zpět na výpis
zpět na výpis

MUCHA, spol. s r.o.

Audiovizuální produkce

Při vzniku naší společnosti jsme si dali jasný cíl: prostřednictvím tvorby audiovizuálních děl překračovat hranice všednosti a poskytnout našim klientům komplexní servis. Toho jsme schopni docílit díky energickému, mladému týmu, který profesionální filmovou produkcí doslova žije. V oboru se pohybujeme již devátým rokem a našimi klienty jsou jak přední čeští umělci tak společnosti, pro které je audiovizuální reklama klíčovou pomůckou k úspěšnému vývoji a prezentaci značky či produktu. Projekty utváříme od prvotní myšlenky přes scénář, samotnou realizaci až po následnou postprodukci. Jdeme s dobou a nadstandardní kvalita výstupu je pro nás stěžejní. Kromě vytváření audiovizuálních obrazců se zabýváme také trojrozměrným modelováním a virtuální realitou.

+420 608 778 861
jirka@redlooks.cz
www.studiomucha.cz

IČ: 44947585

DIČ: CZ44947585

Film / video

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Film / video

KK Kolagen - Pleťová maska (Kateřina Kasanová)

Pro firmu KK Kolagen jsme vytvořili krátký reklamní spot v hlavní roli s krásnou modelkou Kateřinou Kasanovou. Primární využití audiovizuálního díla je propagace na sociálních sítích.

realizováno 2022

Smartlook - série reklamních spotů

Pro společnost Smartlook jsme vytvořili sérii reklamních audiovizuálních děl, které nesou prvky jak explainer tak image videa. Postarali jsme se o kompletní realizaci od scénáře, přes herecké obsazení, scénografii až po samotnou postprodukci. Veškeré videa jsou ke shlédnutí na našem vimeo účtu.

realizováno 2021

Poctivá práce se vyplácí do 3 dnů

Pro firmu Roger jsme vytvořili sérii krátkých reklamních spotů v rámci kampaně s názvem "poctivá práce se vyplácí do tří dnů".

realizováno 2022

Story of FEROBET

Pro firmu Ferobet jsme vytvořili výrobní audiovizuální dílo, které opisuje příběh jejich firmy. Snažili jsme se odlišit od běžných výrobních videí a tak jsme jej pojali trochu jiným, filmovějším způsobem.

realizováno 2021

Karlos Vémola | Advertisement

Pro brněnskou firmu CBD Czech jsme vytvořili krátký reklamní spot v hlavní roli s Karlosem Vémolou.

realizováno 2020

S výsledkem našeho propagačního videa jsme byli maximálně spokojeni. Natáčeli jsme u italského jezera Lago del predil a vše probýhalo bez problému.

S výsledkem našeho propagačního videa jsme byli maximálně spokojeni.…

Hana Polejníková - HOTDOG APPAREL

Díky kreativnímu teamu MUCHA jsme realizovali jeden z nejlepší československých klipů v mém oboru.

Díky kreativnímu teamu MUCHA jsme realizovali jeden z nejlepší československých…

Pavel Sup - TAFROB

Natáčeli jsme společně hudební videoklip k tracku Chápeš?!, na kterém hostují také Vladimír 518, Kali a IronKap. Se samotným výsledkem jsme naprosto spokojeni.

Natáčeli jsme společně hudební videoklip k tracku Chápeš?!, na kterém…

Michal Řepka - Mike Trafik (Bigg Boss)

Společnost MUCHA pro nás realizovala kompletní zpracování reklamního spotu. Z našeho pohledu výsledek dopadl na jedničku.

Společnost MUCHA pro nás realizovala kompletní zpracování reklamního…

Matěj Fráňa - Autodoprava FRÁŇA s.r.o.

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno