zpět na výpis
zpět na výpis

burda.design s.r.o.

Grafický design a webdesign - srozumitelně a jasně.

Grafika je naše práce i zábava již 19 let. S designem Vám pomůžeme od nuly až po celý funkční web, set tiskovin, obal nebo POP a POS řešení. Budeme s Vámi mluvit na rovinu a srozumitelně. U každého projektu si řekneme jaké jsou jednotlivé kroky, termín a cena. Každá část pak probíhá po předem známému scénáři. Díky tomu je pohodová atmosféra. Na konci je pak výsledek, který Vám pomůže ke správné prezentaci do světa.

+420737874135
fb@burda.design
www.burda.design/

IČ: 09742361

DIČ: CZ09742361

Grafický design

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Grafický design

Elbee

Elbee je srdeční záležitost. Jednalo se o projekt autíčka pro vozíčkáře. Projekt je nyní na prodej, to nic nemění na tom, že jsme za sedm let vytvořili řadu materiálů k propagaci. Od manuálů, webu, konfigurátoru, řešení na veletrhy, oblečení, bannery, letáky nebo dárkové předměty. Doslova mrak věcí.

realizováno 2011-2018

Design Brno-střed

Starší projekt, který měl za úkol očištění a unifikace roztříštěného vizuálního stylu městské části Brno-střed. V rámci projektu se řešilo vše od designu tiskovin, poutačů, webu, menších logotypů, informačních brožur, orientačních systémů a map.

realizováno 2014-2015

Tišnov

V Tišnově jsme se účastnili výběrového řízení, na změnu vizuální identity města. Navrhovalo se vše, od vizitek, po nejrůznější letáky, poutače, typografii i změnu logotypu. Řízení bylo nakonec zrušeno zadavatelem. Jpegy k náhledu ale vydržely :)

realizováno 2021

UniLoader

V projektu UniLoader představujeme speciální software + hardware pro upload firmware do nejrůznějších zařízení. Pracujeme nyní na webu, tiskovinách i celkovém podání projektu, aby klienti společnost sami kontaktovali a UniLoader se dostal do světa.

realizováno 2021

Křupíto

Křupíto, byl projekt s kukuřičnými trojhránky. Vymýšlel se jak název, tak samotný obal a design produktu. Mimo toho vznikla řada doplňkových grafik - maskot, logo, vizitky, podpis mailu nebo leták. V roce 2022 Křupíto vyrazí k zákazníků již v tomto kabátku.

realizováno 2021

Webdesign

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Webdesign

BringAuto

Webdesing projektu autonomního auta, které může rozvážet balíčky nebo třeba stát samostatně jako pojízdný automat na nápoje. Využití je mnohem více. Místo FedExu k Vám zítra přijede robot. Proběhl zde návrh wireframes od nuly až po finální design. Programování zajišťovalo Startujeme weby, s.r.o.

realizováno 2019

Nanofilms

Webová prezentace pro výhradního dodavatele tónovací autofólií Nanofilms. Komplexní představení činnosti, výhod a portfolia značky. Mimo jiné jsme také zpracovali katalog nebo krabice pro lokální distribuci v ČR.

realizováno 2021

Bespoken

Webdesign projektu s pánskými a dámskými košilemi na míru. Design konfigurátoru i webové prezentace. Vyhodnocení uživatelského testování a návrh řešení pro desktop i telefon. Vše od nuly přes drátěné modely až do finále.

realizováno 2020

Web Subtech

Návrh kompletního webdesignu dle drátěných modelů. Podtržení silných stránek společnosti a zvýraznění kvalit a postupů, které Subtech dělá jinak, než konkurence. Řešení pro desktop i telefon. Celý projekt realizujeme společně se Sharane s.r.o. :)

realizováno 2020

Bid.net

Bid.net je velký prodejní portál, kde stavíme design front-endu a také strukturování jednotlivých částí. Řešíme celkově design jednotlivých stránek i tvorbu prototypu. Očekávané spuštění je v roce 2022

realizováno 2021

S Františkem úspěšně spolupracujeme už mnoho let, tvoří nám veškerou firemní grafiku. Je to velký kreativec, často sám přichází se skvělými nápady i ohledně samotného obsahu materiálů, a ještě nás přitom pobaví. Nejlépe pracuje pod časovým tlakem, takže pokud něco chceme včas, vždy se domluvíme na termínu.

S Františkem úspěšně spolupracujeme už mnoho let, tvoří nám veškerou…

ING. MARTINA BRÁZDILOVÁ, ZLKL s.r.o.

S Františkem Burdou jsme v minulosti spolupracovali na několika projektech, od vytváření sady piktogramů, přes grafiku webu, až po ilustrace a sazbu obsáhlé brožury. František má marketingové myšlení a umí se doptat na věci, u kterých leckdy klienta ani nenapadne, že by je měl grafik vědět. Sám pak dokáže přijít s návrhem řešení, které je leckdy lepší, než původní klientova vize.

S Františkem Burdou jsme v minulosti spolupracovali na několika projektech,…

DAVID ŠMÍDA, Penam, a.s.

Pan Burda nám dělal grafiku k více projektům a velmi dbal na to, abychom byli s výsledkem spokojeni. Vždy jsme tak vše dotáhli do zdárného konce. Kdybych měl vyzdvihnout jednu vlastnost, tak oceňuji především trpělivost, kterou s námi pan Burda měl :) Oceňuji také profesionalitu.

Pan Burda nám dělal grafiku k více projektům a velmi dbal na to, abychom…

JAN CVETKOV, AZ Retail s.r.o.

Naše firma Hansen&Klein s.r.o. má náročné zákazníky, a tedy i my musíme být nároční na provedení grafiky a designu, a v tomto se na Františka Burdu můžeme vždy plně spolehnout, na 100% komunikaci, jeho kreativitu a samostatnost a precizní domyšlené výstupy.

Naše firma Hansen&Klein s.r.o. má náročné zákazníky, a tedy i my musíme…

MARTIN HRADECKÝ, Hansen & Klein s.r.o.

Pokud chcete mít nejen skvělou grafiku, ale i pohodu při při práci, doporučuji Františka Burdu. Sluncem a pohodou prozářený grafik vám kromě pečlivého zpracování zakázky pohladí duši a vykouzlí úsměv na tváři. Doporučuji zažít.

Pokud chcete mít nejen skvělou grafiku, ale i pohodu při při práci,…

Mgr. VÁCLAV KOVAŘÍK, GDI, s.r.o.

I started working with Mr. Burda on a friend's recommendation, and I couldn't be happier. Throughout the entire process of creating a logo and graphics for my new business, he has thoroughly listened to my wishes and successfully incorporated them into end products that represent my ideas while still following smart marketing practices.

I started working with Mr. Burda on a friend's recommendation, and I couldn't…

LEAH HILLER, englishable

S Františkem Burdou spolupracuji již několik let, a to k naprosté spokojenosti mé i naší společnosti. Oceňuji jeho profesionální přístup, kreativitu a schopnost naladit se na dané zakázky tak, aby výsledek byl vždy co nejlepší. A ty výsledky opravdu stojí za to!

S Františkem Burdou spolupracuji již několik let, a to k naprosté spokojenosti…

ROMAN VÁGNER, rovAn PROMO STUDIO, s.r.o.

S Františkem spolupracujeme už dlouho. Zaujal nás svým lidským a srozumitelným přístupem, poté nás nadchla a přesvědčila i jeho práce. Kreativita, skvělé nápady, rychlost, kvalita, cena a další pozitivní vlastnosti jsou něco, čeho si vážíme a díky tomu trvá naše spolupráce už mnoho let. Díky

S Františkem spolupracujeme už dlouho. Zaujal nás svým lidským a srozumitelným…

Ing. DAVID HRAZDIL, NanoConcept, s.r.o.

Managing projects with Frank is fast, efficient, and high quality. What I value the most is the observance of deadlines and the overlap of his knowledge into other fields. Thanks to that, his work has added value.

Managing projects with Frank is fast, efficient, and high quality. What…

Kristina Kredatusova, Mooza inspire

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno