zpět na výpis
zpět na výpis

VISUALOVE s.r.o.

Jsme multimediální architekti

Řešíme nejrůznější kreativní projekty na pomezí architektury, scénografie, světelného designu, interiéru a multimedií.

+420 604 651 093
jan@visualove.cz

IČ: 05867550

DIČ: CZ05867550

Architektura / interiérový design / design nábytku

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Architektura / interiérový design / design nábytku

Vánoční hvězda pro Brno

Pro Brněnské Vánoce jsme vytvořili světelný multimediální objekt, který zdobí vánoční město Brno. Unikátní dřevěná konstrukce pětiúhelníkových cípů na dvanáctistěnu. Více jak tři metry vysoká a přes tři a půl metru široká konstrukce je inspirována vánočními motivy.

realizováno 2020

Nafukovací modely planety Země a Měsíce

Navrhli jsme a realizovali obří modely planety Země a Měsíce pro Hvězdárnu Brno. Terralóna je fotorealistickým ztvárněním naší planety v podobě nafukovací koule o průměru 10 metrů. Lunalón je fotorealistickým ztvárněním Měsíce, také o průměru 10 metrů.

realizováno 2019-2020

Expozice - Vysoká pec

Návrh a realizace audiovizuální expozice pro Technické muzeum v Brně. Širokoúhlá projekce představující vysokou pec vtáhla diváka do děje.

realizováno 2018

Scénografie inscenace Tango Macabre

Návrh scénografie v Divadle Husa na provázku pro představení Tango Macabre v režii Vladimíra Morávka. Scénu tvořila prostorová kostka z řiditelných LED pásů a stěnou z projekční fólie. Celá scéna byla mobilní, takže se pohybovala po prostoru.

realizováno 2016

Multimediální expozice - Designblok 2020

Návrh a realizace interaktivní expozice na festivalu Designblok 2020 pro klienta Lino Design. Zadáním bylo netradičně prezentovat designový mobiliář a vytvořit fotospot. Místnost tvoří dvě designová křesla, která se zrcadlí v nekonečném prostoru. V místnosti jsou použité digitální led pásy a komponovaná hudba. Křesla reagují na sednutí diváka.

realizováno 2020

Profesionální přístup, dodržování termínů i rozpočtů, bezchybná improvizace. To charakterizuje Vizuály. Je pro mne ctí a radostí s nimi spolupracovat.

Profesionální přístup, dodržování termínů i rozpočtů, bezchybná…

Jiří Dušek - ředitel Hvězdárna Brno

Děkujeme Visualům za skvělou spolupráci. Po společných festivalových projektech jsme nyní rozsvítili adventní Brno se zářící vánoční hvězdou. Je fajn mít partnera, který nejen přinese zajímavou ideu, ale zároveň se postará o realizaci a je na něho plný spoleh. To se cení!

Děkujeme Visualům za skvělou spolupráci. Po společných festivalových…

Jana Janulíková - ředitelka Turistické informační centrum města Brna

Kolegy z firmy VISUALOVE považuji za jedny z nejvíce kreativních a spolehlivých spolupracujících partnerů, co jsem za celou dobu mého působení na VUT potkala, to znamená v průběhu 20 let. Plánujeme další spolupráci. Spolupráci můžu plně doporučit.

Kolegy z firmy VISUALOVE považuji za jedny z nejvíce kreativních a spolehlivých…

Renata Herrmannová - VUT ředitelka oddělení Marketingu

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno