zpět na výpis
zpět na výpis

studio KUTULULU, s. r. o.

Grafický design a webdesign

Vytváříme grafiku, která vede k úspěšné komunikaci značky či firmy. Navrhujeme značky s komplexním jednotným vizuálním stylem a realizujeme veškeré komunikační a prezentační materiály – tiskoviny i webové stránky.

+420608141001
studio@kutululu.cz
www.kutululu.cz

IČ: 05768845

DIČ: CZ05768845

Grafický design

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Grafický design

Logo, vizuální styl a propagační materiály letiště

Pro Letiště Brno jsme vytvořili novou značku a navazující vizuální styl společnosti. V průběhu naší dlouholeté spolupráce jsme pro letiště vytvořili několik nejrůznějších propagačních kampaní – na vytipované médium jsme vždy vymysleli vhodný obsah a ten i vizualizovali.

realizováno 2011 – 2018

Produktový katalog

Byli jsme osloveni společností Fomei, abychom jim navrhli novou podobu jejich produktového katalogu sportovní optiky a potěšilo nás, že nám nechali volnost pro jednoduché a čisté řešení.

realizováno 2019

Redesign loga a nový vizuální styl hotelu

V roce 2018 jsme začali pracovat na nové prezentaci hotelu a nyní má vizuální styl, který vychází z výrazných architektonických prvků stavby – trojúhelníkových a obdélníkových motivů na fasádě budovy či geometrických seskupení trojúhelníků na stropě vstupní haly. Kromě tiskových materiálů jsme pro hotel přichystali i nové webové stránky.

realizováno 2018 – 2019

Vizuální styl a materiály výstavy

Pro projekt Městské zásahy Brno jsme přichystali vizuální styl a doprovodné materiály, které provázely celou akci v nejrůznějších fázích. Nejprve v roce 2016 v rámci zásahů v brněnských ulicích a poté v roce 2017, kdy byla z projektů sestavena výstava, která proběhla v Domě umění.

realizováno 2016 – 2017

Zlín in New York

Vizuální styl včetně loga a následné realizace všech doprovodných materiálů projektu Zlín in New York. Od května do září roku 2008 probíhalo na různých místech v New Yorku několik samostatných výstavních a prezentačních akcí propagujících město Zlín.

realizováno 2008

Webdesign

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Webdesign

Nová webová prezentace společnosti z IT

Společnosti Caleum a.s., s kterou spolupracujeme dlouhodobě, jsme vytvořili nové internetové stránky. Trochu jsme si přitom “pohráli” s trojúhelníky z jejich vizuálního stylu na animacích v pozadí webu.

realizováno 2019

Webová prezentace české fotografické ikony

Pro fotografa Jindřicha Štreita jsme po deseti letech vytvořili nové webové stránky. Technologie se mění, ale kvalita jeho snímků je neměnná a stále skvělá.

realizováno 2019

Web filmové produkční společnosti

Internetová prezentace produkční společnosti Sirena film, která zajišťuje produkci natáčení filmů a reklamních spotů v České republice. Mezi její klienty patří největší světové filmové produkce nebo firmy jako LG, Peugeot, Lexus, ING, L’Oréal, Nestlé a další.

realizováno 2018

Nové webové stránky hotelu

Pro ikonu mezi brněnskými hotely – Continental – jsme v návaznosti na nový vizuální styl vytvořili i nové webové stránky, které jsou nepostradatelným pomocníkem v komunikaci a získávání nových rezervací.

realizováno 2018 – 2019

Internetové stránky letiště

Pro Letiště Brno, kterému jsme vytvořili nové logo a vizuální styl, jsme navrhli nové webové stránky. Ty cestujícím (proti předchozímu stavu) velmi zjednodušily přístup k těm podstatným informacím.

realizováno 2012

Za 10 let působení na Masarykově univerzitě jsem se nesetkal s tak kvalitním přístupem, procesem i výsledky práce, jaké prokázalo studio Kutululu. Rychlé a jasné jednání, inovativní nápady, které dokážou proměnit v realitu. Oceňuji, že vše na čem jsme se dohodli, bylo zrealizováno. Navíc nám navrhovali další smysluplné podněty, které pomohly našim publikacím se posunout k lepší podobě.

Za 10 let působení na Masarykově univerzitě jsem se nesetkal s tak kvalitním…

Jan Nehyba, Masarykova univerzita

Grafické studio Kutululu mohu doporučit vzhledem k úzké a dlouholeté spolupráci s naší institucí. Přístup velmi vstřícný, jednání a práce lidská a zároveň vysoce profesionální, se zákazníkem společně hledá možná řešení, termíny vždy splněny, spolupráce vynikající.

Grafické studio Kutululu mohu doporučit vzhledem k úzké a dlouholeté…

Štěpán Policer – Cyrilometodějské gymnázium a SOŠ Pedagogická Brno

Studio Kutululu pro naši kancelář připravilo kompletně nový logotyp. Na poprvé se přesně trefili do naší představy a skvěle jsme se potkali v názorech nad grafickou identitou, poté jsme už jen ladili detaily. Přístup je naprosto profesionální, příjemný, operativní. Studio Kutululu, všem vřele doporučujeme!

Studio Kutululu pro naši kancelář připravilo kompletně nový logotyp.…

Josef Veselý – Múčka Veselý architekti

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno