zpět na výpis
zpět na výpis

The Media crew

Jsme komunikační agentura a pomáháme klientům s propagací a komunikací své značky, produktů nebo služeb v online prostředí s přesahem také do prostředí eventů.

Pomáháme klientům najít jejich cestu v džungli online propagace :-) Společně vymyslíme ty nejvhodnější strategie a následně můžeme fungovat jako klientovo externí marketingové digitální oddělení s přesahem do offlinu.

- Umíme komunikovat na sociálních sítích a spravovat online reklamní kampaně (FB, Instagram, Google Ads, Sklik,...)

- Dokážeme zorganizovat pro klienta na míru eventy a samozřejmě je pořádně zpromovat a odkomunikovat :-)

- Snažíme se propojit klienta s jeho zákazníky co nejefektivněji. Využíváme k naší práci i osobních vazeb a networkingu.

+420 776878565
petra@themediacrew.cz
www.themediacrew.cz/

IČ: 06919642

DIČ: CZ06919642

Online marketing

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Online marketing

Kampaň Ideální vánoční dárek

Úkolem vánoční kampaně pro STAREZ bylo zvýšit předvánoční prodej čipových hodinek na sportovištích v Brně. To se nám povedlo skvěle! Nárůst prodeje v době kampaně podle měsíčních průměrů byl 81,70 %. Jednalo se o komplexní komunikační kampaň, kde byly využity online komunikační kanály, video, outdoorová reklama i inzerce v tisku.

realizováno 2019

Developerský projekt Nová Zbrojovka

Projektu Nová Zbrojovka jsme zajišťovali komunikaci na sociálních sítích i realizaci eventů. Cílem komplexní spolupráce bylo udržování pozitivního vnímání developerského projektu v řadách brněnské veřejnosti.

realizováno 2018 - 2020

Olympiáda dětí a mládeže JMK 2017

Hlavním cílem na Olympiádě dětí a mládeže 2017 bylo zajistit komplexní komunikaci na Facebooku, zviditelnit akci v online prostředí a podpořit její virální dosah. Za tímto účelem byla vytvořena komplexní komunikační strategie a implementována naše služba ENPLUG na velkoplošné LED obrazovky.

realizováno 2017

Facebook aplikace Zvíře+

Při zrodu aplikace Zvíře+ jsme rozjeli také život této aplikace na sociálních sítích. Klientce získáváme podněty zvenčí, šíříme povědomí o aplikaci ve facebookových skupinách a zajišťujeme podkladové materiály. Na fotkách jsme se nebáli využít naše vlastní zvířátka :-) Aktuálně tvoříme novou komunikační strategii a plán komunikace.

realizováno 2021

Online kampaně a videoprodukce pro Auto Pokorný

Pro tohoto klienta nárazově realizujeme reklamní kampaně na Facebooku. Natáčeli jsme pro něj i několik spotů, naposledy na novou službu KEYBOX. Zároveň mu produkčně pomáháme při realizací různých menších eventů, dodáváme hostesky, organizujeme soutěže.

realizováno 2018-2021

S THE MEDIA crew spolupracujeme již několikátým rokem. Při každé letní kampani jsme dosáhli výborných výsledků – čísel i referencí. Z našeho Facebooku Top výletních cílů Jižní Morava se stal důležitý komunikační kanál, i profil s vysokou mírou aktivních fanoušků.

S THE MEDIA crew spolupracujeme již několikátým rokem. Při každé…

Monika Hlávková (CCRJM - Top výletní cíle Jižní Moravy)

Díky THE MEDIA crew byl Festival RE:PUBLIKA na sociálních sítích vidět a slyšet. V relativně krátkém čase dokázali v online prostředí vybudovat jméno úplně nové akci, kterou lidé stihli nejen poznat, ale kterou si hlavně oblíbili. Komunikace s fanoušky i v rámci našeho týmu byla vždy profesionální a přátelská.

Díky THE MEDIA crew byl Festival RE:PUBLIKA na sociálních sítích vidět…

Adéla Nováková (TIC Brno)

Při organizaci komplexních eventů nejde ani v případě klíčových externích dodavatelů fungovat bez toho, aby s agenturou pracovali jako jeden tým. Na spolupráci s THE MEDIA crew oceňuji zejména jejich profesionální, flexibilní přístup, dosažené výsledky, ale také schopnost začlenit se do kolektivu, stát se součástí realizačního týmu a fungovat v jeho struktuře i mimo jim přesně vymezené pole působnosti.

Při organizaci komplexních eventů nejde ani v případě klíčových…

Daniel Olzsyna

S THE MEDIA crew spolupracujeme už na několikátém projektu v řadě a naše spolupráce byla vždy výborná. Oceňuji zodpovědný a profesionální přístup, dosažené výsledky, ale hlavně zarputilost a nasazení jejich lidí. Týmová práce a zaměření na výsledek jsou pro nás jako sportovní organizaci vždy základními pilíři spolupráce.

S THE MEDIA crew spolupracujeme už na několikátém projektu v řadě…

Tomáš Houska (Český olympijský výbor)

Spolupráci s jakoukoliv externí agenturou jsem se vždy bránil. Získat moji důvěru není lehké, ale THE MEDIA crew se to podařilo. Myslím, že nás čeká ještě spousta společné práce.

Spolupráci s jakoukoliv externí agenturou jsem se vždy bránil. Získat…

Filip Pokorný (Auto Pokorný Brno)

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno