zpět na výpis
zpět na výpis

Šárka Tomická

Vizuální identita, propagace, fotopráce, webdesign

Šárko, vy nemáte zákazníky, vy máte přátele – to je hodnocení jednoho z našich odběratelů, které přesně vystihuje naší firemní filosofii.
Se zákazníky budujeme dlouholeté vztahy, založené na plné důvěře a cítíme se tak být součástí jejich firem. Věříme totiž, že čím déle se lidé znají, tím více vědí co druhému sedí, co se mu líbí a jak přemýšlí. Přímou úměrou se tak krátí čas a peníze vynaložené na jednotlivé projekty a zákazníkům tak zbývá víc času na další marketingové projekty, nebo prodej.

Zaměřujeme se na vizuální identitu, její následnou propagaci, a to zejména v tištěné podobě. Katalogy, brožury, plakáty, letáky, technické listy, inzerce a další materiály. Máme hodně zkušeností s atypickými zakázkami jako jsou polepy automobilů, direct mailingy netradičních výseků a tiskařských úprav, obaly výrobků, kresby log a storyboardů, tvorba rozsáhlých kampaní. Máme roky zkušenosti s produkcí i eventy. Jako všestranně zaměřené studio řešíme pro klienty také web design, kvalitní on-line newsletterové kampaně i kompletní fotopráce.

Na čem si zakádáme: Na preciznosti provedení a na přesném dodržení termínu.

+420 604 276 720
sarka@tomicka.cz
www.tomicka.cz

IČ: 733 44 303 plátce DPH

Fotografie

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Fotografie

Reportáž z vytrvalostních závodů

Sportovní tým RTR projects se zaměřuje na vytvalostní závody, fotografie jsou výběrem ze zázemí, jak to v týmu během závodů vypadá

realizováno 2010–2016

Portréty

Portréty pro zákazníky firemní i osobní. Fotografie generální ředitelky Karcher Česká republika, členů Filharmonie Brno nebo například rapera Afu-Ra z New Yorku

realizováno 2010–2016

Architektura

Naše fotografie byly otisknuty například v časopise Stavba nebo ve firemních materiálech klientů

realizováno 2010–2016

Produkt

Fotografii produktu potřebuje téměř každý, kdo chce svůj výrobek prodat. Ne nadarmo se říká: "fotka prodává..."

realizováno 2010–2016

Sport

Sport zejména ten motoristický...

realizováno 2010–2016

Grafický design

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Grafický design

IVT – kompletní grafické zpracování

Největší prodejce tepelných čerpadel na trhu. Skvělý švédský produkt a dokonalý marketing českého vedení tuto značku dlouhodobě drží na první příčce prodejů. Pro IVT zpracováváme veškeré materiály, které si marketing firmy zadá.

realizováno 2010–2016

RTR – kompletní grafické zpracování

Pro RTR motorsport jsme doposud pracovali vše od loga, přes polepy závodních automobilů, fotopráce, návrhy a výrobu značkového oblečení, tiskovin až po drobnosti jako jsou webové bannery. Pro eventy a akce agentury RTR naše práce zahrnuje i prezentační story boardy, loga pro jednotlivé akce, polepy atypických roadshow vozidel a stánků.

realizováno 2010–2016

LOGA

To co dává každé firmě tvář, logo jako charakterizující prvek.

realizováno 2010–2016

TISKY

Tradiční i atypické. Jsme specialisti na tiskoviny. S hmatatelným materiálem nás to prostě baví. Ať už je to brožura, katalog, leták nebo atypický vysekáváný direct mail, polep auta nebo stánek na veletrh. DTP je řemeslo a my ho děláme co nejpoctivěji.

realizováno 2010–2016

WEBY

Vše virtuální a stále více důležité…

realizováno 2015–2016

Krátké termíny dodání a kreativní grafika jsou hlavními přednostmi Šárky Tomické, se kterou spolupracujeme už 6 let. I díky její práci mají naše weby vysoký výkon a skvělé hodnocení od zákazníků.

Krátké termíny dodání a kreativní grafika jsou hlavními přednostmi…

Marek Bláha, ředitel Tepelná čerpadla IVT

Šárka dala naší firmě novou tvář – rozjasněnou, positivní, vlídně laděnou.
Dobře ví, že termín je od toho, aby byl dodržen. Každým dokončeným projektem chystá základy pro projekt další - ideální stav pro obě strany.

Šárka dala naší firmě novou tvář – rozjasněnou, positivní, vlídně…

Prim. MUDr. Michal Zavadil, Top Moravia Health

Začali jsme spolupracovat před 2,5 lety. Jako nadnárodní německá firma klademe velmi velký důraz na preciznost, kvalitu zpracování a spolehlivost vč. včasného odevzdání zakázky. Díky tomu, že ona sama má tyto typicky německé povahové vlastnosti v sobě, se nám s ní dlouhodobě velmi dobře spolupracuje. Obrovským kladem je její schopnost přemýšlet ve prospěch zákazníka a navrhovat efektivní řešení zakázek, což s sebou samozřejmě nese i úsporu nákladů. Ačkoli je externistkou, stala se neodmyslitelným spolupracovníkem naší firmy.

Začali jsme spolupracovat před 2,5 lety. Jako nadnárodní německá…

Mgr. Jana Hogrová, KÄRCHER spol. s r.o.

S prací a přístupem celého grafického týmu jsme velmi spokojeni. Naše spolupráce při zajišťování návrhů materiálů, grafické tvorby a kreativity probíhá nad naše očekávání. Příjemná komunikace, perfektní zákaznický servis a kompletní personalizace požadavků - to jsou všechno aspekty, které jsou vždy spojeny se zadáním od naší společnosti. Za EPRIN spol. s r.o. jsme se spoluprací velmi spokojeni.

S prací a přístupem celého grafického týmu jsme velmi spokojeni.…

David Sedlák, EPRIN spol. s r.o.

Se Šárkou Tomickou spolupracujeme již řadu let. Vytvořila aktuální vizuální styl naší společnosti a podobu tištěných materiálů. Je to dobře rozpoznatelný styl, který dokáže pokrýt i nově se rozšiřující oblasti naší činnosti. Kromě toho navrhla výborné grafické řešení polepu našeho diagnostického vozidla. Nejnověji pro nás vytvořila grafický návrh webového portálu a mobilní aplikace našeho nového produktu. Oceňujeme také, že je schopná pružně reagovat na naše okamžité potřeby v oblasti propagace. Se Šárkou se nám velmi dobře spolupracuje.

Se Šárkou Tomickou spolupracujeme již řadu let. Vytvořila aktuální…

Tomáš Miniberger, CEO, VARS BRNO a.s.

Špičkový grafický designér pro direct marketing – i to je Šárka Tomická. Zkušenosti, zúročené v desítkách direct marketingových kampaní, které pro klienty 5P Agency v posledních letech realizovala – dnes také pod vlastní značkou – ji bezpečně řadí mezi nepočetnou skupinu kreativců v Česku, kteří oboru direct marketingu rozumí jak po grafické, tak i technické stránce.

Špičkový grafický designér pro direct marketing – i to je Šárka…

Drahomír Viktorin, 5P Agency, spol. s r.o.

Šárku Tomickou a její tým můžeme jen doporučit. Dlouhodobě spolupracujeme na většině grafických výstupů z naší firmy. Pomáhala nám dát dohromady obalový design našich produktů, které i nafotila. Vypracovala grafické návrhy na jejich propagaci a několikrát nám zachránila zadek, když jsme dorazili se zakázkou, kdy včera bylo pozdě. Její tým umí vnést do problematiky nápad, inovaci a v dnešní době tolik důležitý pohled "out of the box". Za celou dobu naší spolupráce jsme nenarazili na neřešitelný problém a hlavně - dodržují termíny!...

Šárku Tomickou a její tým můžeme jen doporučit. Dlouhodobě spolupracujeme…

Kateřina Kozlová, AROMATICA CZ s.r.o.

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno