zpět na výpis
zpět na výpis

Vít Rýznar

Brand identity designer

Pomůžu posunout vaši firmu dále. Především v oblasti vizuální identity, brandingu a marketingu.
Spolu se třemi stálými členy studia skládám vždy funkční tým ověřených profesionálů na míru každému projektu.
Zajímá vás, jak přemýšlím? Stáhněte si kompletní prezentace konceptů u jednotlivých referencí.

+420 733 627 496
vit@reasonar.com
www.reasonar.com

IČ: 74715658 plátce DPH

Grafický design

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Grafický design

MIBO koloběžky — vizuální styl a web

Pro MIBO, českého výrobce špičkových koloběžek, jsem navrhnul jednoduchý a efektivní vizuální systém. Úderná typografie stavící na krásném písmu, tón textů, jednoduchá (ne)barevnost. Nadšení zákazníci, kolegové i distributoři. Jak vizuál vznikal, si můžete přečíst v článku níže.

realizováno 2018

Frank Expert — vizuální styl

Frank — lifestylový průvodce podlahami. Expert, který přispěchá na jediné stisknutí pomyslného zvonku. Pojďte dál, nechte se inspirovat!

realizováno 2018

NEWTON College – vizuální styl

Dle průzkumů nejoblíbenější VŠ v Česku se rozhodla posunout svoji prezentaci ještě o stupeň výše. Ve spolupráci s marketingovým oddělením jsem navrhl vizuální styl, který reflektuje "přitažlivost" školy a zároveň respektuje její tradičnější, chcete-li britské, pojetí.

realizováno 2016

Teesys – vizuální identita

Teesys je průkopníkem v oboru digitálních inovací velkých a středních firem a korporací. Ve vizuálním stylu bylo tedy žádoucí zachytit říznou rozhodnost, která je v této oblasti naprosto kritická.

realizováno 2017

Pet center – rebranding

Jeden z největších tuzemských prodejců domácích mazlíčků a vše, co s nimi souvisí, se rozhodl pro zásadní rebranding. Původní zůstalo pouze logo a základní oranžová barva. Vše ostatní jsem navrhnul nově a upravil pro potřeby jednoduché aplikace v praxi, kde často v procesu figurují různí grafici.

realizováno 2015

Webdesign

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Webdesign

MIBO koloběžky — vizuální styl a web

Pro MIBO, českého výrobce špičkových koloběžek, jsem navrhnul jednoduchý a efektivní vizuální systém. Úderná typografie stavící na krásném písmu, tón textů, jednoduchá (ne)barevnost. Nadšení zákazníci, kolegové i distributoři. Jak vizuál vznikal, si můžete přečíst v článku níže.

realizováno 2018

NEWTON College – web pro zahraniční studenty

Grafický návrh webu pro zahraniční studenty NEWTON College. Pro náhledy ve 100% velikosti navštivte odkaz: https://invis.io/E8EMFPXYD

realizováno 2017

Teesys – webová prezentace

Grafický návrh webu bratislavské inovační agentury. V návaznosti na vizuální styl celé značky. Pro náhledy ve 100% velikosti navštivte odkaz: https://invis.io/P7EMGFV34

realizováno 2017

Whys – vizuál webu

Grafický návrh kompletní webové prezentace na základě dodaných wireframů v návaznosti na předchozí tvorbu vizuálního stylu společnosti. Pro náhledy ve 100% velikosti navštivte odkaz: https://invis.io/VA7L7Y2MY

realizováno 2016

Zelenka – webová prezentace

Koncept a grafický návrh webové prezentace jedné z největších překladatelských agentur ve střední Evropě. Realizace webu proběhla v návaznosti na předchozí tvorbu vizuálního stylu. Pro náhledy ve 100% velikosti navštivte odkaz: https://invis.io/UPEMGIXWA

realizováno 2016

Již druhá spolupráce s Vítkem na aktualizaci korporátní identity a opět všechno na jedničku! Je to skutečný odborník ve svém oboru, na kterého se můžete spolehnout po stránce designové i praktické!

Již druhá spolupráce s Vítkem na aktualizaci korporátní identity…

Dominik Řihák, jednatel Top-Obaly.cz a Aducid.com

U Vítka oceňujem kombináciu jeho vlastností – rýchlosť, kvalitu a príjemné vystupovanie. Každý jeho výstup sme očakávali s nadšením. Pracujeme a pracovali sme na viacerých zadaniach, ktoré vždy splinili účel. Ja som predovšetkým spokojný s našou vlastnou značkou – Teesys, s ktorú sa stotožnil aj celý náš team. Konečne máme svoju vlastnú peknú identitu.

U Vítka oceňujem kombináciu jeho vlastností – rýchlosť, kvalitu…

Peter Bolebruch, jednatel a výkonný ředitel Teesys

Vít Rýznar je naprostá jistota. Jistota ve všem. Skvělé kreativní nápady, koncepční myšlení, vynikající konzistence vizuálních stylů, korektní, vlídné a jisté jednání. Velice zkušený člověk prověřený vysokými nároky klientů. Můžete od něj očekávat opravdu hodně a dostanete ještě víc, navíc vždy ve smluveném termínu. Rozhodně doporučuji pro jednorázovou i trvalou spolupráci.

Vít Rýznar je naprostá jistota. Jistota ve všem. Skvělé kreativní…

Janis TakaTuka Voudouragkakis (takatuka.cz)

Víťa Rýznar je špička ve svém oboru. S tak úžasnými nápady ze strany designéra jsme ani nepočítali. Prostě kvalitní spolupráce, rychlá komunikace a přátelský přístup.

Víťa Rýznar je špička ve svém oboru. S tak úžasnými nápady ze strany…

Roman Zelenka , jednatel a výkonný ředitel překladatelské agentury Zelenka

Jsme rádi, že jsme se na Víťu obrátili. Jelikož návrhy byly s přidanou hodnotou a jasnou myšlenkou, ušetřili jsme mnoho času. Pokud chcete vytvořit unikátní vizuální identitu rozpracovanou do každého detailu, tak se rozhodně na Reasonar.com obraťte.

Jsme rádi, že jsme se na Víťu obrátili. Jelikož návrhy byly s přidanou…

Libor Urbánek, co-founder HelloSandy.cz

Chcete mít zaručeně dobrý výsledek a neztrácet čas zdlouhavými schůzkami a nekonečnými úpravami v návrhu? Poptejte Víťu. Vždy, když pro nás něco kreslí, je to trefa do černého. Má výborné nápady, nad vším hluboce přemýšlí, nejde mu jen o design, ale zejména o funkčnost. Vím, že když někde uděláme v návrhu chybu, on nás na ni upozorní a posune to dál.

Chcete mít zaručeně dobrý výsledek a neztrácet čas zdlouhavými…

Jan Koprajda, jednatel Whys

S Vítkem Rýznarem jsem spolupracoval na grafickém designu nového webu k2.cz. Do projektu skvěle zapadl, ačkoli naskočil až v jeho průběhu. Rychle se zorientoval a kromě toho, že dokázal přesně ztvárnit naše představy, přispěl také několika nápady a vylepšeními, které nám pomohly celý projekt posunout ještě o kousek dál.

S Vítkem Rýznarem jsem spolupracoval na grafickém designu nového webu…

Miroslav Böhm, marketing K2 atmitec s.r.o.

S Vítem jsem intenzivně spolupracoval 4 měsíce na vytvoření nové vizuální identity firmy. Struktura spolupráce, přehlednost, absolutní dodržování termínů nebo používání nových sdílených komunikačních a plánovacích nástrojů mě nadchlo. Typ spolupráce, kdy protějšek dokáže dokončovat větu, kterou začnete, je velmi vzácný. O to víc si cením i následného zájmu, který jde nad rámec placené spolupráce.

S Vítem jsem intenzivně spolupracoval 4 měsíce na vytvoření nové…

Pavel Werner, majitel MIBO

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno