zpět na výpis
zpět na výpis

Josef Kubíček

Pomáhám klientům ukázat světu jejich práci v tom nejlepším světle.

Věnuji se fotografickým projektům od vize po návrh, koncepci, produkci a následné realizaci. Hlavním cílem je klientům pomoci prezentovat je v tom nejlepším světle. Využí fotografie jako prostředeku ke koncepčnímu emotivnímu vyjádření a interpretaci zadaného sdělení přirozenou formou.

Samozřejmostí jsou fotografie, které pomůžou zakazníkům vytvořit atraktivní a originální vizuální styl, zviditelnit jejich služby či produkty, seznámit s nimi jejich zákazníky a odlišit je od konkurence.

+420 777 316 986
contact@josefkubicek.net
www.kubicek.studio

IČ: 72506784

Fotografie

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Fotografie

Fotografie interiéru sídla Redbull v Praze

Spolu s klientem a architektem interiéru jsme vypracovali koncept a dohodli se na vizualnim stylu fotografií. Proběhlo několik osobních schůzek a konzultací, následovalo zajištění prostor, dopravy, set design a focení.

realizováno 2019

Portréty/lidé - výběr z různých projektů

Výběr portrétů pro různé tipy klinetů: firmy, podnikatelé, významné osobnosti, magazíny, soukromé osoby, divadla, hudební skupiny, móda, reklama atd...

realizováno 2018-2019

Branding technologické společnosti: tváře, produkty, prostory atd..

Dle požadavků jsem vytvořil cca 50 různých fotografií (reklamní fotografie produktu, portréty vedení a pracovníků, fotografie výroby, atp.). Fotografie používají k reklamě a prezentaci v tisku, na webu, v mediích, na produktových stojanech, billboardech, v katalogu atd. Na záběrech jsme vždy úzce spolupracovali s marketingovým oddělením.

realizováno 2019

Umělecké fotografie do interiérů Ambiente a Hotelu Aplaus

Ruzné realizace, kde jsem byl osloven abych vytvořil fotografie na míru pro dané interiéry. Následně jsem předložil své návrhy a po společné domluvě jsem přistoupil k produkci.

realizováno 2009-2018

Aranžované fotografie designových výrobků

Zákazník mě oslovil na základě referencí s přáním vytvoření reprezentativních fotografií výrobku. Zařídili jsme koncepci focení, prostory, styling atd.. V přiložených náhledech jsou různé realizace...

realizováno 2018-2019

Nechali jsme mu prostor tvořit a vyplatilo se to - výsledek předčil naše očekávání.
Pan fotograf Kubíček posunul svými fotografiemi prezentaci naší společnosti a produktů na nejvyšší úroveň. Jeho hodnota je především v koncepčním nápaditém přístupu k fotografii. Při pohledu na výsledek jeho práce jsme užasli, jak může tak banální produkt jako je potrubní systém dobře vypadat a jak kreativně je možné ho prezentovat.

Nechali jsme mu prostor tvořit a vyplatilo se to - výsledek předčil…

Petr Helan, marketingový ředitel průmyslové společnosti Flexira

...děkuji za vstřícnost a flexibilitu v provádění zakázky. Je radost s Vámi pracovat. Máte dobré nápady a hlavně Vás to baví, takže to pak bavilo i děti a to je na fotkách našich instalací vidět.

(Fotili jsme pro ateliér Architeo dokumentaci jejich díla - interaktivní hřiště s dětmi - figuranty)

...děkuji za vstřícnost a flexibilitu v provádění zakázky. Je radost…

Mgr. Art. Petr Korecký, majitel designového ateliéru petrkorecky.com

...jeden z nejpreciznějších fotografů kterého znám, a měli jsme opravdu skvělé štěstí, že nám byl doporučen naší designérkou pro nafocení interiéru našeho hostelu a kavárny Long Story Short v Olomouci. Jsou to opravdu obtížné prostory pro nafocení a zachycení atmosféry a Josefovi se to snad lépe povést nemohlo. Dokonalá, čistá práce s krásným příběhem. Jeho práce a komunikace s ním byla velice profesionální, stejně tak, jako jeho přístup. Čeho si ale cením nejvíce, je fakt, že se dokáže dokonale vcítit do potřeb klienta a do zadaného tématu, což je pro úspěšný výsledek asi to nejdůležitější. Můžu všem vřele doporučit a sami se těšíme na další brzkou spolupráci!

...jeden z nejpreciznějších fotografů kterého znám, a měli jsme…

Eva Dlabalová, majitelka Long Story Short Hostel & Café

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno