zpět na výpis
zpět na výpis

PUXdesign

Kreativci a vývojáři na jedné lodi

V KREATIVNÍM VOUCHERU nejsme žádní nováčci. V rámci předchozích ročníků jsme vytvořili zdařilý redesign prezentačního webu firmě Intesys, návrh nové korporátní identity pro Alucraft nebo třeba webdesign a HTML šablony pro společnost Trans-Technik.

Jsme webaři tělem i duší...
Baví nás práce na zakázku. Máme bohaté zkušenosti s vývojem e-shopů na míru, tvorbou webových stránek a portálů. Řídíme se ověřeným a sofistikovaným postupem, takže nás jen tak něco nepřekvapí.

Naše weby jsou funkční, úspěšné a technicky perfektní
Uživatelsky příjemná, technicky dokonalá a obchodně úspěšná – přesně taková jsou naše řešení! A samozřejmě překypují vizuální atraktivitou.

Ozvěte se, s čím potřebujete pomoci, a společně najdeme to nejlepší řešení. Těšíme se na pozvání na schůzku nebo do výběrového řízení!

+420 776 104 789
info@puxdesign.cz
www.puxdesign.cz

IČ: 26915545

DIČ: CZ26915545

Grafický design

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Grafický design

TART

Vyrábět a zprostředkovávat svým zákazníkům obalové materiály je doménou společnosti TART, s. r. o., jež sídlí v Brně. A protože jejich firemní brožura pro prezentaci nejen v České republice, ale i v zahraničí už potřebovala nový kabát, oslovili nás. Kreativně jsme navrhli texty a vytvořili i celou grafickou úpravu.

realizováno 2021

City:one

Pro think-tank City:one, který se zabývá popularizací myšlenky chytrých měst v Česku, jsme navrhli vizuál časopisu, který vychází dvakrát ročně. Staráme se o jednotlivá čísla časopis po stránce sazby i předtiskové přípravy. Klientovi pomáháme i s grafickou modernizací webu a připravujeme další drobné výstupy, například media kit pro partnery.

realizováno 2017–2021

Titanium

Velký developerský projekt Titanium v Brně se dočkal nové přístavby a potřeboval vtisknout nádech modernosti i do svých propagačních materiálů. Navrhli jsme novou – umělečtější – podobu brožury a dali jí netradiční formát, aby vynikala mezi ostatními. Zajistili jsme také 14 profesionálních vizualizací.

realizováno 2020–2021

Properity

Developerská společnost Properity nás oslovila ke spolupráci na tiskovinách, které by představily firmu i jeden z jejích konkrétních projektů. Vznikly dvě brožury čtvercového formátu, které designem postaveným na fotkách a vizualizacích prezentují referenční projekty. Vynikne tak oceňovaná architektura i zkušenosti developerského týmu Properity.

realizováno 2018

Erba Mannheim

Pro celosvětového výrobce laboratorní techniky navrhujeme nejrůznější grafické výstupy od tiskovin, přes prezentační materiály na veletrhy a konference, až po newslettery. Díky tomu, že dokážeme rychle reagovat na klientovy potřeby, s ním dlouhodobě spolupracujeme i na tvorbě mikrostránek produktů a akcí, které pořádá.

realizováno 2020

Informační a komunikační technologie

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Informační a komunikační technologie

Y SOFT

Od zahájení naší spolupráce v roce 2012 jsme se propracovali k tomu, že v oblasti webových řešení dodáváme společnosti Y Soft kompletní servis. Prvním společným projektem byl partnerský portál, který jsme postavili na platformě Kentico EMS a propojili ho s Helios Green (posléze IFS). V roce 2016 jsme provedli jeho redesign a modernizaci UI.

realizováno 2012–2021

KONICA MINOLTA

Na portálu jsme spolupracovali s Cleverlance jako subdodavatem. Z technologického hlediska bylo potřeba sjednotit zákaznické pojetí portálu pro všechny evropské pobočky a napojení na SAP a Microsoft Dynamics NAV. Dále stojíme za uživatelsky přívětivým vizuálem, responzivním designem a portál dále rozvíjíme.

realizováno 2015–2021

Shanti

Pro českého prodejce vodních dýmek jsme navrhli a realizovali tvorbu komplexního e-shopu. E-shop je vícejazyčný, disponuje dovedností ověření věku nakupujícího a filtrování produktů funguje extrémně rychle, čímž zákazníkům zaručujeme příjemný zážitek z nakupování.

realizováno 2021

ZFP Gold

Pro skupinu ZFP Group realizujeme hned několik webů. Jedním z nich je e-shop umožňující investice do zlata pod značkou ZFP Gold. Výzvou byla práce s cenou zlata, která se mění každou sekundu, grafy vývoje ceny jednotlivých produktů a především produkty s různými parametry ceny. Pro všechny fáze nákupu jsme navíc připravili 20 typů e-mailů.

realizováno 2018–2021

Zoomtech

Koncept Průmysl 4.0: vytvořili jsme pro klienta konfigurátor s napojením na software a řídicí systém. Díky automatizaci si mohou obchodní partneři nechat na dálku navrhnout unikátní okenní rolety přímo na míru. V PUXdesign jsme se zhostili vývoje konfigurátoru napojeného na software, který celý systém řídí.

realizováno 2021

Práce s texty

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Práce s texty

Eventex online

Virtuální eventy jsou hudbou blízké budoucnosti. Bavit se či vzdělávat lze i na dálku a odkudkoliv! Pro klienta Eventex jsme vytvořili jednoduchý a hravý web s poutavými texty, které vás vtáhnou do světa online akcí.

realizováno 2021

PIMICS

V rámci redesignu produktového webu jsme napsali texty a vytvořili nový webdesign postavený na vektorové grafice. Od samého začátku jsme na přípravě struktury i samotných textů spolupracovali se SEO specialistou a díky tomu web funguje tak, jak klient od začátku požadoval. Moderní prezentace slouží jako obchodní nástroj k získávání poptávek.

realizováno 2019

SAITECH

Pro špičku mezi dodavateli identifikačních systémů jsme modernizovali firemní prezentaci a připravili jsme kompletně nový obsah webu. Do textů jsme promítli konkurenční výhody, zkušenosti klientových zákazníků i důraz na udržování dlouhodobých partnerství, která jsou v tomto oboru přáním snad všech firem poptávajících identifikační systémy.

realizováno 2019

DARE Eurookna

Pro podporu byznysu se výrobce dřevěných oken rozhodl vytvořit nový web a začal hledat dodavatele, který by mimo samotné realizace zajistil tvorbu obsahu. Výsledkem 1 workshopu, 8 rozhovorů, schůzek, telefonátů a korektur byl nový tón komunikace a 35 textových dokumentů včetně metadat a stránky 404.

realizováno 2018

Intesys

Cílem naší spolupráce s firmou Intesys v rámci KREATIVNÍHO VOUCHERU 2018 byl od začátku redesign prezentačního webu a tvorba nového obsahu. Zaměřili jsme se na zdůraznění přínosů služeb a produktů, a snažili jsme se, aby texty společně s fotkami daly klientům i uchazečům o práci více nahlédnout do firmy jako takové.

realizováno 2018

Webdesign

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Webdesign

Rodokmen webů Unipetrol

Pro ORLEN Unipetrol jsme vytvořili hned několik webů z jednoho rodokmenu: od microsite až po prezentační web s kalkulátorem. Umožnili jsme klientovi kvalitní prezentaci firmy díky přehledným prezentačním webům s užitečnými funkcemi. Microsite zobrazující práci Unipetrolu jsme spustili v extrémně krátkém termínu – už měsíc od prvního setkání!

realizováno 2019–2021

MICRO MACRO

V PUXdesign jsme pro Jihomoravské inovační centrum (JIC) sestavili prezentační web, na kterém najdete ty největší objevy mikro a makro světa úzce spojené s Brnem a celým Jihomoravským krajem. Po celou dobu trvání Expo 2020 v Dubaji můžete na tomto webu soutěžit a poznávat svět vědy a techniky z jiného úhlu pohledu.

realizováno 2021

Ball Valve

Zástupci švýcarské značky GF Piping Systems nás oslovili s nabídkou spolupráce, která začala tvorbou prototypu a grafiky jejich firemního webu. Díky rychlé a kvalitní práci webdesignera a UX specialisty přerostla v realizaci několika produktových webů, které kvůli celosvětovému dosahu obsahují celou řadu jazykových mutací.

realizováno 2018–2021

ZFP Gold

Pro skupinu ZFP Group realizujeme hned několik webů. Jedním z nich je e-shop umožňující investice do zlata pod značkou ZFP Gold. Při práci na webdesignu jsme vycházeli z námi navrženého vizuálního stylu, který postupně získávají všechny weby ZFP. Zlatý odstín všech důležitých prvků designu podtrhuje celý koncept.

realizováno 2018

Doke

Úspěšný e-shop s pletenými čepicemi se klient rozhodl modernizovat. Z důvodu dalšího rozvoje webu a integrace na klientovo ERP (ANS) jsme e-shop vyvíjeli na systému Kentico 11. Zřejmě nejatraktivnější částí webu je pro uživatele konfigurátor, ve kterém si mohou objednat čepici kompletně na míru (tvar, barvu čepice i knoflíků).

realizováno 2018

Spolupráce s kreativci, se kterými jsme se potkali při KREATIVNÍM VOUCHERU 2019, byla velmi příjemná. Komunikace byla rychlá a vstřícná. Jsou to zkušení odborníci, kteří si umí poradit se všemi požadavky.

Spolupráce s kreativci, se kterými jsme se potkali při KREATIVNÍM VOUCHERU…

Maxim Kelecsényi, jednatel, Alucraft s.r.o.

Spolupráci navázanou při KREATIVNÍM VOUCHERU 2019 hodnotíme pozitivně. Díky projektu jsme získali větší přehled o aktuálních trendech v marketingu a tvorbě webů. Také věříme, že nám nový design pomůže v atraktivitě v očích našich zákazníků.

Spolupráci navázanou při KREATIVNÍM VOUCHERU 2019 hodnotíme pozitivně.…

Michal Filipec, obchodní ředitel, Trans-Technik spol. s r.o.

Při tvorbě nového webu v rámci KREATIVNÍHO VOUCHERU 2018 jsme se nejvíce obávali toho, jak se realizátor popere s naším poněkud specifickým oborem. Společnost pux s.r.o. se tohoto úkolu zhostila na výbornou. Velmi oceňuji jejich pečlivou vstupní analýzu, na jejímž základě bylo možné vytvořit web prezentující naši společnost srozumitelnou formou ať už pro zájemce z řad potenciálních zákazníků, tak zaměstnanců.

Při tvorbě nového webu v rámci KREATIVNÍHO VOUCHERU 2018 jsme se nejvíce…

Marta Kovaříková, Intesys BRNO s.r.o.

Přidaná hodnota vývojářů z PUXdesign jsou jejich zkušenosti v rámci velkých webových a e-commerce projektů, jejich seniorita nejen v rámci technického řešení, ale i logického přemýšlení. Schopnost diskutovat a konzultovat se zákazníkem, kterým nemusíme být vždycky my, ale třeba lidi z business divize.

Přidaná hodnota vývojářů z PUXdesign jsou jejich zkušenosti v rámci…

David Popelka, Manager IT Portal B2B Europe, Konica Minolta

V určitou chvíli nám přestalo stačit pracovat v systému dodavatel – odběratel. Potřebovali jsme někoho, kdo s námi bude pracovat v jednom týmu. Při realizaci B2B portálu jsme si potvrdili, že nám jde o stejnou věc a že PUXdesign je s námi na jedné lodi.

V určitou chvíli nám přestalo stačit pracovat v systému dodavatel…

Jenda Perla, Online Marketing Team Lead, Y Soft

Společnost PUXdesign pro mne představuje zkušeného Kentico partnera s bohatými znalostmi z předchozích realizací. Musím ocenit zejména schopnost rychlé realizace v napjatých termínech. Spolupráce s PUXdesign byla vždy vynikající na profesionální i lidské úrovni, oceňuji zejména vstřícné jednání a aktivní přístup při řešení obtížných situací.

Společnost PUXdesign pro mne představuje zkušeného Kentico partnera…

Jan Mudrák, AC specialista, Autocont

Drazí budoucí klienti společnosti PUXdesign, nalezli jste ideálního partnera pro budování moc pěkného vztahu. Lidé v PUXdesign jsou bouráci a navíc své práci velmi rozumí. Častokrát jsem pány z PUXdesign vyzýval ke spolupráci na projektech zdánlivě neřešitelných, ať už logicky nelogických, nebo velmi náročných na programátorské dovednosti. Hoši z PUXdesign uměli potíže vždy odstranit a přinést řešení, které bavilo nás, klienta a zákazníky. A finanční ředitelé si mnuli ruce, že neutratili majlant. PUXdesign chválím, kudy chodím. Jen tak dál, přátelé.

Drazí budoucí klienti společnosti PUXdesign, nalezli jste ideálního…

Petr Laštovka, Strategic Planner, COMTECH CAN

Jsem velmi rád, že jsme měli tak velké štěstí při výběru dodavatele. Web navrhli a dodali velmi rychle a ve vysoké kvalitě.

Jsem velmi rád, že jsme měli tak velké štěstí při výběru dodavatele.…

PhDr. Lukáš Sedláček, M. Phil., zakladatel ELAI

PUXdesign jsme si vybrali jako lokálního dodavatele, který pracuje se systémem Kentico původem také z Brna, což nám bylo sympatické. Web Starobrna vyžadoval výrazný redesign, proto jsme vybírali i podle úrovně vizuálů referenčních projektů. Očekávali jsme, že nám dodavatel pomůže na webu mimo jiné odprezentovat dění na našich sociálních sítích. A to se povedlo.

PUXdesign jsme si vybrali jako lokálního dodavatele, který pracuje se systémem…

Zdeňka Mindlová, Brand Manager, Starobrno

Najít partnera pro náš první e-shop nebylo jednoduché. O PUXdesign jsme na začátku věděli jen to, že vytváří weby, je z Brna a jejich projekty mají vydařený design. Osobní jednání a vstřícný přístup k našemu zadání nás přesvědčily, abychom se pustili do spolupráce.

Najít partnera pro náš první e-shop nebylo jednoduché. O PUXdesign…

Martin Šulc, jednatel, Uty.

Pro mě je ideální spolupráce na přípravě textů ta, o které vlastně ani nevím. Tedy taková, při které není třeba věnovat mnoho času kontrole textů a kontrole plnění publikačního plánu. PUXdesign tyto podmínky naplňuje v plné míře.

Pro mě je ideální spolupráce na přípravě textů ta, o které vlastně…

Mirka Řezníčková, marketingová koordinátorka, Minirol

Největší přínos vzájemné spolupráce byl a je aktivní a prozákaznický přístup vedení a lidí podílejících se na tvorbě e-shopu, ochota naslouchat našim potřebám a nadhled nad celou problematikou. PUXdesign nás velice dobře a úspěšně provedl celou tvorbou e-shopu, dále nabízel stále lepší řešení našich požadavků, a to vždy v nejlepším poměru cena – výkon. Ceníme si i toho, že nás PUXdesign bere jako dlouhodobého partnera, což se mu určitě vyplatilo, protože od té doby společně pracujeme na dalších projektech.

Největší přínos vzájemné spolupráce byl a je aktivní a prozákaznický…

Petr Marek, výkonný řditel, TASY s.r.o.

Od úvodní analýzy a tvorby projektu, přes grafický design, UX až po samotný vývoj. Oceňujeme hlavně komplexní a tvůrčí přístup k věci. S agenturou PUXdesign jsme navázali spolupráci před cca dvěma lety. Důvodem bylo vytvoření zcela nové verze komunitního portálu Jobfairs.eu. Z původně jednorázové záležitosti se stala dlouhodobá spolupráce.

Od úvodní analýzy a tvorby projektu, přes grafický design, UX až po samotný…

Tomáš Menšík, majitel agentury, Jobfairs

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno