které vlastně…

Mirka Řezníčková, marketingová koordinátorka, Minirol

Drazí budoucí klienti společnosti PUXDesign, nalezli jste ideálního partnera pro budování moc pěkného vztahu. Lidé v PUXDesign jsou bouráci a navíc své práci velmi rozumí. Častokrát jsem pány z PUXDesign vyzýval ke spolupráci na projektech zdánlivě neřešitelných, ať už logicky nelogických, nebo velmi náročných na programátorské dovednosti. Hoši z PUXDesign uměli potíže vždy odstranit a přinést řešení, které bavilo nás, klienta a zákazníky. A finanční ředitelé si mnuli ruce, že neutratili majlant. PUXDesign chválím, kudy chodím. Jen tak dál, přátelé.

Drazí budoucí klienti společnosti PUXDesign, nalezli jste ideálního…

Petr Laštovka, Strategic Planner, COMTECH CAN

PUXdesign jsme si vybrali jako lokálního dodavatele, který pracuje se systémem Kentico původem také z Brna, což nám bylo sympatické. Web Starobrna vyžadoval výrazný redesign, proto jsme vybírali i podle úrovně vizuálů referenčních projektů. Očekávali jsme, že nám dodavatel pomůže na webu mimo jiné odprezentovat dění na našich sociálních sítích. A to se povedlo.

PUXdesign jsme si vybrali jako lokálního dodavatele, který pracuje se systémem…

Zdeňka Mindlová, Brand Manager, Starobrno

Najít partnera pro náš první e-shop nebylo jednoduché. O PUXdesign jsme na začátku věděli jen to, že vytváří weby, je z Brna a jejich projekty mají vydařený design. Osobní jednání a vstřícný přístup k našemu zadání nás přesvědčily, abychom se pustili do spolupráce.

Najít partnera pro náš první e-shop nebylo jednoduché. O PUXdesign…

Martin Šulc, jednatel, Uty.

Při tvorbě nového webu jsme se nejvíce obávali toho, jak se realizátor popere s naším poněkud specifickým oborem. Společnost pux s.r.o. se tohoto úkolu zhostila na výbornou. Velmi oceňuji jejich pečlivou vstupní analýzu, na jejímž základě bylo možné vytvořit web prezentující naši společnost srozumitelnou formou ať už pro zájemce z řad potenciálních zákazníků, tak zaměstnanců.

Při tvorbě nového webu jsme se nejvíce obávali toho, jak se realizátor…

Marta Kovaříková, Intesys BRNO s.r.o.

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno