zpět na výpis
zpět na výpis

Radim Kotala

Natáčím a stříhám videa všeho druhu. Od jednoduchých reportáží z nejrůznější eventů, přes instruktážní a výuková videa, až po produktová a image videa pro firmy.

Spolupracuji s týmem zkušených kolegů a zajišťujeme kompletní produkci. Zpracujeme námět, scénář, natočíme, sestříháme, doplníme o grafické prvky a originální autorskou hudbu a odevzdáme včas - v požadované kvalitě a ke spokojenosti zákazníka - profesionální video a fotografie. Nepředáváme zákazníkovi výsledek, se kterým nejsme sami spokojeni.

+420 732 802 111
radim.envimedia@gmail.com
www.zoompoint.cz

IČ: 04260082 není plátce DPH

Film / video

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Film / video

Video klip - Neny - Inferno

Videoklip k nové písni interpreta Nenyho má poetický přesah s odkazem k textu písně. Na tomto projektu jsem spolupracoval jako kameraman a konzultant scénáře a střihu.

realizováno 2017

Jasový analyzátor LumiDISP - LDA

Video vzniklo za účelem představení praktického výstupu vědeckého projektu odborné veřejnosti. Zadání znělo: atraktivní a názorné video, které ukáže možnosti využití našeho jasového analyzátoru pro firmy a veřejné instituce.

realizováno 2016

Ruční výroba koženého opasku

Video dává divákovi možnost nahlédnout moderní formou do dílny tradičního poctivého řemeslníka a dokumentuje proces vzniku koženého opasku.

realizováno 2016

Videovizitka

Formát videa splňující potřeby moderní komunikace. Stručné, výstižné a hlavně nenudí. Podobným způsobem může být prezentována firma, produkt či samotná osoba. Videovizitka pro všechny.

realizováno 2017

Představení Centra materiálového výzkumu VUT v Brně

Jedno z mnoha videí, které vzniklo v rámci zakázky, kdy měly jednotlivá výzkumná centra a programy možnost nechat si natočit video. Celkem přes dvacet videí, plus jazykové mutace. V tomto videu je ukázka pokročilé grafiky (tzv. tracking) a dynamického střihu na hudbu v kombinaci s rozhovory. Mezi další centra VUT patři např CEITEC, SIX,NETME, AdMaS

realizováno 2014

S vytvořenou videoprezentací našeho systému jasového analyzátoru jsme maximálně spokojeni. Výsledek předčil naše očekávání, a to jak v profesionálním přístupu při natáčení, tak hlavně ve výsledné kompozici klipu. Dynamický děj obrazu doplňuje kvalitní zvuková kulisa a doplňková grafika na velmi dobré úrovni.

S vytvořenou videoprezentací našeho systému jasového analyzátoru…

Doc. Ing. Petr Baxant, Ph.D., Ústav elektroenergetiky, FEKT VUT v Brně

Přístup pana Kotaly byl profesionální s jasnou vizí. Vyšel nám vstříc s každým naším požadavkem a přáním, ale vždy s důrazem na kvalitní výstup a vyznění videa jako celku. Video splnilo svůj účel a přineslo nám řadu nových klientů, kteří velmi oceňují autentický pohled do naší rukodělné dílny.

Přístup pana Kotaly byl profesionální s jasnou vizí. Vyšel nám vstříc…

Roman a Tereza Genzerovi, Dílna Končiny

Sháněli jsme na svatbu fotografa, který bude fotit a přitom nebude rušit a nebude moc vidět. A našli jsme. Při obřadu jsem si pana Radima ani nevšimla a přitom fotky nádherně zachycují všechny (pro nás) důležité okamžiky, gesta, atmosféru.
Mockrát děkujeme.

Sháněli jsme na svatbu fotografa, který bude fotit a přitom nebude…

Eva Glogarová, soukromý investor

Radim pro nás natáčí a stříhá reportáže z konferencí a jsme dlouhodobě spokojeni s prací jeho i jeho kolegů.

Radim pro nás natáčí a stříhá reportáže z konferencí a jsme dlouhodobě…

Ludmila Nolčová, Občanské sdružení Paměť

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno