zpět na výpis
zpět na výpis

60seconds

Explainer videa | Reklamy | Virály | Animace | Ilustrace | Fotografie | Ai Generated Art

V rámci projektu 60seconds vysvětlíme, co děláte. V 60 sekundách! Jak? Vytváříme unikátní minutová kreslená videa za fixní cenu, s pevným deadlinem a jistotou dodání špičkového výsledku.

Potřebujete spíš kompletní servis, pomoc s marketingovou strategií a následně dostat kampaň do světa? S vlastním týmem nadšených profesionálů zajistíme vašemu projektu jednotný a výrazný vizuální styl. Od konceptu přes copywriting, ilustrace, grafiku, nafocení fotografií a kompletní videoprodukci. Letos jsme do procesu tvorby zapojili nástroje využívající umělou inteligenci, což jej výrazně zefektivňuje. Těšíme se na jakoukoliv výzvu.

+420 604 660 482
havran@60seconds.cz
www.60seconds.cz

IČ: 06021824

DIČ: CZ06021824

Film / video

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Film / video

60seconds showreel

Jak je z čerstvého showreelu zřejmé, kromě kreslených videí se v 60seconds čím dál častěji pouštíme také do klasické animace, motion designu a pixilace ;-)

realizováno 2021

NN Pojišťovna - personalizovaná video kampaň

"Wow, oni udělali video jen pro mě‼" je nejčastější reakce, když vám dojde personalizované video. Tohle nás fakt bavilo a ukázalo se, že kreslená videa jsou pro tento formát obzvlášť vhodná ;-) Mrkněte na breakdown, co všechno se dá u takového videa individuálně nastavit.

realizováno 2020

Skleníky Galerica

Explainer pro výrobce revolučních polykarbonátových skleníků. Video vzniklo ve čtyřech jazykových mutacích.

realizováno 2017

Passage Project | CEITEC

I video na sofistikovaný vědecký projekt se dá udělat vtipně a s nadsázkou ;-)

realizováno 2018

Surfin

Předloni získali kreativní voucher i SURFIN Technology, kterým jsme pomohli realizovat rovnou dvě videa. A jak se jim s námi spolupracovalo? "60seconds nám pomohli nalézt novou perspektivu sebeprezentace. To, co děláte, můžete opravdu vysvětlit v 60 sekundách, ať je to co je to. Efektivně, lehce, zábavně. Děkujeme celému týmu za skvělou realizaci!"

realizováno 2018

Fotografie

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Fotografie

Fotografie pro cestovní kanceláře

Na četných expedicích vzniká fotomateriál, využívaný především partnerskými cestovkami od tiskovin po online. V náhledu Island, Chile, Srí Lanka a Ukrajina.

realizováno 2008 - 2021

Fotoreport z natáčení spotu pro pivovar v Chile

Fotoreportáž z natáčení spotu pro společnost Cerveza Slavia. Natáčelo se v Santiago de Chile, kde pivovar provozují dvě Češky, Monika a Lucie.

realizováno 2012

Projekt Zima - promo fotografie

Promo fotografie Kamila Střihavky a Lenky Dusilové k projektu Zima.

realizováno 2014

Krajané v Banátu a Gemelčičce

Velkoformátové fotografie ze života našich krajanů v Rumunsku. Soubor vznikl na objednávku Česko-francouzské asociace MOST ku příležitosti festivalu Europe XXL - Lille3000.

realizováno 2010

Křupky z červíků

Produktové fotografie několika nových příchutí pro výrobce křupek ze sušeného hmyzu Crunchy worms.

realizováno 2022

Grafický design

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Grafický design

PF 2018, 2019, 2020, 2021

Pro Jihomoravské záchranáře jsme dělali jak animované, tak kreslené PF pro rok 2018, 2019, 2020 i 2021.

realizováno 2018 - 2020

Ai Generated Art

V letošním roce jsme Ai intenzivně zapojili do našeho kreativního procesu. Neznamená to, že bychom teď seděli s nohama na stole a roboti za nás makali, ale velké části procesu nám to umožňuje fantasticky zefektivnit. Tím pádem se k výsledku dobereme výrazně rychleji, případně toho zvládneme se stejným rozpočtem, jako bez Ai daleko víc :)

realizováno 2022

Stabilní rychlý internet

Po sérii promo videí jsme pro vlastníka největší telekomunikační sítě, pokrývající celé území České republiky, vytvořili i serii obrázků k propagaci brandu.

realizováno 2018

Brno 2050

Naše spolupráce s městem Brnem pokračuje. Kromě videa a grafiky na webu najdete Ilustrace 60seconds také v dotazníku, který může každý Brňák vyplnit a vidět Brno podle svých představ!

realizováno 2018

Storyboardy a konceptarty

Konceptarty a storyboardy k počítačovým hrám, především pro Altar interactive, ale i další herní společnosti, byly většinou součástí obšírnějšího zadání, které zahrnovalo vizuální stylizaci hry, videosekvence, logo apod.

realizováno 2005 - 2018

60seconds slibují, že zbaví firmy obvyklých starostí a nejistoty spojených s videoprodukcí. A to taky beze zbytku plní. Kde jinde pořídíte za tři týdny originální, profesionálně udělané video a za rozumnou cenu?

60seconds slibují, že zbaví firmy obvyklých starostí a nejistoty spojených…

Ondřej Kratěna, CEO, Webnode

Tým 60seconds nejenže dělá skvělá videa, která fungují, ale navíc podporují neziskovky. Jsem rád, že jako první si vybrali náš klíčový projekt Himálajský patron, díky kterému stavíme školu v Malém Tibetu.

Tým 60seconds nejenže dělá skvělá videa, která fungují, ale navíc…

Jirka Sázel, ředitel, Brontosauři v Himalájích

Jsou to nadšení kreativci, kteří umí klientovi naslouchat. Dotazník zaslaný před realizací videa nám i 60seconds usnadnil spoustu práce. Vzniklo tak opravdu sofistikované zadání a následných úprav bylo málo. Respektují cílovou skupinu a zajímají se o podrobnosti produktu, to oceňuji především.

Jsou to nadšení kreativci, kteří umí klientovi naslouchat. Dotazník…

Lucie Zaki, Solek Group

Spolupráce byla rychlá, pružná a kreativní s velkou dávkou empatie k zadanému projektu.

Spolupráce byla rychlá, pružná a kreativní s velkou dávkou empatie…

Jakub Steiner, ředitel marketingu, Luxor

Děkuji za skvělou spolupráci v rámci projektu "Made in Czechoslovakia", který je pro Národní technické muzeum stěžejním projektem roku 2018 a 2019. Věřím, že díky vašemu spotu uvidí náš výstavní projekt velké množství lidí, kteří budou odcházet s dobrým pocitem, stejně jako NTM si odneslo velmi dobrý pocit ze spolupráce se společností 60seconds.

Děkuji za skvělou spolupráci v rámci projektu "Made in Czechoslovakia",…

Adam Dušek, vedoucí oddělení vnějších vztahů, Národní technické muzeum

Narodilo se kreativní video, o kterém ještě uslyšíte. Jedním slovem profesionalita. Od začátku až do poslední chvíle máte pocit, že výsledek bude stát za to a bude přesně odpovídat požadavkům. Rychlost, kreativita, zodpovědnost, úspora času a starostí. Díky!

Narodilo se kreativní video, o kterém ještě uslyšíte. Jedním slovem…

Veronika Hollerová, Centrum vzdělávání všem

Velmi příjemná první spolupráce, která předčila očekávání. Bezvadné technické zpracování.

Velmi příjemná první spolupráce, která předčila očekávání.…

Jana Šilarová, CEITEC MU

Společnost 60seconds nám vytvořila minutové kreslené video, které se (také dle reakcí našich zákazníků) velice povedlo. Oceňuji zejména nápaditost, rychlost a celkově skvělou spolupráci. Společnost 60seconds určitě doporučuji těm, kteří potřebují nápadité video, které na první pohled zaujme a zároveň ve zkratce sdělí vše důležité.

Společnost 60seconds nám vytvořila minutové kreslené video, které…

Ing. Kateřina Medková, IN-EKO TEAM

Spolupráce se 60seconds nám pomohla nalézt novou perspektivu sebeprezentace. To, co děláte, můžete opravdu vysvětlit v 60 sekundách, ať je to co je to. Efektivně, lehce, zábavně. Každou myšlenku dokáží přenést na papír a rozpohybovat :) Děkujeme celému týmu za skvělou realizaci našeho záměru! 60seconds nám otevřeli možnosti, jak dělat propagaci jinak - svěže, současně, zábavně.

Spolupráce se 60seconds nám pomohla nalézt novou perspektivu sebeprezentace.…

Dana Štěrbová, SURFIN Technology s.r.o.

Společnost 60seconds disponuje kvalitními odborníky z řad animátorů. Dbá na perfektní a včasnou komunikaci a potřeby klienta.

Společnost 60seconds disponuje kvalitními odborníky z řad animátorů.…

Danišová Barbora, Ministerstvo vnitra- Centrum zajištěných aktiv

60seconds se pyšní tím, že v šedesáti vteřinách dokáží obsáhnout sektor, v němž vaše společnost působí. V našem případě - protože požadovaný povolený formát byl pouze třetinový - to zvládli za dvacet vteřin, aniž by cokoliv chybělo. Všechno důležité bylo zmíněno, navíc velmi originálním a zaujímavým způsobem. Práce 60seconds a také celkové osobnostní nastavení těchto lidí je na jedničku třikrát podtrženou.

60seconds se pyšní tím, že v šedesáti vteřinách dokáží obsáhnout…

Michaela Vařeková, ParaCENTRUM Fenix, z.s.

Smekáme poklonu - výborně sehraný tým, který dokáže naslouchat a plnit představy, ale zároveň odborně koriguje vše, co je třeba. Trpěliví a přesto důslední k dokončení projektu. Profesionálové.

Smekáme poklonu - výborně sehraný tým, který dokáže naslouchat…

Eva Kiedroňová, Baby club Kenny

Dobrá a rychlá komunikace, schopnost rychlé reakce na změnu scénáře ze strany zadavatele, profesionální vyhotovení. Doporučuji.

Dobrá a rychlá komunikace, schopnost rychlé reakce na změnu scénáře…

Filip Sýkora, Právní Esa

Velmi dobrá spolupráce. Doporučuji!

Velmi dobrá spolupráce. Doporučuji!

Lucie Bergerová, Ariston PR

Prvotní reakce na kreslený klip byly nad naše očekávání. Ti, kteří jej měli možnost již zhlédnout, oceňovali vtip, historickou nadsázku a poetiku kreslené Olomouce.

Prvotní reakce na kreslený klip byly nad naše očekávání. Ti, kteří…

PhDr. Bohumil Šíp, vedoucí Odboru vnějších vztahů a informací města Olomouce

David byl jeden ze čtyř zakládajících členů studia Altar interactive a pracoval na nejlepších hrách, které Altar udělal: Fish Fillets, Original War i některých nevydaných titulech. Vždycky jsem si ho vážil pro jeho profesionalitu, smysl pro grafiku, schopnost rychle a dobře tvořit kvalitní díla, a pochopitelně také pro jeho vizionářské nadšení dělat nové věci.

David byl jeden ze čtyř zakládajících členů studia Altar interactive…

Martin Klíma, Executive Producer, Warhorse Studios

Havran, je člověk, který nezná slovo nejde... Evidentně jde o kumštýře, který ví! Nejen že natočil klip k rockovému muzikálu EXCALIBUR, kde bez zeleného pozadí vykouzlil technologické maximum, ale i při pozdější spolupráci s mou maličkostí ukázal, že je kreativním umělcem, pro kterého nic není problém! To jsou slova, která chceme všichni slyšet!

Havran, je člověk, který nezná slovo nejde... Evidentně jde o kumštýře,…

Kamil Střihavka, zpěvák

David je profesionál, který dokáže nekompromisně nafotit komerční fotografii, stejně jako autorský dokument a využít toho nejlepšího z obou světů. Dokládá to například nebývale úspěšná výstava jeho velkoformátových fotek v Lille, která ukázala život českých krajanů v Banátu.

David je profesionál, který dokáže nekompromisně nafotit komerční…

Dagmar Corriere, Česko-francouzská asociace MOST

Havran dokáže skvěle vystihnout atmosféru navštívených zemí. Je to srdcař, kreativní a rychlý. Jeho fotky nám zvedly návštěvnost o 27,5%.

Havran dokáže skvěle vystihnout atmosféru navštívených zemí. Je to srdcař,…

Albert Fikáček, CEO Expedition Club

Havran pokaždé věc dokončí bez ohledu na to, jaké obtíže během pracovního procesu nastanou. Výsledku se vždycky dobere a dovede bezezbytku využít to, co má k dispozici. Improvizuje. Bez mrknutí oka se v případě potřeby přiváže k jedoucímu autu nebo vleze do klece s orangutanem.

Havran pokaždé věc dokončí bez ohledu na to, jaké obtíže během…

Jiří Kučerovský, frontman kapely Anime, spoluhráč Tomáše Kluse

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno