zpět na výpis
zpět na výpis

Marcel Janík

Tvořím weby na klíč nebo je jen navrhuju

Svým klientům kreslím weby, nastavuji vizuální identitu, nebo pomáhám s ergonomií e-shopu. Mám komplexní zkušenosti a vstřícný přístup.

+420721000899
marcel@yanik.cz
www.yanik.cz

IČ: 75388685

Webdesign

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Webdesign

petrahorakova.cz - webdesign

Petře jsem ušil základní vizuál, digitální strategii a pak i samotný web. V rámci strategie víme, kam směřujeme a pomalu plníme plán krok po kroku. Dle vývoje. Nejedná se o předimenzované řešení, které klient nevyužije. Web je postavený na Wordpress builderu.

realizováno 2020

zubarkyjov.cz - webdesign

Pavel mi ukázal, že i stomatologické ošetření může být bezbolestné a trvalé. Což jsem promítnul do designu jeho nového webu. Web je postavený na Wordpress builderu.

realizováno 2019

germanist.cz - webdesign

Kovářova kobyla někdy nechodí bosa. Vyučujeme němčinu. Převážně online. Jedná se o projekt mě a mé manželky Venduly. Web je postavený s pomocí Wordpress builderu, custom nadesignovaný. Přirozeně. I vizuál brandu je má práce.

realizováno 2020

Classic Ski School - Webdesign

Design webu pro lyžařskou školu v Harrachově.

realizováno 2019

karotaz.cz - Webdesign

Karotáž a cementace, s. r. o. je servisní firma pro evropské naftařské společnosti a podzemní zásobníky plynu. Zajišťuje vystrojení vrtů a sond. Vedle svěžího webu jsem společnosti k 65 letům existence vytvořil i update vizuální identity, ze které web přímo vychází. Ale která zatím není zapracovaná.

realizováno 2020

Spolupráce s Marcelem byla zábavná a intenzivní. Podařilo se mu díky jeho empatii rychle a přesně pochopit, co tak specifická firma jako Karotáž a cementace potřebuje. Díky jeho kreativitě jsme do jeho návrhů vizuální identity firmy téměř nezasahovali. Díky jeho trpělivosti a vedení z nás nakonec dostal všechny texty a díky tomu, že je i výborný fotograf, si sám opatřil většinu fotomaterialu. Díky jeho zodpovědnosti nás neustále popoháněl, když jsme byli na tahu s podklady, a díky vytrvalosti dotáhl vše do konce. Výsledkem je moderní web i logo konzervativní firmě navzdory.

Spolupráce s Marcelem byla zábavná a intenzivní. Podařilo se mu díky…

Ing. Petra Horáková - Ekonom - Karotáž a cementace, s. r. o. -

Spolupráce s Marcelem mi přinesla velké množství benefitů a obrovský posun vpřed po celou dobu naší spolupráce. Přichází neustále s novými nápady a vylepšeními, které se týkají nejen jeho odbornosti, ale mají přesah do dalších oborů, kde dokáže vytvářet symbiotickou spolupráci s dalšími odborníky. Jeho práci mohu jen doporučit - předkládaná řešení přinášejí nejen jeho nevšední invenci a kreativitu, ale zároveň plně odrážejí moje potřeby a očekávání.

Spolupráce s Marcelem mi přinesla velké množství benefitů a obrovský…

Ing. Vladimír Klinger - Jednatel - brnenskyfrgal.cz

Marcel Janík je mladý kluk, který mi strašně pomohl. Jednak mi zpracoval webovky, díky kterým jsem mohl oslovit více lidí. Vlastně nyní všichni lidé kteří se mi ozvou navštíví moje stránky. Co bych na Marcelovi vyzdvihl, je to jakým způsobem přemýšlí a jak se snaží svému zákazníkovi pomoct. Marcel naslouchá a to je super. Co je asi nejdůležitější a čeho si nejvíce cením je to, že mi dal nový náhled na to co dělám. Samozřejmě vizuál webovek či eshopů působí velmi příjemným dojmem. URČITĚ DOPORUČUJI !!

Marcel Janík je mladý kluk, který mi strašně pomohl. Jednak mi zpracoval…

Daniel Staněk - Chovatel slepic - Vajiska.cz

S Marcelem spolupracujeme přes 3 léta. Pracuje rychle, flexibilně a je s ním v pohodě domluva.

S Marcelem spolupracujeme přes 3 léta. Pracuje rychle, flexibilně a je s ním…

Vítězslav Poledno - Jednatel - Goldsport s.r.o.

Zákaznikovi vychází maximálně vstříc, vše probíhá dle časově smluvených termínů a je na něj spolehnutí. Ceny za služby jsou v dnešní konkurenci adekvatní, doporučuji.

Zákaznikovi vychází maximálně vstříc, vše probíhá dle časově…

MDDr. Pavel Tlach - Stomatolog - zubarkyjov.cz

Spolupráce s Marcelem na packaging designu značky FIXED je pro nás zásadní. Kreativa, vizuální jistota výstupů a rychlost. Základní pilíře úspěšné spolupráce, kterou musí lidé v oboru ocenit.

Spolupráce s Marcelem na packaging designu značky FIXED je pro nás…

Ing. Martin Kubáč - Director of Marketing - RECALL s.r.o.

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno