zpět na výpis
zpět na výpis

burda.design s.r.o.

Váš partner v oblasti grafiky

Grafika je moje specializace, již 17 let. S designem Vám pomohu od nuly až po celý web, set tiskovin nebo obal, či POP a POS řešení. Hlavním měřítkem je pro mě fungující projekt, který plní svůj účel. Díky tomu se mnou zůstává 90 % zákazníků. Velký důraz kladu na komunikaci. Pak je samotný proces tvorby jasný až do finále a práce je radost.

+420737874135
fb@burda.design
www.burda.design/

IČ: 09742361

DIČ: CZ09742361

Fotografie

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Fotografie

Promo fotografie projektu Color Sushi

Promo fotografie pro projekt barevného sushi

realizováno 2018

Fotografie svatby

Výběr fotografií z příjemné letní svatby

realizováno 2019

Portrétní fotografie studentského spolku

Portrétní fotografie výboru studentského spolku Elsa Česká Republika

realizováno 2020

Fotografie na míru pro IG profil

Focení v různých lokacích, pro dokreslení IG profilu ve správné stylizaci.

realizováno 2020

Produktové fotky

Focení desítek produktových fotografií + focení prostor společnosti.

realizováno 2020

Grafický design

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Grafický design

Elbee

Elbee je srdeční záležitost. Jednalo se o projekt autíčka pro vozíčkáře. Projekt je nyní na prodej, to nic nemění na tom, že jsme za sedm let vytvořili řadu materiálů k propagaci. Od manuálů, webu, konfigurátoru, řešení na veletrhy, oblečení, bannery, letáky nebo dárkové předměty. Doslova mrak věcí.

realizováno 2011-2018

Mooza

V Mooze společně pracujeme na úpravách firemního stylu a grafiky. Navrhovali jsme vizuální styl pro internetové kampaně, landing pages nebo kompletní design ceníku, nyní řešíme kairerní sekce nebo celkovou prezentaci firmy.

realizováno 2020

Design Brno-střed

Starší projekt, který měl za úkol očištění a unifikace roztříštěného vizuálního stylu městské části Brno-střed. V rámci projektu se řešilo vše od designu tiskovin, poutačů, webu, menších logotypů, informačních brožur, orientačních systémů a map.

realizováno 2014-2015

ZLKL

Dlouholetý klient, pro kterého řeším grafiku všech důležitých částí prezentace. Společně jsme realizovali redesign logotypu, návrhy řady webových prezentací. Dále chystáme design pro výstavy, veletrhy, billboardy nebo třeba reklamu do novin či na sociální sítě.

realizováno 2012-2020

Natureon

Detailní návrh logotypu. Ručně kreslená verze loga, která našla svoji podobu po desítkách korekcí. Výsledek je esteticky zajímavý a důstojně zapadne do celkového představení značky.

realizováno 2020

Webdesign

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Webdesign

BringAuto

Webdesing projektu autonomního auta, které může rozvážet balíčky nebo třeba stát samostatně jako pojízdný automat na nápoje. Využití je mnohem více. Místo FedExu k Vám zítra přijede robot. Proběhl zde návrh wireframes od nuly až po finální design. Programování zajišťovalo Startujeme weby, s.r.o.

realizováno 2019

Web PKI

Webová prezentace pro společnost PKI s historií již od roku 1949. PKI je výrobcem fakt velkých průmyslových pecí. Mají realizace skoro po celém světe. Úkolem prezentace bylo představit jejich činnost a portfolio v kostce.

realizováno 2020

Bespoken

Webdesign projektu s pánskými a dámskými košilemi na míru. Design konfigurátoru i webové prezentace. Vyhodnocení uživatelského testování a návrh řešení pro desktop i telefon. Vše od nuly přes drátěné modely až do finále.

realizováno 2020

Web Subtech

Návrh kompletního webdesignu dle drátěných modelů. Podtržení silných stránek společnosti a zvýraznění kvalit a postupů, které Subtech dělá jinak, než konkurence. Řešení pro desktop i telefon. Celý projekt realizujeme společně se Sharane s.r.o. :)

realizováno 2020

OdKarla.cz

Kompletní řešení e-shopu. Jedná se o bazar s použitým zbožím. Bylo třeba ošetřit řadu situací od návrhu maskota po řešení detailu produktu nebo mobilní verzi. V projektu byly i další věci, jako třeba návrh polepu auta, reklama do metra či samolepky.

realizováno 2017

S Františkem úspěšně spolupracujeme už mnoho let, tvoří nám veškerou firemní grafiku. Je to velký kreativec, často sám přichází se skvělými nápady i ohledně samotného obsahu materiálů, a ještě nás přitom pobaví. Nejlépe pracuje pod časovým tlakem, takže pokud něco chceme včas, vždy se domluvíme na termínu.

S Františkem úspěšně spolupracujeme už mnoho let, tvoří nám veškerou…

ING. MARTINA BRÁZDILOVÁ, ZLKL s.r.o.

S Františkem Burdou jsme v minulosti spolupracovali na několika projektech, od vytváření sady piktogramů, přes grafiku webu, až po ilustrace a sazbu obsáhlé brožury. František má marketingové myšlení a umí se doptat na věci, u kterých leckdy klienta ani nenapadne, že by je měl grafik vědět. Sám pak dokáže přijít s návrhem řešení, které je leckdy lepší, než původní klientova vize.

S Františkem Burdou jsme v minulosti spolupracovali na několika projektech,…

DAVID ŠMÍDA, Penam, a.s.

Pan Burda nám dělal grafiku k více projektům a velmi dbal na to, abychom byli s výsledkem spokojeni. Vždy jsme tak vše dotáhli do zdárného konce. Kdybych měl vyzdvihnout jednu vlastnost, tak oceňuji především trpělivost, kterou s námi pan Burda měl :) Oceňuji také profesionalitu.

Pan Burda nám dělal grafiku k více projektům a velmi dbal na to, abychom…

JAN CVETKOV, AZ Retail s.r.o.

Naše firma Hansen&Klein s.r.o. má náročné zákazníky, a tedy i my musíme být nároční na provedení grafiky a designu, a v tomto se na Františka Burdu můžeme vždy plně spolehnout, na 100% komunikaci, jeho kreativitu a samostatnost a precizní domyšlené výstupy.

Naše firma Hansen&Klein s.r.o. má náročné zákazníky, a tedy i my musíme…

MARTIN HRADECKÝ, Hansen & Klein s.r.o.

Pokud chcete mít nejen skvělou grafiku, ale i pohodu při při práci, doporučuji Františka Burdu. Sluncem a pohodou prozářený grafik vám kromě pečlivého zpracování zakázky pohladí duši a vykouzlí úsměv na tváři. Doporučuji zažít.

Pokud chcete mít nejen skvělou grafiku, ale i pohodu při při práci,…

Mgr. VÁCLAV KOVAŘÍK, GDI, s.r.o.

I started working with Mr. Burda on a friend's recommendation, and I couldn't be happier. Throughout the entire process of creating a logo and graphics for my new business, he has thoroughly listened to my wishes and successfully incorporated them into end products that represent my ideas while still following smart marketing practices.

I started working with Mr. Burda on a friend's recommendation, and I couldn't…

LEAH HILLER, englishable

S Františkem Burdou spolupracuji již několik let, a to k naprosté spokojenosti mé i naší společnosti. Oceňuji jeho profesionální přístup, kreativitu a schopnost naladit se na dané zakázky tak, aby výsledek byl vždy co nejlepší. A ty výsledky opravdu stojí za to!

S Františkem Burdou spolupracuji již několik let, a to k naprosté spokojenosti…

ROMAN VÁGNER, rovAn PROMO STUDIO, s.r.o.

S Františkem spolupracujeme už dlouho. Zaujal nás svým lidským a srozumitelným přístupem, poté nás nadchla a přesvědčila i jeho práce. Kreativita, skvělé nápady, rychlost, kvalita, cena a další pozitivní vlastnosti jsou něco, čeho si vážíme a díky tomu trvá naše spolupráce už mnoho let. Díky

S Františkem spolupracujeme už dlouho. Zaujal nás svým lidským a srozumitelným…

Ing. DAVID HRAZDIL, NanoConcept, s.r.o.

Managing projects with Frank is fast, efficient, and high quality. What I value the most is the observance of deadlines and the overlap of his knowledge into other fields. Thanks to that, his work has added value.

Managing projects with Frank is fast, efficient, and high quality. What…

Kristina Kredatusova, Mooza inspire

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno