zpět na výpis
zpět na výpis

Vítězslav Janda

Fotografie mě baví

Mám 'oko' a pomáhám klientům zachytit pomocí fotografií důležité součásti jejich podnikání. Vidím krásu přirozenosti a tvořím přirozené fotografie lidí a věcí takových jaké jsou.

+420 722 717 712
foto@vitezslavjanda.cz
www.vitezslavjanda.cz

IČ: 74489224 plátce DPH

Fotografie

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Fotografie

ONE FOR HUNDRED

Jde o fotogafie unikátní kolekce nábytku z masivu na jehož výrobu tvůrci používají dřevo z vlastních lesů. O ušlechtilé myšlence tohoto projektu vypovídá sám název, tedy za jeden kus vyrobeného nábytku se v lese vysadí sto nových stromů...

realizováno 2016

Vařejkův dvůr

Fotografie pro rodinný statek a agropenzion v obci Meziboří ležící na úpatí Vysočiny. Bylo mi potěšením seznámit se a spolupracovat s rodinou, pro kterou je práce na poli a péče o zvířata po mnoho generací způsobem obživy i životním stylem.

realizováno 2015

Truhlářství Bočková

Dlouhodobá spolupráce spočívá v průběžné dokumentaci zakázek a pořizování fotografií z výroby pro webové stránky.

realizováno 2016

ZUZU english

Fotografie průběhu výuky angličtiny speciální zážitkovou metodou dětí v předškolním věku a na základních školách.

realizováno 2017

Dekorace kanceláře

Dlouhodobý projekt spočívající v pořízení výtvarných fotografií včetně jejich následného tisku, rámování a instalace v prostorách advokátní kanceláře.

realizováno 2015

Spolupráce na zakázce „Dekorace kancelářských prostor" spočívala v pořízení výtvarných fotografií včetně tisku, rámování a instalace v prostorách advokátní kanceláře. Byla jsem velice spokojena s přístupem pana Jandy, který byl profesionální a vstřícný. Jeho autorské fotografie obohatily prostor jinak poněkud strohého prostředí advokátní kanceláře. Ocenila jsem, že celou zakázku jsem mohla zadat pouze jednomu člověku, který pořídil fotografie, provedl jejich zarámování dle mého výběru a také tato díla umístil na zdi kanceláře.

Spolupráce na zakázce „Dekorace kancelářských prostor" spočívala…

Mgr. Miroslava Humpolíková, advokátka

Naše společnost se zabývá tvorbou unikátní metodiky pro výuku angličtiny v mateřských a základních školách. V loňském roce jsme potřebovali vytvořit fotodokumentaci z průběhu naší výuky. Pro tento účel jsme měli ve volbě fotografa jasno hned od počátku a byli jsme moc rádi, že si pan Vítězslav Janda udělal na nás čas a ke spolupráci svolil. Jeho fotografie mají duši a dokáží vyjádřit emoce, které děti během výuky prožívají, což byl ten důležitý a hlavní faktor při našem rozhodování, kterého fotografa oslovit. Nemluvě o jeho profesionálním přístupu a spolehlivosti. Vřele pana Jandu doporučuji. Kdo se ke spolupráci s ním rozhodne, bude určitě stejně nadšený, jako jsme byli my.

Naše společnost se zabývá tvorbou unikátní metodiky pro výuku angličtiny…

René Oulehla, ZuZu English Education, z.s.

S panem Jandou spolupracujeme dlouhodobě a jsme velmi spokojeni. Především jde o fotografie hotových zakázek, produktů a fotografie z výroby pro webové stránky. Výsledek jeho práce je vždy na vysoké technické úrovni a v souladu s našimi představami. Velmi si také vážíme jeho profesionálního přístupu, spolehlivosti a vstřícnosti.

S panem Jandou spolupracujeme dlouhodobě a jsme velmi spokojeni. Především…

Ing. Helena Prokopová, Truhlářství Bočková s.r.o.

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno