zpět na výpis
zpět na výpis

SHOPEA.CZ, s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti online marketingu - PPC reklamy a SEO, tvoříme profesionální webové stránky a výdělečné e-shopy.

Pečujeme o weby klientů a baví nás to již 9 let. Zajišťujeme efektivní propagaci firem na internetu. Specializujeme se na marketing webových stránek a e-shopů s jediným cílem - dosažení nejlepších výsledků. Pomáháme malým, ale i velkým firmám najít tu správnou cestu k úspěchu pomocí moderních webových stránek a ziskových e-shopů.

+420 773220480
kancelar@shopea.cz
www.shopea.cz

IČ: 03910211

DIČ: CZ03910211

Online marketing

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Online marketing

Tady jsme doma! Senior-park.cz

S firmou EC SENIORSTAV, a.s. spolupracujeme již od roku 2016 a díky nám mají ve svých devíti parcích, kde poskytují bydlení pro seniory, vždy plno. Vytvořili jsme pro ně webové stránky, o které se nadále staráme v rámci pravidelné služby SEO a spravujeme i PPC kampaně - Google Ads, Sklik.

realizováno od roku 2016 - dosud

Jan Hanák - zamkarbrno.cz, otevreniauta.cz

Pro pana Hanáka jsme vytvořili nové webové stránky a pomocí služby průběžné SEO a PPC kampaní Google Ads a Sklik mu pomáháme přivést klienty, kteří potřebují jeho pomoc v kteroukoliv denní i noční hodinu. Námi publikovaný článek na idnes.cz v rámci služby SEO vyvolal pozitivní reakce i u konkurence.

realizováno od 5/2018 - dosud

Jedinečný systém dřevostaveb Avanta Systeme

Pro společnost AVANTA SYSTEME spol. s r.o. spravujeme o PPC kampaně - Google Ads, remarketing, Sklik a retargeting.

realizováno 01/2020- dosud

Dokonalé léto i bez cestování - bazény DESJOYAUX

Našemu novému klientovi pomáháme se správou PPC reklam Google Ads i Sklik. Spravujeme reklamu ve vyhledávací i obsahové síti a klient využívá i branding.

realizováno 03/2020 - dosud

Limonády, které si zamilujete - fruit-in-the-bottle.cz

Firmě FRUJO, a. s pomáháme jak se správou PPC reklam Google Ads i Sklik (využívají dynamický remarketing i retargeting), tak i se správou zbožových systémů - Google nákupy, Zboží.cz a Heureka.

realizováno 3/2020 - dosud

Webdesign

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Webdesign

Box48.cz - krabice na míru

Pro firmu Packung s.r.o. jsem realizovali projekt Box48 - Krabice na míru, kdy jsme vytvořili webovou stránku s rozhraním pro jejich zákazníky, kteří si můžou vybrat typ krabice, rozměry krabice, množství a odeslat objednávku přímo do výroby. Web nyní nově napojujeme na informační systém Helios.

realizováno 2018

Vcelarstvi.cz - webové stránky pro Český svaz včelařů, z. s.

Pro Český svaz včelařů jsme vytvořili webové stránky s redakčním systémem, propojili web na centrální informační systém (CIS), vytvořili mapu prodejců medu včetně sekce včelaře a napojili web pomocí API na Google Calendar a Google Drive

realizováno 2018

Kpbintra.cz - webové stránky s katalogem ve třech jazycích

Pro společnost KPB INTRA s.r.o. jsme vytvořili webové stránky s redakčním a katalogovým systém, poptávkovým formulářem v české, anglické a ruské jazykové mutaci.

realizováno 2018/2019

Brnenskeovzdusi.cz - kvalita ovzduší měřená automatickými stanicemi v Brně

Po úspěšném výběrovém řízení jsme realizovali pro Magistrát města Brna webové stránky pro měření kvality ovzduší ve městě Brně s napojením na monitorovací stanice, napojením na server ČHMI pro získání meteo veličin a importem historických dat měření škodlivin.

realizováno 2017

Suma.cz - designové webové stránky

Pro rodinnou firmu, která již 25 let vytváří kvalitní a moderní interiéry, jsem vytvořili designové a nadčasové webové stránky včetně grafického návrhu, responzivního designu a redakčního systému.

realizováno 2019

Firmu SHOPEA.CZ jsme oslovili s vyhotovením nového a moderního e-shopu BIONE-SHOP.CZ.
Následná realizace proběhla bez sebemenších komplikací, v krátkém termínu a s dohodnutým finančním nákladem. Na základě níže uvedených referencí tuto společnost doporučujeme jako vhodného partnera při řešení rozvoje e-commerce a web business.

Profesionální přístup
Velmi dobrá a okamžitá komunikace
Rychlá implementace našich požadavků do praxe
Spolehlivý realizační tým
Neustálý vývoj zabezpečující udržení konkurenceschopnosti

Firmě SHOPEA.CZ tímto děkujeme za krásný nový www.bione-shop.cz

A těšíme se na další spolupráci s další realizací www.drogerex.cz

Firmu SHOPEA.CZ jsme oslovili s vyhotovením nového a moderního e-shopu…

Za tým DROGEREX / BIONE COSMETICS Jaroslav Šandera a Marcela Kolmanová

Náš hotel a restaurace tímto vřele doporučuje společnost SHOPEA.CZ všem klientům, kteří zvažují tvorbu nových webových stránek. Od samého počátku spolupráce nás velice pozitivně překvapila nejen příjemná cenová nabídka, ale především služby a výsledek celé spolupráce, který předčil naše očekávání. Spolupráce neskončila ani po předání celé zakázky a věříme, že se na pana Kronka a jeho kolegy, díky jejich profesionalitě, rádi obrátíme i v budoucnu. Přejeme celému týmu této společnosti, aby si kvalitu svých služeb, pracovní tempo a nasazení udržel a děkujeme za možnost spolupráce.

Náš hotel a restaurace tímto vřele doporučuje společnost SHOPEA.CZ…

ELVOSPOL, s.r.o., Ing. Karin Eliášová

Po celou dobu realizace zakázky byla se společností SHOPEA.CZ, s.r.o. velmi dobrá spolupráce. Díky pohotové e-mailové komunikaci byly naše požadavky řešeny obratem a nedocházelo tak ke zbytečným časovým prodlevám.

Vzhledem k náročným požadavkům na přenos dat došlo sice k nepatrnému zdržení s dokončením díla, ale ve výsledku nám společnost SHOPEA.CZ, s.r.o. předala kvalitně zpracované a přehledné webové stránky, přizpůsobené specifickým požadavkům referátu ochrany ovzduší. To vše navíc za velmi přijatelnou cenu. Při správě webových stránek budeme se společností SHOPEA CZ, s.r.o. nadále rádi spolupracovat.

Po celou dobu realizace zakázky byla se společností SHOPEA.CZ, s.r.o.…

Bc. Radek Kronovet, vedoucí referátu ochrany ovzduší Magistrátu města Brna, Odbor životního prostředí

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno