zpět na výpis
zpět na výpis

adjusthink.studio

Jsme digitální studio. Naší specializací je grafický design, produktový design, webdesign, branding a 3D. Pomáháme značkám růst a propojit se se zákazníkem navrhováním elegantních, užitečných a poutavých zážitků.

BRANDING | logodesign, vizuální styl, brand manuál, hlídání značky, aplikace stylu.
PACKAGING | design obalů a produktových řad, nastavení technologie, odborný dozor při výrobě, spolupráce s výrobci obalů.
WEBDESIGN | šablonová řešení, řešení na míru, ux & uiwireframy
GRAFICKÝ DESIGN | design a sazba publikací, online kampaně, knihy, ilustrace

+420 602 503 728
ondrej@adjusthink.studio
www.adjusthink.studio

IČ: 10716262

DIČ: CZ10716262

Grafický design

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Grafický design

Qualibau.

Společnost Qualibau začínala jako malá firma Omítkáři. Logo & vizuální styl pro Qualibau - zabývající se dekorativní úpravou vnějších i vnitřních povrchů včetně zateplování fasád a realizací litých podlah z přírodních i syntetických materiálů.

realizováno 2019 - 2021

vinařství Baláž

Vinařství Baláž bylo vlastně první vinařství, pro které jsem pracoval. Za tu dobu vzniklo šest skvělých kolekcí vín. Pořád to chtělo nějak komplexně uchopit a tento vizuální styl není definitivní tečkou. Díky moc za dlohodobou spolupráci!

realizováno 2020

Imperial

Jak má vypadat branding pro pro společnost, která se zabývá správou majetku, tak aby působila důvěryhodně? Aneb branding pro brněnský Wall Street!

realizováno 2020 - 2021

Pax!

Dovolte mi představit logo & vizuální styl pro Opatství Venio - Klášter Panny Marie Vítězné na Bílé Hoře. Klíčovým zdrojem inspirace se stal symbol vytvořený Abrahamem Fischerem jenž je včetně jeho dimenzí dominantním prvkem logotypu a stylu. PAX! Je to již 400. let, co se zde odehrála zásadní bitva, která ovlivnila celou Evropu!

realizováno 2021

Comenius Towers

Návrh loga a vizuální identity developerského projektu stavební společnosti z Uherského Brodu. Součástí prací byla také tvorba modelů a 3D renderů budov a jejich zasazení do krajiny.

realizováno 2021

Produktový/ průmyslový design

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Produktový/ průmyslový design

Kolekce vín pro vinařství Baláž

Návrh vizuální strategie a řešení produktového portfolia vinařství. Design kolekcí vín Klasik, Baláž, Tannowitz, Pontic, Mladá vína, Freshsecco.

realizováno 2015 - 2021

Kolekce vín pro vinařství Hempl

Návrh korporátní identity a tří kolekcí vín, pro rodinné vinařství z Bořetic. Logotyp vychází ze symboliky obce.

realizováno 2017 - 2021

vinařství Mantis

Mikulovská vinařská podoblast je spjata s výskytem kudlanky nábožné. Spojením symboliky kudlanky a vinařova pozitivního vztahu k lidovým tradicím oblasti nejen mikulovské, ale i jeho rodilé slovácké, jsme tyto hodnoty aplikovali do vizuální komunikace značky Mantis.

realizováno 2018 - 2020

Collection Velké Bílovice

Redesign kolekce vín pro Vinařství Velké Bílovice. Design kolekce vychází ze symboliky obce Velké Bílovice, jíž je vinařství hrdě součástí. Dva symboly nožů zastupují bílá a červená přívlastková vína. Symbol révy a hroznů zastupuje vína jakostní.

realizováno 2020

Ryzlink vlašský collection

Tratě Železná, Purmice, Goldhammer a Levá Klentnická (Dürstberg) patří mezi ty nejprestižnější traťe pro pěstování odrůdy Ryzlink vlašský v České republice. Design kolekce se tak opírá ideu románského apelačního systému a poukazuje na jedinečnost a nezaměnitelnost těchto tratí s ohledem na polohu, původ a a geologickou rozmanitost.

realizováno 2020

Webdesign

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Webdesign

Vinařství Velké Bílovice

Návrh vizuálního stylu, webových stránek a kolekcí vín pro jedno z největších vinařství v České republice.

realizováno 2017- 2021

Jan Kocián

Branding & webdesign pro Jana Kociána - systémového managera

realizováno 2019

vinařství Pergen

Společně s vizuálním stylem jsme pro vinařství Pergen vytvořili komplexní webové stránky s unikátním prodejním systémem. Ten vznikl jako hybridní systém kombinující e-shopu a poptávkový formulář běžných webových stránek a stal se velmi oblíbeným řešením nejen pro vinařství Pergen.

realizováno 2021

Postboxy.app

Strategické řešení senzoru pro poštovní schrány postboxy.app. Komplexní webové řešení zahrnovalo návrh UX/UI, design webu, tvorbu ilustrací, motion ilustrace, 3D produktový design a modelace, parallax animace, copywriting.

realizováno 2021

Comenius Towers

Interaktivní plně responzivní webová prezentace developerského projektu Comenius Towers pro společnost působící v oblasti staveb, stavebního materiálu a realit. Prezentace je doplněna interaktivními 3D rendery budov.

realizováno 2021

S Ondřejem Prusákem spolupracuji již 7 let. Posunul naše vinařství na hodně vysokou úroveň. Vytvořil skvělé produktové portfolio hodnocené na zahraničních soutěžích. Náš web navštěvuje měsíčně kolem 2tis. uživatelů.

S Ondřejem Prusákem spolupracuji již 7 let. Posunul naše vinařství…

Jiří Baláž st. | jednatel vinařství Baláž

Ondřej nám vytvořil korporátní web Elvy a přišel s myšlenkou podpory formou produktové microsite na autovýtahy - autovýtahy.cz. Díky tomuto řešení obsazujeme organicky první pozice ve vyhledávačích.

Ondřej nám vytvořil korporátní web Elvy a přišel s myšlenkou podpory…

Jan Holec | jednatel EL-VY spol s r. o.

Ondřej dodal našemu vinařství skvělou tvář. Vytvořil pro nás spoustu významných kolekcí vín. Ceníme jeho flexibilitu v nápadech řešení při změnách tržních požadavků.

Ondřej dodal našemu vinařství skvělou tvář. Vytvořil pro nás spoustu…

Jiří Krevňák ml. | jednatel VINAŘSTVÍ Velké Bílovice s. r. o.

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno