zpět na výpis
zpět na výpis

eShopSystem s.r.o.

Grafické studio CobraDesign, specialista na návrh loga, přípravu tiskovin, 3D vizualizace, interierový design a webdesign.

V oboru počítačové grafiky, webdesignu a online marketingu působíme více než patnáct let, během kterých jsme pracovali pro mezinárodní korporace (Orbit, Samsung, GSK, Siemens...), ale se stejným nadšením pracujeme také pro malé firmy či živnostníky. Naše práce nás baví.

Rádi navrhneme originální logo či interier, zpracujeme kvalitní tiskoviny, připravíme moderní web nebo fotorealistické vizualizace také vám! Postaráme se také o to, aby byl váš web a nabídka více vidět v online vodách.

+420 775 855 966
info@cobradesign.cz
www.cobradesign.cz

IČ: 24764493

DIČ: CZ24764493

Architektura / interiérový design / design nábytku

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Architektura / interiérový design / design nábytku

Rezidence Na Vyhlídce

Pro klienta jsme připravili studii řadových rodinných domů – od návrhu koncepce a půdorysu až přes vytvoření komplexních vizualizací až po tvorbu moderní webové prezentace pro prodej nemovitostí.

realizováno 2020

Rezidence U Parku

Navrhli jsme vzorové interiery a připravili vizualizace všech typových bytů – 2kk, 3kk a luxusního mezonetového bytu se střešní terasou. Součástí byly též exterierové vizualizace a zákres do fotografií.

realizováno 2018

Studie a vizualizace vily

Připravili jsme studii exterieru i interieru luxusní vily, v rámci které jsme připravili vizualizace.

realizováno 2020

Interiery pražských bytů

Navrhli jsme interier vzorových bytů v Praze a připravili jejich vizualizace.

realizováno 2020–2021

Návrh a vizualizace interieru bytu v centru Prahy

Navrhli jsme interier vzorového bytu 2+kk v rekonstruovaném domě na pražských Vinohradech. Při návrhu bylo cílem zkombinovat moderní pojetí interieru spolu s historickým geniem loci domu a lokality.

realizováno 2021

Design služeb

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Design služeb

Uživatelské rozhraní Netspotu

Pro společnost Netspot dlouhodobě provádíme uživatelské testování a navrhujeme jak logiku a vzhled samotné služby Netspot tak online rozhraní pro uživatelskou správu.

realizováno 2014–2017

Free WiFi v MHD včetně zobrazení jízdního řádu

Pro Moravskoslezský kraj jsme navrhli využití Free WiFi na zastávkách a vozech MHD – při přihlašování k WiFi se zobrazuje aktuální jízdní řád odjezdů z dané zastávky.

realizováno 2017

TimeSheet – aplikace pro evidenci pracovních činností a klientů

Pro PR agenturu AMI Communications jsme navrhli a vytvořili online nástroj pro evidenci pracovních činností. Zadávání i vizualizování jednotlivých pracovních činností je velmi jednoduché, přehledné a efektivní. Součástí jsou exporty pracovních výkazů.

realizováno 2014

Vizualizace a 3D schémata

Připravujeme (nejen) interaktivní vizualizace, schémata, řezy apod. Vizualizovaným produktem je například možné na webu či e-shopu interaktivně otáčet. Samozřejmě vytváříme i standardní fotorealistické vizualizace produktů a také interierů a exteriérů.

realizováno 2015–2017

Navečer – Uživatelské testování, UX, návrh, vývoj

Pro slevový portál Navečer jsme zajišťovali uživatelské testování a na jeho základě pracovali s UX designem. Kompletně jsme se starali o návrh a podobu frontendu i backendu včetně využití gamifikačních a interaktivních prvků především z pohledu uživatele při návštěvě webu. Připravovali jsme export vstupenek, interaktivní PF a další části portálu.

realizováno 2015

Grafický design

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Grafický design

Řeznictví Strejček – nové logo a firemní identita

Pan Strejček původně zamýšlel drobnou úpravu archaického loga. Logo jsme však změnili radikálně a tomuto brněnskému řeznictví jsme vytvořili zcela novou a svěží identitu. Logo odráží nejen obor (sekáčky na maso), ale také osobní přístup a rodinnou tradici promítající se do názvu – oba sekáčky tak tvoří oči pana Strejčka.

realizováno 2016

Výčep Na Stojáka – tvorba loga

Který Brňan by neznal Výčep Na Stojáka. Tomuto úspěšnému a rozrůstajícímu se konceptu jsme vytvořili charakteristické logo, které pomáhá dokreslit atmosféru první republiky. Logo Výčepu Na Stojáka se stalo prvním kamenem dlouhodobější spolupráce s klientem, pro kterého jsme realizovali i další projekty.

realizováno 2013

Netspot – logo, firemní identita, web

Se společností Netspot, která zajišťuje monetizaci WiFi sítí především v restauracích (Brno, Praha), spolupracujeme od samotného začátku. Vytvořili jsme jí logo, veškeré tiskoviny a propagační materiály i webové stránky.

realizováno 2012

Různé tiskoviny

Přehled letáků a jiných tiskovin pro různé klienty z poslední doby.

realizováno 2014–2017

Různá loga

Výběr realizovaných log pro různé klienty z poslední doby.

realizováno 2014–2017

Online marketing

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Online marketing

Příspěvky na sociální sítě Twix

V letech 2018 až 2020 jsme připravili několik příspěvků pro sociální sítě produktu Twix. Kupříkladu jsme s pomocí 3D grafiky připravili video na podporu novinky Twix Bites.

realizováno 2018–2020

Příspěvky na sociální sítě Caro

Příprava příspěvků pro sociální sítě nápoje Nestlé Caro a další grafické materiály.

realizováno 2017

Příspěvky na sociální sítě pro Orbit

Pro populární žvýkačky Orbit připravujeme různé grafické materiály a podílíme se na marketingové strategii značky. Nejen prostřednictvím přípravy příspěvků pro sociální sítě pomáháme posilovat povědomí o značce těchto žvýkaček.

realizováno 2014–2018

Příspěvky na sociální sítě pro Medicinashop

Dlouhodobému klientovi poskytujeme poradenství v oblasti marketingové strategie a především online propagace. Spolu s tím kromě tvorby ostatních grafických materiálů připravujeme pro internetový obchod Medicinashop a produktové stránky Chaganela příspěvky na sociální sítě, newslettery, do tištěné inzerce aj.

realizováno 2014–2019

Netspot – Marketingová strategie a online propagace

Pro společnost Netspot kompletně připravujeme marketingovou strategii i online propagaci. Připravili jsme mnoho prezentací, propagačních materiálů i infografik shrnující konkrétní případové studie využití této služby.

realizováno 2014–2017

Webdesign

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Webdesign

Atrima

V rámci jednoho z minulých kol Kreativních voucherů jsme připravili novou vizuelní identitu i webové stránky společnosti Atrima.

realizováno 2017

Orbitklub

Pro žvýkačky Orbit dlouhodobě mimo jiné připravujeme webové prezentace. Ať už jde o mikrostránky pro konkrétní kampaně či soutěže nebo hlavní web žvýkaček Orbit.

realizováno 2017–2018

Bukovanský Mlýn

Společnost provozující hotely v okolí Kyjova se účastnila prvního kola Kreativního voucheru, bohužel však pro přidělení dotace vylosována nebyla. I tak jsme ale navázali spolupráci a redesignovali webové stránky nejen hotelu Bukovanský mlýn, ale i dalších prezentací společnosti jako Hotel Buchlov či Penzion Régio.

realizováno 2016

Arcibiskupství pražské

Redesignovali jsme informační portál Arcibiskupství pražského.

realizováno 2020

Řeznictví Strejček

Pro řeznictví Strejček (kterému jsme vytvořili nové logo i tiskoviny, viz sekce Grafický design) jsme připravili také nové webové stránky.

realizováno 2016

Se studiem CobraDesign spolupracujeme již řadu let a vzhledem k dosavadní pozitivní zkušenosti na tomto faktu určitě nebudeme nic měnit. Profesionální přístup, kvalita služeb, spolehlivost, vstřícnost a ochota řešit věci rychle a flexibilně patří mezi hlavní důvody naší spokojenosti.

Se studiem CobraDesign spolupracujeme již řadu let a vzhledem k dosavadní…

Martin Křivský, AMI Communications

Se službami grafického studia CobraDesign jsme byli velmi spokojeni – návrh firemního loga a dalších dokumentů byl přesně dle našich představ, spolupráce byla rychlá a efektivní.

Se službami grafického studia CobraDesign jsme byli velmi spokojeni – návrh…

Ing. Petra Růžičková, All 4 Finance s.r.o.

Se službami CobraDesign jsme byli velmi spokojeni. I přesto, že jsme v začátcích sami pořádně nevěděli, jakým směrem bychom se chtěli při tvorbě loga ubírat, grafici nám byli schopni ukázat správnou cestu. Naneštěstí jsme poměrně nároční zákazníci, takže k finální podobě loga vedla dlouhá cesta, ale stálo to za to! Ještě jednou děkujeme za Vaši vstřícnost a dobré nápady.

Se službami CobraDesign jsme byli velmi spokojeni. I přesto, že jsme…

Petra Valentová, Sportpark HIT

Děkuji za odvedenou práci, jsem spokojen. Když budu něco v budoucnu potřebovat, určitě se ozvu. Případně Vás doporučím kolegům a kamarádům.

Děkuji za odvedenou práci, jsem spokojen. Když budu něco v budoucnu…

Miroslav Malina, rodinné včelařství

Po dlouhé době mohu vyjádřit spokojenost s odvedenou službou! Měla jsem štěstí, že jsem po dlouhém hledání a zkoušení našla grafické studio CobraDesign. Po prvotním zadání mých požadavků na vytvoření loga, etiket, inzerce, mi byly předloženy návrhy, se kterými jsem byla od počátku ztotožněna.

Po dlouhé době mohu vyjádřit spokojenost s odvedenou službou! Měla…

Jitka Vítová, Chaganela s.r.o.

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno