zpět na výpis
zpět na výpis

Kreativní Studio Mitty

Kreativní Studio Mitty

Pomocí fotografií a videí pomáhám podnikatelům prezentovat jejich služby, produkty a je samotné. Abych byl efektivnější a kvalitnější, založil jsem si malé Kreativní Studio Mitty, kde spolupracuji s dalšími kreativci. Fotíme portréty, reklamu, produkty, celé týmy i firemní prostory. Natáčíme spoty, rozhovory, kurzy i medailonky. Máme znalosti též z marketingu a tvorby webových stránek a díky tomu naši tvorbu přizpůsobujeme pro tyto účely. Kromě toho učím jednotlivce i týmy lépe fotit a upravovat fotografie, aby z nich měli větší radost či své produkty a služby lépe prodávali.

Náš medailonek si můžete pustit z přiloženého odkazu níže či na webu.

+420733548858
david@mitty.cz
www.mitty.cz

IČ: 88164594

DIČ: CZ8908114182

Film / video

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Film / video

Reportážní aftermovie BusinessFriends

Z každé větší akce se hodí mít video jak to na ní probíhalo. Jelikož jsme členi podnikatelského klubu BusinessFriends, tak přesně takové se hodilo na naše setkání. Podobné záběry lze však použít i třeba v medailonku firmy.

realizováno 2021

Medailonek Netpromotion

Netpromotion je firma zaměřující se na tvorbu webů a jelikož mají už dvě pobočky a opravdu hodně lidí, potřebovali ukázat, jak to u nich chodí. Video však slouží jen do hlavičky webu a proto je bez zvuku. Není však problém o hezky sladit s hudbou či dodat nějaký voiceover.

realizováno 2019

Příběhový hudební videoklip Krasohled

Krasohled - hlavní motiv tohoto klipu, ve kterém se vzpomíná na mládí. Společně s leadrem kapely jsme našli vhodné místo pro natáčení klipu. Mitty domluvil herce, navrhl jaké oblečení by všichni měli mít, vytvořil scénář a zajistil režii. František se pak postaral o kameru a střih. Hlavní bylo, že jsme si to všichni perfektně užili.

realizováno 2020

Medailonek realitního specialisty

Nemáme rádi nudné medailonky, tak jsme spolu s Honzou vytvořili scénář, který je živý a zajímavý. Prostředí za Honzou se mění zároveň s tím, jak se chystá byt pro další focení. S větším rozpočtem bychom mohli medailonek rozšířit o další lokace a větší homestaging, který by jeho práci vystihl ještě více.

realizováno 2022

Promo inzertní video

Ještě než vypukla válka na ukrajině, jsme byli osloveni, abychom pomohli firmě Pracovní Víza vytvořit video, kterým upoutáme pozornost ukrajinců/rusů, že zde existuje firma, která jim pomůže vyřešit pracovní víza u nás. Ukrajinci hodně dávají na doporučení krajanů a proto je video doplněné o lidi, kteří mohou Pracovní Víza opravdu doporučit.

realizováno 2022

Fotografie

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Fotografie

Produktové a lifestyle focení pro Alzu

Velkým úspěchem tohoto roku byly 3 samostatné větší focení pro Alzu. 1. Vakuovačky a horkovzdušné fritézy v kuchyni 2. Produkty na péči o pleť i s modelkou 3. Židle AlzaErgo v prostoru i ve studiu. Po prvním focení byl klient tak spokojený, že jsme okamžitě pokračovali dalšími. Každé focení nás opět něco naučilo, ale vše dopadlo na výbornou.

realizováno 2021

Portrétní business focení Petra Říhy

Focení s Petrem Říhou probíhalo ještě v létě. Úkolem bylo vystihnout Petrovu osobnost a neupozorňovat zbytečně na drahé věci jako auto, hodinky apod. Fotili jsme na nové Bidli pobočce v Brně a též v exteriéru Londýnského náměstí. Fotografie slouží primárně k prezentaci na LinkedINu, kde si Petr začal aktivně budovat svůj osobní brand.

realizováno 2021

Reklamní fotografie pro Logitech

Logitech G je značka herního příslušenství pro ty nejnáročnější. V rámci spolupráce Logitechu s firmou Riot, která vytvořila jednu z nejznámějších her League of Legends jsme byli požádání pro český a slovenský trh vytvořit netradiční fotografie pro reklamní kampaň a to s cosplayerkou Gehennou, která se oblékla za postavu z hudební skupiny KDA.

realizováno 2021

Prezentační fotografie pro REkrabičku

Jelikož rád tvořím věci, které dávají smysl, tak focení pro REkrabičku určitě patřilo mezi takové focení. REkrabička udělala nový design jak REkrabiček tak REkelímků a bylo potřeba jim nafotit nové fotografie pro webové stránky a to jak produktové tak lifestyle, kde jsme chtěli ukázat jak se používají. Mimochodem REkrabička šetří přírodu. =)

realizováno 2021

Portréty a prostory FSS Muni

S kolegyní jsme byli osloveni na nafocení portrétů zaměstnanců FSS Muni v knihovně a též prostor knihovny pro jejich nový web ve výstavbě. Zařídili jsme vizážistku, která všechny zkrášlila, našli to správné místo a nafotili celý tým. Po té bylo potřeba vyfotit studovny a pár doprovodných fotografií z knihovny.

realizováno 2021

Skvělá komunikace, vždy se domluvíme na výstupech a nic není problém. Z dosavadní spolupráce mám radost, vše funguje a fotky jsou ukázkové. Navíc věřím, že fotografie naše produkty pomáhají prezentovat ve správném světle, aby zákazníci dostali to, co očekávají. Můžu vřele doporučit.

Skvělá komunikace, vždy se domluvíme na výstupech a nic není problém.…

Alza.cz - Ondřej Šimek | Business Development Manager

Chtěl bych touto cestou poděkovat Davidovi, za velmi profesionální a lidský přístup. Zažil jsem již vícero focení, ale s Davidem to šlo samo, měl skvělé nápady a hlavně skvělé fotky. Byl to velmi příjemný zážitek se skvělým výsledkem

Chtěl bych touto cestou poděkovat Davidovi, za velmi profesionální…

Petr Řiha - Regionální ředitel ve společnosti BIDLI Jednoduše doma

Fotografa Davida doporučuji všem, kteří chtějí kvalitní a profesionální foto. Jeho práce je perfektní stejně jako jeho přístup k focení a celková spolupráce. Už v průběhu focení jsem věděla, že tentokrát to dopadne dobře :-)

Fotografa Davida doporučuji všem, kteří chtějí kvalitní a profesionální…

Mojmíra Pekárková - MMS Solution & Service s.r.o.

Davida jsme oslovili kvůli novým portrétním fotografiím na Linkedin a sociální sítě.
Domluva byla rychlá, ateliér v centru Brna byl krásný, parkování před ateliérem možné. Jednání profesionální, nacházel řešení, ocenili jsme i bezproblémovou angličtinu. Je to milý mladý muž, s fotografií má dlouholeté zkušenosti, bylo velké plus, že jsme na úpravy nečekali dlouho. Cena odpovídá kvalitě, a rádi budeme spolupracovat znovu.

Davida jsme oslovili kvůli novým portrétním fotografiím na Linkedin…

Anita Dijkema

S Davidem jsem již spolupracoval na několika foceních a musím říct, že i když jsem před tím pár focení měl, tak teprve s Davidem jsem pochopil co je to profi fotograf. Vždy připraven, vždy nachystán na různé scenérie a možnosti. Práce je kvalitní a vždy precizní.
Vše je promyšleno do detailu a právě detail dělá to největší groo fotografia a celého produktu. Díky moc a těším se na další spolupráci.

S Davidem jsem již spolupracoval na několika foceních a musím říct,…

Roman Jurák - fitness trenér

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno