zpět na výpis
zpět na výpis

SHOPEA.CZ, s.r.o.

Tvoříme profesionální webové stránky, výdělečné e-shopy a poskytujeme služby v oblasti online marketingu - PPC reklamy a SEO

Pečujeme o weby klientů a baví nás to již 8 let. Pomáháme malým, ale i velkým firmám najít tu správnou cestu k úspěchu pomocí moderních webových stránek a ziskových e-shopů. Tím ale naše práce nekončí. Zajišťujeme efektivní propagaci firem na internetu. Specializujeme se na marketing webových stránek a e-shopů s jediným cílem - dosažení nejlepších výsledků.

+420 773220480
kancelar@shopea.cz
www.shopea.cz

IČ: 03910211 plátce DPH

Online marketing

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Online marketing

Tady jsme doma! Senior-park.cz

S firmou EC SENIORSTAV, a.s. spolupracujeme již od roku 2016 a díky nám mají ve svých šesti parcích, kde poskytují bydlení pro seniory, vždy plno. Vytvořili jsme pro ně webové stránky, o které se nadále staráme v rámci pravidelné služby SEO a spravujeme i PPC kampaně - Google Ads, Sklik.

realizováno od roku 2016 - dosud

Jan Hanák - zamkarbrno.cz

Pro pana Hanáka jsme vytvořili nové webové stránky a pomocí služby průběžné SEO a PPC kampaní Google Ads a Sklik mu pomáháme přivést klienty, kteří potřebují jeho pomoc v kteroukoliv denní i noční hodinu. Námi publikovaný článek na idnes.cz v rámci služby SEO vyvolal pozitivní reakce i u konkurence.

realizováno od 5/2018 - dosud

Napájecí zdroje Mean Well

Společnosti MI6 s.r.o. se staráme o e-shop, na kterém jeho zákazníci najdou více než 4500 položek napájecích zdrojů. Řešíme PPC kampaně - Google Ads, remarketing, propojení e-shopu s produktovými kampaněmi pomocí API.

realizováno 10/2018- dosud

BIONE – ČESKÁ – PŘÍRODNÍ – BIOKOSMETIKA se prodává

Našemu novému klientovi, využívajícímu pronájem systému e-shopu, jsme zajistili komplexní propojení s jeho stávajícím účetním programem. Firmě pomáháme jak se správou PPC reklam Google Ads i Sklik, tak i se správou zbožových systémů - Google nákupy, Zboží.cz a Heureka.

realizováno 2019 - dosud

Flexamiauto.cz

Pro společnost FlexaMi Auto s.r.o. jsme vytvořili e-shop, o který se staráme, aby nejen dobře vypadal, ale hlavně dobře prodával - v rámci PPC kampaní řešíme Google Ads, vyhledávací síť, remarketing.

realizováno 2016 - dosud

Webdesign

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Webdesign

Box48.cz - krabice na míru

Pro firmu Packung s.r.o. jsem realizovali projekt Box48 - Krabice na míru, kdy jsme vytvořili webovou stránku s rozhraním pro jejich zákazníky, kteří si můžou vybrat typ krabice, rozměry krabice, množství a odeslat objednávku přímo do výroby. Web je propojen na účetní systém, výrobní linku a dopravní společnost.

realizováno 2018

Vcelarstvi.cz - webové stránky pro Český svaz včelařů, z. s.

Pro Český svaz včelařů jsme vytvořili webové stránky s redakčním systémem, propojili web na centrální informační systém (CIS), vytvořili mapu prodejců medu včetně sekce včelaře a napojili web pomocí API na Google Calendar a Google Drive

realizováno 2018

Kpbintra.cz - webové stránky s katalogem ve třech jazycích

Pro společnost KPB INTRA s.r.o. jsme vytvořili webové stránky s redakčním a katalogovým systém, poptávkovým formulářem v české, anglické a ruské jazykové mutaci.

realizováno 2018/2019

Brnenskeovzdusi.cz - kvalita ovzduší měřená automatickými stanicemi v Brně

Po úspěšném výběrovém řízení jsme realizovali pro Magistrát města Brna webové stránky pro měření kvality ovzduší ve městě Brně s napojením na monitorovací stanice, napojením na server ČHMI pro získání meteo veličin a importem historických dat měření škodlivin.

realizováno 2017

Cascade-kuchyne.cz - designové webové stránky

Pro kuchyňské studio jsem vytvořili designové a nadčasové webové stránky včetně grafického návrhu, responzivního designu, redakčního systému a propojením na námi vytvořený e-shop.

realizováno 2017

Firmu SHOPEA.CZ jsme oslovili s vyhotovením nového a moderního e-shopu BIONE-SHOP.CZ.
Následná realizace proběhla bez sebemenších komplikací, v krátkém termínu a s dohodnutým finančním nákladem. Na základě níže uvedených referencí tuto společnost doporučujeme jako vhodného partnera při řešení rozvoje e-commerce a web business.

Profesionální přístup
Velmi dobrá a okamžitá komunikace
Rychlá implementace našich požadavků do praxe
Spolehlivý realizační tým
Neustálý vývoj zabezpečující udržení konkurenceschopnosti

Firmě SHOPEA.CZ tímto děkujeme za krásný nový www.bione-shop.cz

A těšíme se na další spolupráci s další realizací www.drogerex.cz

Firmu SHOPEA.CZ jsme oslovili s vyhotovením nového a moderního e-shopu…

Za tým DROGEREX / BIONE COSMETICS Jaroslav Šandera a Marcela Kolmanová

Náš hotel a restaurace tímto vřele doporučuje společnost SHOPEA.CZ všem klientům, kteří zvažují tvorbu nových webových stránek. Od samého počátku spolupráce nás velice pozitivně překvapila nejen příjemná cenová nabídka, ale především služby a výsledek celé spolupráce, který předčil naše očekávání. Spolupráce neskončila ani po předání celé zakázky a věříme, že se na pana Kronka a jeho kolegy, díky jejich profesionalitě, rádi obrátíme i v budoucnu. Přejeme celému týmu této společnosti, aby si kvalitu svých služeb, pracovní tempo a nasazení udržel a děkujeme za možnost spolupráce.

Náš hotel a restaurace tímto vřele doporučuje společnost SHOPEA.CZ…

ELVOSPOL, s.r.o., Ing. Karin Eliášová

Po celou dobu realizace zakázky byla se společností SHOPEA.CZ, s.r.o. velmi dobrá spolupráce. Díky pohotové e-mailové komunikaci byly naše požadavky řešeny obratem a nedocházelo tak ke zbytečným časovým prodlevám.

Vzhledem k náročným požadavkům na přenos dat došlo sice k nepatrnému zdržení s dokončením díla, ale ve výsledku nám společnost SHOPEA.CZ, s.r.o. předala kvalitně zpracované a přehledné webové stránky, přizpůsobené specifickým požadavkům referátu ochrany ovzduší. To vše navíc za velmi přijatelnou cenu. Při správě webových stránek budeme se společností SHOPEA CZ, s.r.o. nadále rádi spolupracovat.

Po celou dobu realizace zakázky byla se společností SHOPEA.CZ, s.r.o.…

Bc. Radek Kronovet, vedoucí referátu ochrany ovzduší Magistrátu města Brna, Odbor životního prostředí

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno