zpět na výpis
zpět na výpis

Vít Rýznar

Brand identity designer

Posunu vaši firmu dále. Především v oblasti vizuální identity a brandingu. Spolu s dalšími členy studia i externími profesionály skládám vždy funkční tým na míru každému projektu.

+420 733 627 496
vit@reasonar.com
www.reasonar.com

IČ: 74715658

DIČ: CZ8502236215

Grafický design

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Grafický design

Cara Plasma – vizuální identita

Pro jedno z největších českých plazma center jsem navrhl vizuální styl, který plní dva důležité úkoly: zanechává přátelský, vstřícný dojem a oblými tvary doslova "otupuje" strach prvodárců. Zároveň samozřejmě splňuje i základní požadavky na kvalitní vizuální styl: zapamatovatelnost a rozpoznatelnost.

realizováno 2020

MIBO – vizuální identita

Vizuální styl, který zachycuje celou podstatu koloběžkování — odrazit se, popojet, odrazit se, popojet. A tak pořád dál. Jednoduchost a přímočarost vizuálu odráží také přímou povahu Valachů z Beskyd, kde se MIBO koloběžky vyrábějí.

realizováno 2018

NEWTON University — vizuální identita

Cílem kompletního redesignu vizuální identity bylo reagovat na rychlý vývoj školy v posledních letech, na její „dospívání“ v jednu ze špiček české scény. Naplánovali jsme jednotlivé fáze rebrandingu a postupně jej nyní zavádíme do praxe, ať offline (např. na veletrhu Gaudeamus) nebo online (na sociálních sítích, webu apod.)

realizováno 2021

CzechInvest — vizuální identita

Cílem redesignu bylo reflektovat překotný rozvoj aktivit CzechInvestu v posledních několika letech. Tehdejší vizuální identita neodpovídala aktuálním potřebám (jak technicky, tak esteticky). Výsledkem je kompaktní a variabilní vizuální styl, který je připraven na další roky rychlého vývoje.

realizováno 2021

Remoska – vizuální identita

Remoska je značka, kterou velmi pravděpodobně znáte. A znají ji nejspíš i naše maminky a babičky. O to větší zodpovědnost za výsledek jsem cítil. Redesign bylo potřeba provést s ohledem na tradici značky, ale i s přihlédnutím k novému směru, kterým se vydala — a to především v oblasti nových produktů. Facelift logotypu, print, web, e-shop.

realizováno 2019

Již druhá spolupráce s Vítkem na aktualizaci korporátní identity a opět všechno na jedničku! Je to skutečný odborník ve svém oboru, na kterého se můžete spolehnout po stránce designové i praktické!

Již druhá spolupráce s Vítkem na aktualizaci korporátní identity…

Dominik Řihák, jednatel Top-Obaly.cz a Aducid.com

U Vítka oceňujem kombináciu jeho vlastností – rýchlosť, kvalitu a príjemné vystupovanie. Každý jeho výstup sme očakávali s nadšením. Pracujeme a pracovali sme na viacerých zadaniach, ktoré vždy splinili účel. Ja som predovšetkým spokojný s našou vlastnou značkou – Teesys, s ktorú sa stotožnil aj celý náš team. Konečne máme svoju vlastnú peknú identitu.

U Vítka oceňujem kombináciu jeho vlastností – rýchlosť, kvalitu…

Peter Bolebruch, jednatel a výkonný ředitel Teesys

Víťa Rýznar je špička ve svém oboru. S tak úžasnými nápady ze strany designéra jsme ani nepočítali. Prostě kvalitní spolupráce, rychlá komunikace a přátelský přístup.

Víťa Rýznar je špička ve svém oboru. S tak úžasnými nápady ze strany…

Roman Zelenka , jednatel a výkonný ředitel překladatelské agentury Zelenka

Jsme rádi, že jsme se na Víťu obrátili. Jelikož návrhy byly s přidanou hodnotou a jasnou myšlenkou, ušetřili jsme mnoho času. Pokud chcete vytvořit unikátní vizuální identitu rozpracovanou do každého detailu, tak se rozhodně na Reasonar.com obraťte.

Jsme rádi, že jsme se na Víťu obrátili. Jelikož návrhy byly s přidanou…

Libor Urbánek, co-founder HelloSandy.cz

Chcete mít zaručeně dobrý výsledek a neztrácet čas zdlouhavými schůzkami a nekonečnými úpravami v návrhu? Poptejte Víťu. Vždy, když pro nás něco kreslí, je to trefa do černého. Má výborné nápady, nad vším hluboce přemýšlí, nejde mu jen o design, ale zejména o funkčnost. Vím, že když někde uděláme v návrhu chybu, on nás na ni upozorní a posune to dál.

Chcete mít zaručeně dobrý výsledek a neztrácet čas zdlouhavými…

Jan Koprajda, jednatel Whys

S Vítkem Rýznarem jsem spolupracoval na grafickém designu nového webu k2.cz. Do projektu skvěle zapadl, ačkoli naskočil až v jeho průběhu. Rychle se zorientoval a kromě toho, že dokázal přesně ztvárnit naše představy, přispěl také několika nápady a vylepšeními, které nám pomohly celý projekt posunout ještě o kousek dál.

S Vítkem Rýznarem jsem spolupracoval na grafickém designu nového webu…

Miroslav Böhm, marketing K2 atmitec s.r.o.

S Vítem jsem intenzivně spolupracoval 4 měsíce na vytvoření nové vizuální identity firmy. Struktura spolupráce, přehlednost, absolutní dodržování termínů nebo používání nových sdílených komunikačních a plánovacích nástrojů mě nadchlo. Typ spolupráce, kdy protějšek dokáže dokončovat větu, kterou začnete, je velmi vzácný. O to víc si cením i následného zájmu, který jde nad rámec placené spolupráce.

S Vítem jsem intenzivně spolupracoval 4 měsíce na vytvoření nové…

Pavel Werner, majitel MIBO

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno