zpět na výpis
zpět na výpis

Ing. Monika Rozsypalová

Interiérový design

Navrhujeme a realizujeme moderní interiéry a plníme Vaše sny o novém interiéru. Klademe důraz na funkční a praktické řešení, které má zároveň vysokou estetickou hodnotu. Našim cílem je interiér, ve kterém se Vám bude příjemně pracovat nebo žít a ve kterém budete spokojení.

+420 605 304 804
studio@polygondesign.cz
polygondesign.cz/

IČ: 06406785

DIČ: CZ8853264266

Architektura / interiérový design / design nábytku

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Architektura / interiérový design / design nábytku

Firemní jídelna

Rekonstrukce podnikové jídelny úspěšné firmy v Chotěboři vznikala za příjemné spolupráce se samotnými zaměstnanci a vedením firmy. Celý interiér byl zařízen jednoduše s ohledem na bezpečnost a hlavně funkčnost prostoru. Barevně byl zvolen neutrální interiér s akcenty v červené barvě a to v návaznosti na firemní barvy.

realizováno 2017

Oční optika

Nadčasový návrh interiéru oční optiky. V duchu střídmé kombinace bílé, dekoru mramoru a černé získává interiér nadčasový vzhled, ve kterém vyniknou brýlové obroučky ve všech tvarech i barvách. Zajímavou dominantu tvoří pult v polygonním tvaru.

realizováno 2019

Parfumerie

Květinové vůně, luxus a ženskost. To vše je zakomponovánovo do jemného interiéru výdejního a pracovního místa dynamicky se rozvíjející firmy.

realizováno 2018

Byt 2kk

Cílem bylo navrhnou byt ve vyšším standardu, kde se upřednostní kvalitní materiály. Zvoleno bylo přírodní dřevo a dýha v kombinaci s moderními lakovanými dvířky a kuchyňskou deskou z umělého kamene. Na menším prostoru bylo nutné také účelně a prakticky navrhnout úložné prostory.

realizováno 2020

Firemní prostory

Společné prostory v kancelářích jsou důležité pro firemní pohodu v každé firmě. Návrh počítá se zajímavou barevnou skladbou zátěžového koberce, který je doplněn zajímavými funkčními prvky.

realizováno 2019

Když potřebujeme navrhnout zajímavý soukromý, či veřejný interiér, se obracíme na p. Rozsypalovou a Polygon design. Vždy jsme spokojení s výsledkem, který je prakticky a esteticky promyšlen.

Když potřebujeme navrhnout zajímavý soukromý, či veřejný interiér,…

Martin Bláha, vedoucí společnosti Velecký

Během naší práce - inspekce nemovitostí - jsme již několikrát na prohlídky přizvali i interiérové designérky z Polygon designu (paní Rozsypalovou). Vždy dokáží naší náročné klientele dobře poradit ohledně podoby jejich budoucího interiéru.

Během naší práce - inspekce nemovitostí - jsme již několikrát na prohlídky…

Miloš Lang, Inspektor nemovitostí

S paní Rozsypalovou pravidelně spolupracujeme na větších i menších projektech. Oceňuji bezproblémovou komunikaci, včasné dodání projektů a nápaditost řešení.

S paní Rozsypalovou pravidelně spolupracujeme na větších i menších…

Jaromír Kocián, specialista na realizace, A1 obklady

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno