zpět na výpis
zpět na výpis

STEEZY, s.r.o.

Designérské studio

Steezy je designérské studio zaměřené na komplexní řešení vizuální komunikace v komerční i veřejné sféře.

Díky zkušenostem napříč obory dokážeme lépe pochopit a řešit komplexní projekty, které kladou vysoké požadavky na odbornou způsobilost a chápání zadání v širších souvislostech.

• branding
• webdesign
• UX/UI design
• video
• animace
• interiérový design
• produktový design

+420 733 388 019
tomas.carda@steezy.studio
www.steezy.studio

IČ: 07812558

DIČ: CZ07812558

Architektura / interiérový design / design nábytku

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Architektura / interiérový design / design nábytku

ISOBAR - office space

Do rekonstruovaných prostor s odhaleným stropem jsou vestavěny elegantní konferenční místnosti a výrazné call boxy v Isobar oranžové barvě. Nejvýraznějším prvkem interiéru je dubové schodiště s jednoduchým zábradlím a pletivem. Prostory jsou doplněny interaktivními grafickými stěnami s praktickým využitím pro zaměstnance agentury.

realizováno 2019

Cafe Re:public - design kavárny

Café Re:public je zbrusu nová kavárna a bistro v těsné blízkosti Petřínské rozhledny. Na vzniku podniku jsme se podíleli od samého počátku (průzkum trhu, strategie, naming) a identitu kavárny a její interiér tvořili po celou dobu v úzké spolupráci s investory.

realizováno 2018

Pivoň - pivnice v centru Brna

Našim úkolem bylo s omezeným rozpočtem přetvořit původní sklepní prostory vinárny na příjemnou a originální pivnici, nezávislou na velkých pivovarech. A tak vznikl Pivoň. Koncept postavený na legendě o vzácném zajíci s parožím, který se se vzrůstající kvalitou piva vrací do naší přírody. Interiér je řešený čistě, ale nikoli sterilně.

realizováno 2019

BACKSTAGE - kadeřnictví

S kadeřnictvím Backstage spolupracujeme od samotného začátku. Pro jejich první salon jsme se postarali o branding a nastavení komunikace. Na podzim roku 2020 započala přestavba nových větších prostor a zde jsme dostali na starost design nového interiéru.

realizováno 2020

BISTRO BOHUNICE

Byli jsme oslaveni pro vypracování studie Bistra v bohunické fakultní nemocnici. Náš návrh úspěl ve výběrovém řízení a jako vítězný návrh je nyní v procesu realizace, kterou si tento prostor určitě zaslouží a návštěvníci nemocnice tak budou mít nové příjemné prostředí pro posezení, obědové pauzy a nákup potravin.

realizováno 2020

Film / video

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Film / video

INFINIT WELLNESS

Pro Infinit jsme kromě nového brandingu založeného na autorském písmu, sady logotypů a vizuálního stylu tiskovin navrhli i jednotný orientační systém wellness center a webové stránky. V rámci celého procesu jsme vytvořili také sérii fotografií a videí, které se soustředí na vnitřní klid a prožitek klienta.

realizováno 2019

CEITEC - PhD students

Pro výzkumný ústav CEITEC jsme vytvořili sérii videí, které ukazují ambasadory z řady PhD studentů. Účelem kampaně je ukázat na benefity, které nabízí nejen CEITEC, ale i Brno samotné.

realizováno 2019

NIKE.354 - GO OFFLINE, GO ZEN

Pro Footshop ve spolupráci s Nike jsme vytvořili reklamní spot, který prezentuje release nové kolekce bot. Výroba zahrnovala jak kompletní kreativu, tak výslednou exekuci včetně fotorealistického modelu boty na základě fotoreferencí a reálné předlohy.

realizováno 2020

SIESTA CLOUD - EXPLAINER VIDEO

Protože Siesta Cloud je sofistikované a komplexní řešení, dostali jsme za úkol všechny jeho benefity vizualizovat a zjednodušenou formou vysvětlit zákazníkům. Pro tento úkol jsme se vydali cestou 3D animace. Vytvořili jsme systém zjednodušených scén a person potencionálních klientů a v tomto světě příběh Siesta Cloud odvyprávěli.

realizováno 2019

SPARCO E-MOBILITY

Pro výrobce automobilových doplňků jsme vytvořili reklamní spot a následně produktové video, které představuje jejich novou řadu elektrických koloběžek.

realizováno 2019

Grafický design

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Grafický design

EGGO - design pro foodtruck

Značka je založena na jednoduché grafické zkratce a hravé práci se slovíčky, materiály a ilustracemi. Minimalistický design se propsal také do stylizace samotného trucku a doplňuje kultivovanou a přitom zábavnou image, kterou nás kluci baví v jídle, ale i na sociálních sítích.

realizováno 2018

MICO - rebranding

Společnost MICo se více než 25 let zabývá zakázkovou výrobou složitých strojírenských celků pro energetický průmysl. Nároky na rebranding tak byly jasně dané. Vytvořit nadčasovou a sebevědomou, sdílenou vizuální identitu, která bude působit jednotně jako celek a zároveň umožní rostoucímu portfoliu dceřinných firem určitou míru individuality.

realizováno 2018

DROP DND - Aukční portál

Naším úkolem bylo nové aplikaci vytvořit nejen důvěryhodnou a nezaměnitelnou značku, ale navrhnout i plynulý a srozumitelný průchod aplikací a UI design, který bude o krok před konkurencí v regionu. Součástí zadání byla také launch kampaň pro Dubaj (SAE), kde firma sídlí a animované produktové video.

realizováno 2017

Ještě Jednu

Ještě jednu je úspěšně expandující love značka řemeslné zmrzliny, která si zakládá na nekompromisní kvalitě. Stejně jako jejich zmrzliny neobsahují umělá sladidla a průmyslové směsi, náš branding jde přímo k věci – bez zbytečných kudrlinek a levného přeslazování.

realizováno 2020

Industra Coffee

Petra a Adam jsou oceňovaní pražírny kávy, které se spolu se svou legendární kavárnou Industra zasloužily o to, že Brno je dnes považováno za Mekku dobré kávy v Evropě. Ve Steezy jsme byli zodpovědní za rebranding značky Industra, vytvoření vizuální identity nové pražírny INDUSTRA.COFFEE a návrh e-shopu na míru.

realizováno 2021

Webdesign

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Webdesign

NODUM - webová prezentace

Pro architektonické studio Nodum jsem navrhli a zrealizovali nový branding a webovou prezentaci, která reflektuje jejich potřeby a přístup k architektuře. Web je založen na striktním dodržování mřížky, která na webu evokuje architektonické prvky.

realizováno 2018

Progres Ekotech - webdesign

Při návrhu této webové prezentace jsme dbali zejména na reflektování filozofie společnosti do jeho vzhledu. Firma se zabývá recyklací odpadu za využití moderních technologií a dodržení vysokých ekologických standardů a tyto pilíře se odráží i v designu samotného webu.

realizováno 2020

GO BLUE

Goblue je internetový a kamenný obchod ve Valencii, zaměřený na špičkové produkty pro městskou mobilitu. Steezy studio vytvořilo vizuální identitu, interiérový design a vlastní e-shop – to vše v uceleném designu, který podtrhuje hlavní poselství nové značky – nekomplikujte to, jen zmodrejte.

realizováno 2022

RIMIA

Pro novou kosmetickou značku Rimia jsme kromě loga, vizuálního stylu a obalů navrhli aj web, který je vytvořen kompletně na míru. Umělecké vedení focení a natáčení proběhlo taky v naší režií a bylo stěžejní součástí celkového brandingu. Stylizace fotografií a videí souvisí s vizuálním stylem značky, stejně tak jako casting s filozofií značky.

realizováno 2022

INFINIT WELLNESS

Pro největší síť lázeňských a wellness center ve střední Evropě - Infinit jsme během ročního procesu připravili kompletní rebranding společnosti, sérii fotografií a videí a orientační systém pro střediska. Ústředním tématem rebrandingu byla redukce obsahu, vizuálního smogu, sjednocení barevné palety a kultivace grafického stylu.

realizováno 2019 - 2020

Spolupráce se Steezy takřka ve všech ohledech předčila naše očekávání. Patříme mezi velmi náročné klienty a proto nás těšilo, že nás studio chtělo opravdu pochopit a poznat do hloubky. Osobně mě spolupráce extrémně bavila a těšil jsem se na každou další schůzku. Vyzdvihnul bych zejména schopnost jasně vysvětlit a obhájit si své postoje a návrhy, zároveň s obrovskou otevřeností k připomínkám a zpětné vazbě.

Spolupráce se Steezy takřka ve všech ohledech předčila naše očekávání.…

Roman Svačina - Infinit Wellness

Náš produkt Siesta Cloud není jednoduchý, slouží pro několik různých cílových skupin najednou, které spolu spolupracují a vytvařejí tak digitální ekosystém v cestovním ruchu. Kromě klasického vysvětlení business modelu jsme chtěli, aby nás video pozicovalo jako vizionářský tech-savy projekt, který se snaží o revoluci ve svém oboru a to se povedlo. Video nám chválí čeští alienční partneří i potenciální investoři z USA. Vždycky když budeme potřebovat nějaké video půjdeme určitě znovu za STEEZY.

Náš produkt Siesta Cloud není jednoduchý, slouží pro několik různých…

Mikoláš Belec - siesta CEO

Studio Steezy odvedlo úžasný kus práce za velmi krátký časový úsek. Modrá barva jasně odlišuje salon od konkurence a tvoří příjemnou atmosféru interiéru. Klienti se často ptají, kdo byl autorem návrhu.

Studio Steezy odvedlo úžasný kus práce za velmi krátký časový úsek.…

Lukáš Kříž - majitel Backstage salónu

DropDnD byl velmi rozsáhlý projekt, který studio Sleezy zpracovalo naprosto bravurně a s velkou autonomií. Dodané materiály byly na čas, komunikace probíhala strukturovaně a k věci a výsledná podoba aplikace i marketingová kampaň měla velmi dobrý ohlas na straně veřejnosti.

DropDnD byl velmi rozsáhlý projekt, který studio Sleezy zpracovalo naprosto…

Tomáš Doležal - DropDnD CEO

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno