zpět na výpis
zpět na výpis

Marketingová agentura Suzzie s.r.o.

Jsme tým certifikovaných marketérů a zaměřujeme se na výkonnostní a obsahový marketing.

+420 771 177 011
sevcikova@suzzie.cz
www.suzzie.cz

IČ: 09726349

DIČ: CZ09726349

Online marketing

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Online marketing

On-line marketing pro značku Nuties v ČR i zahraničí

V roce 2021 nás oslovil jeden z předních prodejců sušených plodů v ČR s tím, že se jim nedaří dosáhnout v marketingu požadovaných výsledků. Klientovi pomáháme již od roku 2021 s nastavováním reklamních systémů, nakonec nejen v rámci ČR ale také v zahraničí.

realizováno 2021

On-line marketing pro značku 81klima v ČR a na Slovensku

S klientem spolupracujeme již pár let v oblasti výkonnostní reklamy při prodeji klimatizací v rámci sociálních sítích. Pro značku 81klima také řešíme tvorbu obsahu pro sociální sítě – Instagram a Facebook.

realizováno 2021

Zvýšení organické návštěvnosti na e-shopu Inkospor o 600 % bez reklamy

Inkospor je německá značka sportovní výživy, kterou využívá například česká fotbalová reprezentace. V rámci spolupráce klient využil zhotovení analýzy klíčových slov a sestavení publikačního plánu na základě něhož byl vytvořen nový obsah na webu. Za první rok spolupráce se nám podařil nárůst v organické návštěvnosti o 600 %.

realizováno 2019

On-line marketing a grafické práce pro značku Forsage

Se společností Forsage jsme navázali spolupráci v rámci kreativních voucherů. Zaměřili jsme se primárně na obsah na sociálních sítích, na správě výkonnostních kampaní a také na grafický design tiskových materiálů. S klientem nyní stále spolupracujeme.

realizováno 2020

Podpora prodeje šifrovacích her za pomoci výkonnostních kampaní pro Cryptomania

Profíci na skládání chytrých programů a her. Rádi tvoří dobrodružství, ať už pro firmy, rodiny či party kamarádů. Jsme rádi, že jsme pomohli značce Cryptomania podpořit jejich prodeje šifrovacích her na sociálních sítích i v rámci PPC reklam. Spolupráci jsme navázali v rámci kreativních voucherů.

realizováno 2020

Díky této spolupráci se nám podařilo značně vylepšit placenou reklamu, rozjet blog a také naplno využít potenciál e-mail marketingu, který do té doby plnil spíš funkci informačního newsletteru. Zaznamenali jsme zvýšení tržeb a především kladné reakce od našich zákazníků. Taková spolupráce mě baví!

Díky této spolupráci se nám podařilo značně vylepšit placenou reklamu,…

Martin Vlček, majitel e-shopu Inkospor.cz

Spolupráce se Suzzie je pro nás velkým přínosem. Tvorba loga, webu a marketingových podkladů pro zubní laboratoř s našimi specifickými požadavky se podařila naprosto skvěle. Individuální přístup, přátelská spolupráce, profesionální návrh možností zpracování požadavků a precizní výsledek je velkou předností této party mladých lidí. Zuzi, moc děkujeme za usnadnění startu našeho podnikání a těšíme se na další spolupráci.

Spolupráce se Suzzie je pro nás velkým přínosem. Tvorba loga, webu…

Michaela Balharová, majitelka zubní laboratoře Spectria

Náš projekt Sdílené bydlení je unikátním vizionářským projektem změny financování bydlení. A jako takový potřebuje i revoluční přístup v práci s cílovou skupinou. Přestože jsme na začátku naší spolupráce, vidím, že Zuzka Ševčíková je tou správnou marketingovou partnerkou, která pochopila potenciál našeho projektu a pomáhá nám jít za naším společným úspěchem.

Náš projekt Sdílené bydlení je unikátním vizionářským projektem…

Zbyněk Nejezchleba, jednatel společnosti FND Sdílení

Agenturu Suzzie.cz mohu skutečně vřele doporučit. Potřebovali jsme obratem pro naše wellness centrum profesionála, který se postará o reklamu, dokáže navrhnout to nejlepší řešení pro nás a zaujmout klienty. Často jsme měli myšlenku, kterou jsme potřebovali proměnit v banner či reklamu a přesně to se na výbornou daří paní Ševčíkové. Nadmíru splnili naše očekávání. Přístup celého týmu je skutečně pro klientský, rychlý a velice profesionální. Těšíme se na další spolupráci. :)

Agenturu Suzzie.cz mohu skutečně vřele doporučit. Potřebovali jsme…

Petra Medvěděvová, manažerka 4comfort

Zuzana Ševčíková je skutečná profesionálka s obrovským tahem na branku, dokonalým citem pro detail a bravurním time managementem. Se Saloos týmem jsme u Zuzky absolvovali několik odborných konzultací ohledně emailingu, správy sociálních sítí a copywritingu. Představila nám efektivní nástroje a cestu, jak dosahovat lepších výsledků bez zbytečného navyšování rozpočtu. Ukázala našemu týmu, kde máme prostor ke zlepšení, doporučila i další oblasti, které rozvíjet. Spolupráce proběhla ve skvělé, přátelské atmosféře, na Zuzku jsme se mohli kdykoliv obrátit. Za mě i tým spokojenost 100%.

Zuzana Ševčíková je skutečná profesionálka s obrovským tahem na branku,…

Petra Javorková, marketing Saloos

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno