zpět na výpis
zpět na výpis

David Křenek

Tvorba webových stránek a aplikací

Tvorba firemních webů a microsite, vývoj webových aplikací, frontend i backend vývoj.

+420 608 334 881
info@davidkrenek.cz
www.davidkrenek.cz

IČ: 02011778

Webdesign

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Webdesign

Kódování webu CNN Prima News

Převedení grafických návrhů webu do kódu, tedy zprovoznění frontendové části webových stránek. V rámci dlouhodobé spolupráce jsem měl na starosti zpracování více než 100 různých obrazovek a vyladění v rámci mobilních zařízení.

realizováno 2019

Tvorba e-shopu a konfigurátoru košilí Bespoken.cz

E-shop s košilemi, kde si může návštěvník svou košili složit od A do Z a následně objednat. Údaje o svých objednávkách poté vidí v uživatelském účtu, kde si může mimo jiné zadat také své míry, dle kterých mu bude košile na míru ušita. Měl jsem na starosti celkovou realizaci vč. administračního systému na míru a následnou správu, která trvá dodnes.

realizováno 2020

Tvorba zákaznického systému pro vodovody a kanalizace Vsetín

Zákaznický systém pro vodovody a kanalizace Vsetín pro přibližně 80 tisíc uživatelů. Zákazníci zde mají možnost např. dálkové změny záloh, kontroly odečtů u odběrných míst, změny osobních údajů aj.. V rámci spolupráce jsem měl na starosti kompletní přípravu systému vč. napojení na API klienta a práci s ním. Nadále také projekt spravuji a udržuji.

realizováno 2018

Web pro darování kostelu DárekProKostel.cz

Příprava webových stránek pro podporu kostela. Návštěvník zde může darovat finanční prostředky prostřednictvím výběru konkrétní položky a následně zaplatit. Mou úlohou byla příprava webových stránek z dodaných grafických podkladů spolu s tvorbou administračního rozhraní pro správu objednávek a napojení na platební systém.

realizováno 2022

Zpracování nového kabátu webových stránek Zoom.iPrima.cz

Zpracování nového kabátu pro projekt Zoom společnosti FTV Prima. Mou prací bylo zpracování dodaných grafických návrhů do kódu a následné napojení na interní administrační systém. V současné době nadále projekt udržuji a rozšiřuji.

realizováno 2021

David je všestranný frontendový vývojář, který ovládá nejen vybrané technologie, se kterými dlouhodobě pracuje, ale zároveň si je schopný v případě potřeby osvojit i technologie nové. S jeho prací v rámci IT týmu, který dodává pro FTV Prima a jeho portfolio obsahových webů, jsem nadmíru spokojený.

David je všestranný frontendový vývojář, který ovládá nejen vybrané…

Jiří Kubeš, projektový manažer CNN Prima NEWS a FTV Prima

Se spoluprací s Davidem jsme dělali několik různých projektů. Vždy jsem byla velmi spokojena s jeho rychlostí i ochotou vytvářet nové a krásné věci.

Se spoluprací s Davidem jsme dělali několik různých projektů. Vždy…

Michaela Karbanová, osobní trenérka a výživová poradkyně

S Davidem spolupracujeme již více než 10 let a za tu dobu jsme společně realizovali desítky projektů. Mou spokojenost s jeho tvorbou potvrzuje mj. i to, že jej oslovuji i nadále s novými projekty. Oceňuji u něj rozhled nad současnými trendy webového designu, zápal pro věc a spolehlivost.

S Davidem spolupracujeme již více než 10 let a za tu dobu jsme společně…

Michal Stodůlka, online marketér a podnikatel

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno