zpět na výpis
zpět na výpis

Vít Rýznar

Brand identity designer

Posunu vaši firmu dále. Především v oblasti vizuální identity a brandingu. Spolu s dalšími členy studia i externími profesionály skládám vždy funkční tým na míru každému projektu.

+420 733 627 496
vit@bloomfield.cz
www.bloomfield.cz

IČ: 74715658

DIČ: CZ8502236215

Grafický design

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Grafický design

Multitrans – vizuální identita

Společnost Multitrans CZ přepravuje už více než dvacet let zásilky po celém světě. Malé, velké, obří. Vlakem, kamionem, lodí. Řekněte si. Od nás mají jednoduchý a úderný vizuál, se kterým se na cestě neztratí. A navíc je ani nepřehlédnete.

realizováno 2022

Databy.io – vizuální identita

Jedna z největších českých marketingových agentur, Proficio, se rozhodla oddělit svoji BI a analytickou divizi pod samostatnou značku Databy.io. Připravili jsme pro ni minimalistický vizuální styl založený na hranách a průhlednosti — zaostřeném a transparentním pohledu na business data a jejich korektní interpretaci.

realizováno 2022

NEWTON University — vizuální identita

Cílem kompletního redesignu vizuální identity bylo reagovat na rychlý vývoj školy v posledních letech, na její „dospívání“ v jednu ze špiček české scény. Naplánovali jsme jednotlivé fáze rebrandingu a postupně jej nyní zavádíme do praxe, ať offline (např. na veletrhu Gaudeamus) nebo online (na sociálních sítích, webu apod.)

realizováno 2021

CzechInvest — vizuální identita

Cílem redesignu bylo reflektovat překotný rozvoj aktivit CzechInvestu v posledních několika letech. Tehdejší vizuální identita neodpovídala aktuálním potřebám (jak technicky, tak esteticky). Výsledkem je kompaktní a variabilní vizuální styl, který je připraven na další roky rychlého vývoje.

realizováno 2021

Remoska – vizuální identita

Remoska je značka, kterou velmi pravděpodobně znáte. A znají ji nejspíš i naše maminky a babičky. O to větší zodpovědnost za výsledek jsem cítil. Redesign bylo potřeba provést s ohledem na tradici značky, ale i s přihlédnutím k novému směru, kterým se vydala — a to především v oblasti nových produktů. Facelift logotypu, print, web, e-shop.

realizováno 2019

Webdesign

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Webdesign

Videolektor / vzdělávací portál pro účetní

Tvorba grafického návrhu rozsáhlého vzdělávacího portálu pro účetní.

realizováno 2020

MIBO / web na solidpixels

Pro MIBO jsme navrhli a kompletně zprovoznili web na platformě solidpixels. Hlavním cílem bylo maximální propojení webu s vizuálním stylem značky.

realizováno 2019

RETIA / kompletní design webu

Vytvořili jsme kompletní design všech stránek webu s ohledem na provázání s vizuálním stylem společnosti, který jsme navrhovali dříve.

realizováno 2022

FK Servis / kompletní design webu

V návaznosti na nový vizuální styl jsme pro FK servis připravili kompletní grafický návrh webu.

realizováno 2021

Multitrans / kompletní návrh webu

Pro Multitrans jsme připravili kompletní grafické řešení webu tak, aby respektovalo vizuální styl značky.

realizováno 2022

Již druhá spolupráce s Vítkem na aktualizaci korporátní identity a opět všechno na jedničku! Je to skutečný odborník ve svém oboru, na kterého se můžete spolehnout po stránce designové i praktické!

Již druhá spolupráce s Vítkem na aktualizaci korporátní identity…

Dominik Řihák, jednatel Top-Obaly.cz a Aducid.com

U Vítka oceňujem kombináciu jeho vlastností – rýchlosť, kvalitu a príjemné vystupovanie. Každý jeho výstup sme očakávali s nadšením. Pracujeme a pracovali sme na viacerých zadaniach, ktoré vždy splinili účel. Ja som predovšetkým spokojný s našou vlastnou značkou – Teesys, s ktorú sa stotožnil aj celý náš team. Konečne máme svoju vlastnú peknú identitu.

U Vítka oceňujem kombináciu jeho vlastností – rýchlosť, kvalitu…

Peter Bolebruch, jednatel a výkonný ředitel Teesys

Víťa Rýznar je špička ve svém oboru. S tak úžasnými nápady ze strany designéra jsme ani nepočítali. Prostě kvalitní spolupráce, rychlá komunikace a přátelský přístup.

Víťa Rýznar je špička ve svém oboru. S tak úžasnými nápady ze strany…

Roman Zelenka , jednatel a výkonný ředitel překladatelské agentury Zelenka

Jsme rádi, že jsme se na Víťu obrátili. Jelikož návrhy byly s přidanou hodnotou a jasnou myšlenkou, ušetřili jsme mnoho času. Pokud chcete vytvořit unikátní vizuální identitu rozpracovanou do každého detailu, tak se rozhodně na Reasonar.com obraťte.

Jsme rádi, že jsme se na Víťu obrátili. Jelikož návrhy byly s přidanou…

Libor Urbánek, co-founder HelloSandy.cz

Chcete mít zaručeně dobrý výsledek a neztrácet čas zdlouhavými schůzkami a nekonečnými úpravami v návrhu? Poptejte Víťu. Vždy, když pro nás něco kreslí, je to trefa do černého. Má výborné nápady, nad vším hluboce přemýšlí, nejde mu jen o design, ale zejména o funkčnost. Vím, že když někde uděláme v návrhu chybu, on nás na ni upozorní a posune to dál.

Chcete mít zaručeně dobrý výsledek a neztrácet čas zdlouhavými…

Jan Koprajda, jednatel Whys

S Vítkem Rýznarem jsem spolupracoval na grafickém designu nového webu k2.cz. Do projektu skvěle zapadl, ačkoli naskočil až v jeho průběhu. Rychle se zorientoval a kromě toho, že dokázal přesně ztvárnit naše představy, přispěl také několika nápady a vylepšeními, které nám pomohly celý projekt posunout ještě o kousek dál.

S Vítkem Rýznarem jsem spolupracoval na grafickém designu nového webu…

Miroslav Böhm, marketing K2 atmitec s.r.o.

S Vítem jsem intenzivně spolupracoval 4 měsíce na vytvoření nové vizuální identity firmy. Struktura spolupráce, přehlednost, absolutní dodržování termínů nebo používání nových sdílených komunikačních a plánovacích nástrojů mě nadchlo. Typ spolupráce, kdy protějšek dokáže dokončovat větu, kterou začnete, je velmi vzácný. O to víc si cením i následného zájmu, který jde nad rámec placené spolupráce.

S Vítem jsem intenzivně spolupracoval 4 měsíce na vytvoření nové…

Pavel Werner, majitel MIBO

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno