zpět na výpis
zpět na výpis

Tereza Oprchalová

Reklamní a lifestyle fotografie

Nafotím vaši provozovnu, sortiment i pracovníky. Zábavně, s lehkostí. Tak, jak se chcete prezentovat. Moje fotky dodají vašemu feedu jednotný vizuální styl.
A kde všude vaše nové fotky využijete?
Například jako profilovky na sociálních médiích, fotky na Instagram a do stories, na webu na stránce "o nás", do příspěvků na blog, k placeným reklamám, do newsletterů, do vašeho PR balíčku pro média.
Těším se na vás!

+420605452688
terezaoprchalova@gmail.com

IČ: 07629770

Fotografie

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Fotografie

Fotografie na sociální sítě a web

Pro Tamase jsem začala fotit aktuální týdenní nabídku v jeho floristickém ateliéru. Květiny podle ročních období, úpravy ateliéru, nádherné kytice na objednávku či pro nevěsty. Později jsme focení rozšířili o produkty na web a editoriálové fotky k vánočním dekoracím.

realizováno 2019-2021

Fotografie na sociální sítě

Punkt má svoje specifické kouzlo a já se ho snažím zachytit na fotkách sezónní nabídky i punktovských stálic. Miluju focení dortů a přízračných rukou plných specialit pro kávomily.

realizováno 2020, 2021

Fotografie na Instagram

Díky Pokecz jsem objevila kouzlo lehké havajské atmosféry uprostřed šedivého podzimního Brna. Před otvíračkou vznikly fotky jídel, personálu i interiéru obou poboček restaurace.

realizováno 2021

Fotografie na e-shop a sociální sítě

Pro Zero Wejst jsem fotila produkty na web, a to jednak přímo ve firmě klasické produktovky s bílým pozadím a jednak fotky lifestylové v prostředí bytu. Fotili jsme dle potřeby, podle toho, jak přišlo zboží.

realizováno 2021

Fotografie na Instagram

Mirka Páralová je skvělá specialistka a já věděla, že tyhle fotky musí být perfektní. Na focení jsme si vyhradily asi 4 hodiny a měly jsme k dispozici modelku. Postupně vznikly snímky procedur, profesní portréty a nakonec se podařilo vyfotit i pár osobních fotek s pejskem Tatrankou.

realizováno 2021

S Terkou už dva roky spolupracujeme na firemních fotkách, hlavně na sociální sítě. Aniž bychom museli cokoliv nějak obsáhle vysvětlovat, náš styl vystihla hned. Od té doby nám pravidelně dodává fotky, které ukazují všechny novinky z našeho provozu, ale zároveň je v nich vždycky vidět jednotná linka, díky které je na první pohled poznat, že se jedná o fotky od nás. Spolupráci rozhodně doporučujeme.

S Terkou už dva roky spolupracujeme na firemních fotkách, hlavně na sociální…

Barbora Urbanová, Brainfaq, majitelka

Dlouho, opravdu dlouho jsem přemýšlela, jestli do Shaličky vůbec nějakého fotografa pozvat. Všechny profesionální fotky byly krásné až moc, nastylované až moc, bezvráskové až moc a neúpřimné až hrůza. A to mi s naší Shaličkou jednoduše nešlo dohromady. A pak jsem objevila Terku. Náhodou, na rodičáku. Protože školní besídku nafotila tak, až mi z toho spadla brada. A tak jsem sjela pár jejich fotek. A řeknu vám, nikdo jiný nenafotí Cejl s jeho odpadky, postavičkami a rozbitými domy tak, že budete mít chuť se tam přestěhovat. Ano, přesně tohle jsem potřebovala. Fotografa upřímného, který nic neskryje, naopak, každý váš zdánlivý nedostatek pozvedne tak, že z něj budete mít vlastní značku. Fotografa, který z vás neudělá plastový hollywoodský trhák, ale evropský film plný francouzského šarmu a elegance. A tohle Terka umí. Do poslední tečky.

Dlouho, opravdu dlouho jsem přemýšlela, jestli do Shaličky vůbec nějakého…

Lenka Báňová, Yoga Shala Brno, majitelka

S Terezou spolupracujeme již tři roky. Nikdy jsem si nemyslel že se někdo dokáže naučit číst moje myšlenky, ale ona to umí. Nejvíc si vážím její upřímnost, ryzí a nekomplikované nápady a smysl pro kompozici.

S Terezou spolupracujeme již tři roky. Nikdy jsem si nemyslel že se někdo…

Tamas Vígh, Tamasvigh, majitel

Tereza má neuvěřitelný dar udělat krásnou fotku i těm, kterým úsměv tuhne na rtech a před hledáčkem raději lezou pod stůl. Když potřebuji rychle nafotit novou kolekci, je mi vždy oporou. Perfektně doladí podzimní atmosféru i tónování, i když obrázky vznikají parném létě. Děkuji za všechny trny vytrhané z paty. Ráda se vracím.

Tereza má neuvěřitelný dar udělat krásnou fotku i těm, kterým úsměv…

Alice Bartůšková, Dupeto, spolumajitelka

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno