zpět na výpis
zpět na výpis

whatslove

grafický design a vizuální identita

Logo není jen obrázek na vizitce. Je to začátek příběhu, který vyprávíte vašim klientům. Je to brána do úžasného světa, kde ožívají vaše sny a kde je všechno tak, jak chcete. Proto, abyste mohli váš svět sdílet s někým jiným, je třeba ho zaujmout. A to v oceánu informací, ve kterém plaveme a ve kterém se snažíme neutopit se, není snadné. Určitě znáte ten pocit, kdy se snažíte někomu něco říct a on vás ani nevnímá… Zvládnou to jen ti, kteří vyniknou, prosvítí tu informační změť. A dobré logo je jako maják, který na sebe pozornost přitáhne. S tím vám pomůžu já. Na vás pak už bude, jaký příběh budete vyprávět.

+420 776 271 882
vaclav.stojdl@gmail.com
www.whatslove.studio

IČ: 87004739 není plátce DPH

Grafický design

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Grafický design

LOGO 2011-2016

Prezentace vybraných logotypů a značek zpracovaných v posledních pěti letech na základě různých zadání od konkrétních zadavatelů.

realizováno 2011-2016

Jezdím pro Brno

Logo a vizuální identita kampaně na podporu čisté mobility ve městě.

realizováno 2016

Knižní obálky

Vybrané návrhy knižních přebalů pro různá vydavatelství.

realizováno 2012-2015

Logotyp a vizuální identita PROAM ARCHITEKTI

Vytvoření logotypu a jednotného vizuálního stylu pro architektonické studio s důrazem na jednoduchost, přehlednost, geometrii i širokou variabilitu použití.

realizováno 2015

Tübinger, návrh pivních etiket

Návrh etiket piva typu Indian Pale Ale pro pivovar v Chile vybraný na základě mezinárodní soutěže. V roce 2015 získalo pivo zlatou medaili COPA CERVEZAS DE AMERICA a bylo vyhlášeno jako nejlepší pivo Jižní Ameriky.

realizováno 2014

Skvělé neotřelé nápady, rychlé pochopení možností a potřeb zadavatele, profesionální a obohacující přístup po celou dobu spolupráce, osobní dohled nad realizací projektu až k jeho dokončení... to jsou jen některé z vlastností, které je nutné uvést při krátkém zhodnocení spolupráce s Václavem Štojdlem. Zejména si velmi vážím toho, že Václav se nikdy nesnaží vnucovat za každou cenu svůj názor a pokud je přesvědčený o tom, že ten jeho je správný, vždy takový pohled dokáže logicky argumentovat. A právě proto jsem rád, že spolu můžeme vytvářet projekty jak kulturní, tak i komerční.

Skvělé neotřelé nápady, rychlé pochopení možností a potřeb zadavatele,…

Lukáš Stara, Level B production, s.r.o.,

Vaclav was a pleasure to work with. He took on all of our requirements and gave us a lot of great designs to choose from. Once we chose him as winner he was very prompt at completing the logo with our final adjustments. Overall we are very happy with the results and would definitely recommend "Whatslove" to future clients. Thank you Vaclav!

Vaclav was a pleasure to work with. He took on all of our requirements…

Natalia Watkins, Cerveceria Principal S.A.

S Václavem jsme se poznali během spolupráce na publikaci pro Ministerstvo práce a sociálních věcí, kterou pro naši firmu jako objednatele zpracoval ke spokojenosti všech zúčastněných stran. Přišel s kvalitním nápaditým konceptem, byl otevřen diskuzi a komunikaci nad návrhem. Výsledné zadání splnil na 100% a v dojednaných termínech i rozpočtu. Na základě této zkušenosti jsme jej později oslovili k další spolupráci a doporučili ho i několika našim klientům.

S Václavem jsme se poznali během spolupráce na publikaci pro Ministerstvo…

Filip Brada, Smart Dialog s.r.o.

Nové fantastické logo, ehm... logotyp nám Václav udělal! Ve spolku BRNO NA KOLE jsme mu nechali volnou ruku a s výsledkem jsme velmi spokojeni. Nyní se už můžeme i veřejně a s pýchou prezentovat.

Nové fantastické logo, ehm... logotyp nám Václav udělal! Ve spolku…

Michal Šindelář, Brno na kole, z.s.

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno