zpět na výpis
zpět na výpis

Ing. arch. Kristýna Potůčková a Ing. arch. Valentýna Pacholíková

Architektura a interiérový design

Jsme architektky, které fascinuje proces hledání krásného a zároveň dokonale funkčního řešení. Udržitelnost a respekt k životnímu prostředí i lidskému zdraví jsou pro nás klíčové. Pokud jsou Vám tyto hodnoty blízké, rády Vám pomůžeme s realizací Vašich představ.
Zpracováváme kompletní architektonické studie, návrhy interiérů a nábytku na míru včetně veškeré potřebné výkresové dokumentace.
Každý projekt je jiný a každý s sebou nese novou výzvu. Těšíme se na tu Vaši.

+420736705317
dopo.arch@gmail.com
www.kristynapotuckova.cz

IČ: 08815984

Architektura / interiérový design / design nábytku

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Architektura / interiérový design / design nábytku

Řešení okolí sokolovny v Padochově

Návrh řešení okolí sokolovny v Padochově zpracovaný v roce 2021 přichází s vizí příjemného a provozně funkčního prostředí s potenciálem přinést finance do sokolské pokladny. Koncepce byla zpracována ve spolupráci s Ing. arch. Veronikou Oznerovou.

realizováno 2021

Interiér showroomu

Návrh interiéru a designového nábytku pro showroom značky Sleepwell ve Svitavách. Přáním klienta bylo vnést mladistvý a čerstvý design do prostor bývalé továrny. Tento návrh vznikl vespolupráci s Ing. arch. Veronikou Oznerovou.

realizováno 2020

Firemní fotoateliér se zázemím

Návrh interiéru a vestavného nábytku pro fotoateliér firmy Svitap se zázemím (kuchyňka, šatna, prostor po editaci ftografií) se nese v jednoduchém minimalistickém duchu. Tento návrh vznikl ve spolupráci s Ing. arch. Veronikou Oznerovou.

realizováno 2020

Návrh interiéru a designového nábytku

Návrh interiéru včetně materiálového řešení a designového nábytku na míru v moderním duchu s důrazem na kvalitní a nadčasové materiály, čisté linie a jednoduché tvary.

realizováno 2019

Návrh interiéru a designového nábytku

Návrh interiéru a designového nábytku na míru v minimalistickém duchu s důrazem na praktická, jednoduchá řešení a snadnou údržbu materiálů.

realizováno 2020

Spolupráca s paní Potůčkovou bola naozaj na vysokej úrovni. Po veľmi príjemnom prvom stretnutí, na ktorom zistila naše požiadavky a priania, nám pripravila dizajnový návrh. S návrhom sme boli maximálne spokojní. Všetky zmeny, ktoré sme si želali, paní Potůčková do ďalšej etapy zapojila. Spoluprácu môžem naozaj odporučiť každému, kto má záujem o moderné, nadčasové a zároveň praktické riešenia a dizajn interiéru. 

Spolupráca s paní Potůčkovou bola naozaj na vysokej úrovni. Po veľmi…

Bc. Dávid Daniel, živnostník

Jsme vděčni architektkám Kristýně Potůčkové a Veronice Oznerové (Dočekalové) ze studia Dopo.arch za zpracování koncepce řešení našeho "zadního dvorku". Navrhly úhledné, funkční a reálné řešení, navíc s potenciálem přinést do sokolské pokladny finance za pronájem.
Navrhované řešení převyšuje původní zadání. Řešení ještě zhodnotilo náš prostor rozdělením na pracovní a společenskou část. Přiložené vizualizace lákají k zahájení co nejdříve, abychom už se Pod pergolou mohli sejít a sousedsky pobýt.

Jsme vděčni architektkám Kristýně Potůčkové a Veronice Oznerové…

Anna Peterková, starostka TJ Sokol Padochov

Spolupráce se slečnou Potůčkovou byla příjemná, komunikace vstřícná a věcná. Cenil jsem si zejména ochotu poradit, či poskytnout jiný pohled, či názor, který byl vždy nabízen v přirozené nenucené formě. Slečnu Potůčkovou můžu doporučit i pro její pozitivní přístup a nadšení pro práci. Je vždy fajn spolupracovat s někým, koho práce baví.

Spolupráce se slečnou Potůčkovou byla příjemná, komunikace vstřícná…

Ing. Petr Žoldoš, živnostník

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno