zpět na výpis
zpět na výpis

Four Bros s.r.o.

Marketing

Jsme tým mladých lidí s neobyčejnou pracovní historií a unikátními zkušenostmi. Naší prací žijeme a věříme v data a vědecký přístup k marketingu a byznysu. Proto za nás mluví výsledky a náš osobní a přímý přístup nám dělá z klientů kamarády.

775950548
info@fourbros.cz
www.fourbros.cz

IČ: 05834252

DIČ: CZ05834252

Online marketing

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Online marketing

Tělocvična, ve které se obyčejný člověk nemusí stydět

Výsledek spolupráce: => kampaně s UFC šampionem zaplnily tělocvičnu během 14 dnů => 40 edukačních videí jako nástroj pro retenci zákazníků V brněnském gymu spolu cvičí laici i šampion smíšených bojových umění UFC Jiří Procházka, na semináře jezdí lidé i ze zahraničí. Detaily si můžete přečíst zde: https://www.fourbros.cz/ref/girja/

realizováno 2022

Komplexní pojetí marketingu pro unikátní službu

Se Školou Populo jsme začali spolupracovat v okamžiku, kdy vystřídali několik agentur a už nevěděli, na koho se obrátit. Na tuto spolupráci jsme nesmírně pyšní, protože přerostla od správy kampaní na sociálních sítích v komplexní spolupráci v oblasti výkonnostních kampaní, tvorby kreativy, obsahu, webdesignu, UX a stále nekončíme.

realizováno 2022

Dodat dotačnímu poradenství lidskou tvář

Výsledek spolupráce: => 10x více poptávek => o 50 % nižší míra opuštění webu Detaily si můžete přečíst zde: https://www.fourbros.cz/ref/simply-pro/ Spolupráci jsme zahájili workshopem zaměřeným na definici mise, vize a hodnotové nabídky. Následně jsme přistoupili k vytvoření nových webových stránek, na které jsme navázali PPC kampaněmi.

realizováno 2020

Ručně vyráběná kožená galanterie z Oder s kanadskými kořeny

Výsledek spolupráce: => Nárůst tržeb o 631 % v porovnání s předchozím obdobím při dodržování stanoveného PNO => Zvýšení množství a rentability velkoobchodních spoluprací Detaily si můžete přečíst zde: https://www.fourbros.cz/ref/wildskin/

realizováno 2020

Může pomoct online marketing zaplnit mateřskou školku?

Výsledek spolupráce: => 100+ nových leadů za 3 měsíce => kapacita zaplněna ze 100 % Detaily si můžete přečíst zde: https://www.fourbros.cz/ref/materska-skolka-fantazie/ Vzhledem k vyššímu měsíčnímu školnému se kapacita naplňovala pomaleji i v předchozích letech, pandemie Covidu-19 ale tento problém v roce 2020 ještě prohloubila.

realizováno 2021

Kluci z Foubros nám pomáhají od roku 2017 vést kampaně na jednotlivých trzích v zahraničí a úspěšně naplňují naši online strategii. Oceňuji na nich především prozákaznický a lidský přístup, stejně tak proaktivní hledání nových cest, jak uspět v online marketingu.

Kluci z Foubros nám pomáhají od roku 2017 vést kampaně na jednotlivých…

Marek Šoth, marketingový ředitel Preciosa Lighting

Nevěnovala jsem marketingu a webu výraznou pozornost 5 let, se založením firmy jsem nechala vytvořit jednoduchý web jen aby byl, zakázky jsem získávala na osobní referenci. Ale firmě se daří a došla jsem do bodu, kdy jsem cítila, že je potřeba prezentaci firmy změnit, aby byla vypovídající o nás, o tom jací jsme, jak to děláme a proč jsme dobří. Po dlouhé době jsem se potkala s kluky z 4bros, a tak mě nadchla jejich lehkost bytí, jejich profesionalita, ale zároveň stejné smýšlení o zákazníkovi, stejný druh principu náš zákazník náš pán, přitom ale nově mladě smýšlející, poctivě vytvářející každý detail činnosti. Na schůzky s nimi jsem se strašně těšila já i kolegyně. Pochopili velmi rychle naše zadání, naši nechuť být jedním v řadě, chuť odlišit se, ale prezentovat se přirozeně nenásilně. A co mě na nich vždycky naprosto dostane, je jejich zájem o náš business, o to co ještě nás trápí a s čím mohou pomoci. Tak poctivě a perfektně udělanou práci v tomto oboru jsem nezažila. Kdo hledá profesionalitu, férovost, spolehlivost a také hravost a ještě lidsky skvělou partu doporučuji 4bros.

https://www.fourbros.cz/ref/simply-pro/

Nevěnovala jsem marketingu a webu výraznou pozornost 5 let, se založením…

Jana Elingrová, majitelka Simply Pro

Než jsme začali spolupracovat, byla naše výchozí situace hodně špatná. A protože se jen tak nevzdáváme, přemýšleli jsme a pátrali po týmu odborníků v oblasti online reklamy a marketingu. Na doporučení přátel jsme oslovili Four Bros. Od samého začátku naší spolupráce nás mile překvapilo, s jakou pečlivostí a precizností připravují reklamní kampaně. Chtěli podrobně znát chod naší firmy v číslech, aby mohli kampaním nastavit správnou strategii. A úspěch na sebe nenechal dlouho čekat. Ve velmi krátké době, po první kampani, nám vylétly prodeje o stovky procent. Je patrné, že mají opravdu zájem, aby naše firma opět začala fungovat a ihned od začátku nám bylo jasné, že nás v tom nenechají“. Pomohli nám, i když jsme jim první faktury nemohli uhradit v termínu, což nás opravdu mile překvapilo a zahřálo u srdce. Od této chvíle nám bylo jasné, že se na tým Four Bros můžeme opravdu spolehnout a že jsou to nejlepší, co nás v rámci marketingu mohlo potkat. Veškeré úspěchy i neúspěchy prožívají s námi. Za naší firmu by i dýchali. Pracují vysoce nad rámec. Jsou nám k dispozici opravdu kdykoliv, neustále mají nové nápady jak se můžeme zlepšovat a rozvíjet, domyšlené do posledního puntíku. S podobným přístupem jsme se ještě nikdy nesetkali a naprosto předčili naše nejlepší očekávání.

Za nás můžeme Four Bros jedině doporučit. Jednoduše řečeno, jejich tým nemá v oblasti marketingu konkurenci!

https://www.fourbros.cz/ref/botyluks/

Než jsme začali spolupracovat, byla naše výchozí situace hodně špatná.…

Lenka Luksová, majitelka Boty Luks

Spolupráci s týmem Four Bros nemám co vytknout. Od počátku mají jasnou vizi, co a jak je třeba udělat, a podle toho pak postupují. Ať se jednalo o vylepšení našeho e-shopu, správu reklamních kampaní nebo třeba zařazení nových produktů do nabídky, vše promysleli do posledního detailu. Kladně hodnotím také komunikaci s námi. Pokud například něco nefungovalo podle plánu, ihned jsme se to dozvěděli a mohli jsme společně začít hledat řešení. Zkrátka a dobře, pokud hledáte skutečné marketingové profesionály, zde jste na správné adrese.

https://www.fourbros.cz/ref/choklid/

Spolupráci s týmem Four Bros nemám co vytknout. Od počátku mají jasnou…

Pavel Berg, majitel Choklid

Spolupráce s Four Bros nám byla doporučena kamarádkou. Překvapil nás velice přátelský, osobní, inovativní a upřímný přístup. Komunikace byla svěží, operativní a vždy jsme odcházeli ze schůzky spokojení. Čas realizace nebyl příliš svižný – ale o to víc promyšlený. Následné marketingové rady byly vždy nápadité a přínosné. S radostí doporučujeme.

https://www.fourbros.cz/ref/ekofarma-clupy/

Spolupráce s Four Bros nám byla doporučena kamarádkou. Překvapil nás…

Kamil Šedivý, majitel Farma Člupy

Kluci z Four Bros a jejich tým ví, co dělají. Spolupráce nám pomohla se zorientovat v naší situaci, kdy nám klesala zisková marže nejen na eshopu, ale především u našich velkoobchodních odběratelů. Určitě doporučujeme!

https://www.fourbros.cz/ref/wildskin/

Kluci z Four Bros a jejich tým ví, co dělají. Spolupráce nám pomohla…

Roman Olšina, majitel Wildskin

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno