zpět na výpis
zpět na výpis

STEEZY, s.r.o.

Designérské studio

Steezy je designérské studio zaměřené na komplexní řešení vizuální komunikace v komerční i veřejné sféře.

Díky zkušenostem napříč obory dokážeme lépe pochopit a řešit komplexní projekty, které kladou vysoké požadavky na odbornou způsobilost a chápání zadání v širších souvislostech.

• branding
• webdesign
• UX/UI design
• video
• animace
• interiérový design
• produktový design

+420733388019
tomas.carda@steezy.studio
www.steezy.studio

IČ: 07812558

DIČ: CZ07812558

Architektura / interiérový design / design nábytku

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Architektura / interiérový design / design nábytku

ISOBAR - office space

Do rekonstruovaných prostor s odhaleným stropem jsou vestavěny elegantní konferenční místnosti a výrazné call boxy v Isobar oranžové barvě. Nejvýraznějším prvkem interiéru je dubové schodiště s jednoduchým zábradlím a pletivem. Prostory jsou doplněny interaktivními grafickými stěnami s praktickým využitím pro zaměstnance agentury.

realizováno 2019

Cafe Re:public - design kavárny

Café Re:public je zbrusu nová kavárna a bistro v těsné blízkosti Petřínské rozhledny. Na vzniku podniku jsme se podíleli od samého počátku (průzkum trhu, strategie, naming) a identitu kavárny a její interiér tvořili po celou dobu v úzké spolupráci s investory.

realizováno 2018

Pivoň - pivnice v centru Brna

Našim úkolem bylo s omezeným rozpočtem přetvořit původní sklepní prostory vinárny na příjemnou a originální pivnici, nezávislou na velkých pivovarech. A tak vznikl Pivoň. Koncept postavený na legendě o vzácném zajíci s parožím, který se se vzrůstající kvalitou piva vrací do naší přírody. Interiér je řešený čistě, ale nikoli sterilně.

realizováno 2019

BACKSTAGE - kadeřnictví

S kadeřnictvím Backstage spolupracujeme od samotného začátku. Pro jejich první salon jsme se postarali o branding a nastavení komunikace. Na podzim roku 2020 započala přestavba nových větších prostor a zde jsme dostali na starost design nového interiéru.

realizováno 2020

BISTRO BOHUNICE

Byli jsme oslaveni pro vypracování studie Bistra v bohunické fakultní nemocnici. Náš návrh úspěl ve výběrovém řízení a jako vítězný návrh je nyní v procesu realizace, kterou si tento prostor určitě zaslouží a návštěvníci nemocnice tak budou mít nové příjemné prostředí pro posezení, obědové pauzy a nákup potravin.

realizováno 2020

Film / video

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Film / video

INFINIT WELLNESS

Pro Infinit jsme kromě nového brandingu založeného na autorském písmu, sady logotypů a vizuálního stylu tiskovin navrhli i jednotný orientační systém wellness center a webové stránky. V rámci celého procesu jsme vytvořili také sérii fotografií a videí, které se soustředí na vnitřní klid a prožitek klienta.

realizováno 2019

CEITEC - PhD students

Pro výzkumný ústav CEITEC jsme vytvořili sérii videí, které ukazují ambasadory z řady PhD studentů. Účelem kampaně je ukázat na benefity, které nabízí nejen CEITEC, ale i Brno samotné.

realizováno 2019

NIKE.354 - GO OFFLINE, GO ZEN

Pro Footshop ve spolupráci s Nike jsme vytvořili reklamní spot, který prezentuje release nové kolekce bot. Výroba zahrnovala jak kompletní kreativu, tak výslednou exekuci včetně fotorealistického modelu boty na základě fotoreferencí a reálné předlohy.

realizováno 2020

SIESTA CLOUD - EXPLAINER VIDEO

Protože Siesta Cloud je sofistikované a komplexní řešení, dostali jsme za úkol všechny jeho benefity vizualizovat a zjednodušenou formou vysvětlit zákazníkům. Pro tento úkol jsme se vydali cestou 3D animace. Vytvořili jsme systém zjednodušených scén a person potencionálních klientů a v tomto světě příběh Siesta Cloud odvyprávěli.

realizováno 2019

SPARCO E-MOBILITY

Pro výrobce automobilových doplňků jsme vytvořili reklamní spot a následně produktové video, které představuje jejich novou řadu elektrických koloběžek.

realizováno 2019

Spolupráce se Steezy takřka ve všech ohledech předčila naše očekávání. Patříme mezi velmi náročné klienty a proto nás těšilo, že nás studio chtělo opravdu pochopit a poznat do hloubky. Osobně mě spolupráce extrémně bavila a těšil jsem se na každou další schůzku. Vyzdvihnul bych zejména schopnost jasně vysvětlit a obhájit si své postoje a návrhy, zároveň s obrovskou otevřeností k připomínkám a zpětné vazbě.

Spolupráce se Steezy takřka ve všech ohledech předčila naše očekávání.…

Roman Svačina - Infinit Wellness

Náš produkt Siesta Cloud není jednoduchý, slouží pro několik různých cílových skupin najednou, které spolu spolupracují a vytvařejí tak digitální ekosystém v cestovním ruchu. Kromě klasického vysvětlení business modelu jsme chtěli, aby nás video pozicovalo jako vizionářský tech-savy projekt, který se snaží o revoluci ve svém oboru a to se povedlo. Video nám chválí čeští alienční partneří i potenciální investoři z USA. Vždycky když budeme potřebovat nějaké video půjdeme určitě znovu za STEEZY.

Náš produkt Siesta Cloud není jednoduchý, slouží pro několik různých…

Mikoláš Belec - siesta CEO

Studio Steezy odvedlo úžasný kus práce za velmi krátký časový úsek. Modrá barva jasně odlišuje salon od konkurence a tvoří příjemnou atmosféru interiéru. Klienti se často ptají, kdo byl autorem návrhu.

Studio Steezy odvedlo úžasný kus práce za velmi krátký časový úsek.…

Lukáš Kříž - majitel Backstage salónu

DropDnD byl velmi rozsáhlý projekt, který studio Sleezy zpracovalo naprosto bravurně a s velkou autonomií. Dodané materiály byly na čas, komunikace probíhala strukturovaně a k věci a výsledná podoba aplikace i marketingová kampaň měla velmi dobrý ohlas na straně veřejnosti.

DropDnD byl velmi rozsáhlý projekt, který studio Sleezy zpracovalo naprosto…

Tomáš Doležal - DropDnD CEO

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno