zpět na výpis
zpět na výpis

SNADNEE s.r.o.

Digitální projekty a nástroje pro firmy

Pryč s papíry a zastaralými systémy, které vám berou čas. Digitalizujte procesy ve firmě a získejte výhody, které přináší digitální firma. Postavíme vám digitální nástroje, které obsáhnou vše, co ve firmě řešíte. Veškeré dění, od HR přes účetnictví až po analýzy dat tak můžete sledovat na jednom místě a to třeba ze svého mobilu.

Technologie? Jsme českými průkopníci progresivních webových aplikací, takže pro všechna zařízení (mobil, tablet, desktop) vám bude stačit jediná aplikace. Bez nutnosti instalace tak dostanete progresivní aplikace, která umí funkce, které jste dříve znali jen u nativních aplikací.

+420775921224
sevcik@snadnee.com
www.snadnee.cz

IČ: 02774381

DIČ: CZ02774381

Informační a komunikační technologie

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Informační a komunikační technologie

MyDentLab

Ve spolupráci s největší zubní laboratoří v Česku jsme vyvinuli progresivní webovou aplikaci, která digitalizuje chod zubní laboratoře. Od zakázek, přes mzdy až po analýzu efektivnosti.

realizováno 2019

Nordic Telecom - Nabídky

Vyvinuli jsme progresivní webovou aplikaci pro poskytovatele internetu Libli s.r.o. Jednoduchá aplikace šetří čas obchodníkům s vyplňováním nabídek pro zákazníky a garantuje stejný vzhled i aktuální tarify v každé situaci.

realizováno 2020

Motortec - Příjem

Aplikace na míru už za dva týdny. Majitel dá auto do servisu a při jeho přebírání si všimne poškození. Bylo tam už při příjezdu, nebo ho udělal automechanik? Brněnský Motortec podobným situacím předchází používáním aplikace, kterou jsme jim za dva týdny vyvinuli na míru.

realizováno 2019

SurfTrip Barel

Cestovní agentura Czech Surf je nejznámějším organizátorem surfových pobytů pro české zákazníky. I když přepravila ročně 5 000 "surfařů", tak většina procesů probíhala ručně a neustálé přepisování a kontroly brzdily další rozvoj. Společně jsme vytvořili jednoduchou aplikaci, která řídí vše od přihlášení až po upomínání plateb.

realizováno 2019

Strojirenstvi.cz

Společně s Janem Homolou budujeme největší český strojírenský web Strojirenstvi.cz na kterém se setkávají desítky tisíc strojařů, kteří na něm vyhledávají a sdílejí aktuality a zkušenosti z praxe.

realizováno 2017-2019

Společně jsme vyvinuli aplikaci pro zubní laboratoře MyDentLab, která zlepšuje komunikaci mezi zubními techniky a lékaři a zefektivňuje provoz laboratoře. Aplikace je natolik intuitivní, že uživatelé nepotřebují žádná školení ani návody.

Společně jsme vyvinuli aplikaci pro zubní laboratoře MyDentLab, která…

Jiří Sedláček (JS Lab)

SNADNEE pomáhá naší společnosti s vývojem portálu Strojírenství.cz. Ceníme si bezproblémové komunikace, pohotovosti při řešení úkolů a také schopnosti jednatele firmy Jana Ševčíka srozumitelně vysvětlit podstatu problému a navrhovaného řešení.

SNADNEE pomáhá naší společnosti s vývojem portálu Strojírenství.cz.…

Jan Homola (Vydavatelství Nová Média)

Od našeho prvního setkání se SNADNEE nám stačilo pouze 6 měsíců na specifikaci, programování a spuštění kompletního digitálního systému pro náš prodej a akademii. SNADNEE pracuje přímočaře a soustředí se na přínos pro náš byznys. Oceňujeme jejich zkušené rady, kterými nám pomáhali během celého procesu.

Od našeho prvního setkání se SNADNEE nám stačilo pouze 6 měsíců…

Wani Finkbohner (Racing Fuel Academy AG)

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno