zpět na výpis
zpět na výpis

PUXdesign

Kreativci a vývojáři na jedné lodi

JSME SPRÁVNÁ PARTA VÝVOJÁŘŮ A KREATIVCŮ

» Je libo naprosto vytříbený prezentační web, kterým ohromíte návštěvníky?

» Hodilo by se vám vizuální sjednocení a napsání úderných textů, aby byla vaše značka lépe vidět?

» Potřebujete spíše pořádný e-shop na míru, na kterém se bude zákazníkům nakupovat jedna radost?

» Nebo byste snad raději sáhli po zákaznickém portálu, který usnadní práci vašim zaměstnancům i zpřehlední klientům veškeré procesy?

V PUXdesign vám pomůžeme zhmotnit vaše představy. Máme totiž:
× Celých 19 let zkušeností.
× Na 500 spuštěných webů, e-shopů a zákaznických portálů.
× Tým o 50 specialistech ve vývoji, kreativě, řešení projektů i zákaznické podpoře.

Cítíte, že bychom mohli být agentura přímo pro vás? Ozvěte se nám, ať se poznáme blíže.

P. S. Doslova milujeme dlouhodobé spolupráce. Když se s klienty dobře známe, přesně víme, co se jim (a především zákazníkům) bude líbit.

+420 776 104 789
info@puxdesign.cz
www.puxdesign.cz

IČ: 26915545

DIČ: CZ26915545

Grafický design

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Grafický design

Ombudsman

Veřejný ochránce práv je tady pro každého, kdo potřebuje pomoci. A my jsme tu zase pro něj, když potřebuje vytvořit tiskoviny. Výroční zprávy už několik let mají na starosti právě naši grafičtí designéři. Vše s nejvyšší pečlivostí a důrazem na včasné odevzdání přesně v termínu.

realizováno 2021–2022

City:one

Pro think-tank City:one, který se zabývá popularizací myšlenky chytrých měst v Česku, jsme navrhli vizuál časopisu, který vychází dvakrát ročně. Staráme se o jednotlivá čísla časopis po stránce sazby i předtiskové přípravy. Klientovi pomáháme i s grafickou modernizací webu a připravujeme další drobné výstupy, například media kit pro partnery.

realizováno 2017–2022

Titanium

Velký developerský projekt Titanium v Brně se dočkal nové přístavby a potřeboval vtisknout nádech modernosti i do svých propagačních materiálů. Navrhli jsme novou – umělečtější – podobu brožury a dali jí netradiční formát. K tomu jsme přibalili 14 profesionálních vizualizací místa a na konci roku 2022 i zbrusu nový web.

realizováno 2020–2022

Caparol

Kdo by neznal logo slona s barvami? Společnost Caparol je známá po celém světě svými barvami na fasády. Mimo to se však specializuje i na zateplení, lazury, laky či ošetření podlah. A od roku 2022 jsme se stali jejich partnerem v přípravě grafických podkladů. Prezentace Caparolu tak získává nový šmrnc od našich dvorních grafických designérů.

realizováno 2022

ISAN

Společnost ISAN patří mezi největší výrobce topných těles a koupelnových radiátorů ve střední Evropě. A co je důležité – už roky patří mezi naše klienty a velmi dobře se tak známe. Od roku 2014 jsme pro ISAN vytvořili mnoho – od celého prezentačního webu, přes corporate identity, tvorbu obsahu až po stejnorodou podobu tiskovin.

realizováno 2014–2022

Informační a komunikační technologie

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Informační a komunikační technologie

Y SOFT

Od zahájení naší spolupráce v roce 2012 jsme se propracovali k tomu, že v oblasti webových řešení dodáváme společnosti Y Soft kompletní servis. Prvním společným projektem byl partnerský portál, který jsme postavili na platformě Kentico EMS a propojili ho s Helios Green (posléze IFS). V roce 2016 jsme provedli jeho redesign a modernizaci UI.

realizováno 2012–2022

Swardman

Přestože má poněkud zahraniční jméno, značka vřetenových sekaček Swardman je ryze česká. Se sídlem v Šardicích dokázala oslovit zákazníky i v Německu, Austrálii či USA. A jistě nám dáte za pravdu, že v takovém případě značka potřebuje funkční a moderní e-shop jako sůl. Rozhodla se proto jít do spolupráce s námi v PUXdesign. A povedlo se!

realizováno 2022

Shanti

Českému prodejci vodních dýmek jsme vytvořili komplexní e-shop na míru, který stále vylepšujeme. A když říkáme komplexní, myslíme opravdu mnoho funkcionalit. E-shop je vícejazyčný, disponuje dovedností ověření věku nakupujícího. Navíc filtrování samotných produktů funguje extrémně rychle, čímž zákazníkům zaručujeme příjemný zážitek z nakupování.

realizováno 2021–2022

ZFP Gold

Pro skupinu ZFP Group realizujeme hned několik webů. Jedním z nich je e-shop umožňující investice do zlata pod značkou ZFP Gold. Výzvou byla práce s cenou zlata, která se mění každou sekundu, grafy vývoje cen jednotlivých produktů a především produkty s různými parametry cen. Pro všechny fáze nákupu jsme navíc připravili 20 typů e-mailů.

realizováno 2018–2022

Axiory

Společnost Axiory se stala do jednoho roku od založení lídrem v oboru obchodování na Forex a CFD trzích. S prezentací aktivit jí už dva roky pomáháme my. Nakódovat vizualizace dat, které se mění v reálném čase podle kurzu nebo vytvořit sedm jazykových mutací včetně japonštiny – to pro nás nebyl vůbec žádný problém.

realizováno 2021–2022

Práce s texty

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Práce s texty

Eventex online

Virtuální eventy jsou hudbou blízké budoucnosti. Bavit se či vzdělávat lze i na dálku a odkudkoliv! Pro klienta Eventex jsme vytvořili jednoduchý a hravý web s poutavými texty, které vás vtáhnou do světa online akcí.

realizováno 2021

Widecco web

Každý podnikatel občas potřebuje poradit. Od toho je tu společnost Widecco, která pomáhá firmám ve zefektivnění pracovních procesů. A aby se dostala co nejvíce do povědomí, potřebovala nový web – ten starý už měl neaktuální a mdlé informace. Připravili jsme proto jasnou strukturu s údernými texty, které jasně říkají, v čem vám Widecco pomůže.

realizováno 2022

Prezentační web ZKL

Největší výrobce ložisek ve střední Evropě si zaslouží reprezentativní a zároveň technicky nabušený web. Proto jsme přišli na řadu my v PUXdesign – a pustili jsme se i do úpravy textů. Ty původně promlouvaly velmi technicky a formálně, jali jsme se proto vše převést do lidštější komunikace, avšak se zachováním celkové tonality značky.

realizováno 2022

Prezentační web pro agenturu

Webová prezentace reklamní agentury by měla především zaujmout. A to se nám podařilo uskutečnit pro agenturu Rebus. Původní web už volal po redesignu. Nové texty na webu ztělesňují průvodce – ukazují vám totiž vše, co agentura nabízí. Od hlavní stránky až po kontakt a vyplnění formuláře. Přesně tak víte, co Rebus nabízí a s čím vším vám pomůže.

realizováno 2021–2022

Blogové články

V PUXdesign tvoříme obsah i pravidelně. Jedním takovým klientem je servis a pronájem pracovních oděvů PEVI. Pro něj připravujeme každý měsíc sadu článků: na blog i těch, které najdete v online magazínech označeny jako PR články.

realizováno 2018–2022

Webdesign

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Webdesign

Rodokmen webů Unipetrol

Pro ORLEN Unipetrol jsme vytvořili hned několik webů z jednoho rodokmenu: od microsite až po prezentační web s kalkulátorem. Umožnili jsme klientovi kvalitní prezentaci firmy díky přehledným prezentačním webům s užitečnými funkcemi. Microsite zobrazující práci Unipetrolu jsme spustili v extrémně krátkém termínu – už měsíc od prvního setkání!

realizováno 2019–2021

MICRO MACRO

V PUXdesign jsme pro Jihomoravské inovační centrum (JIC) sestavili prezentační web, na kterém najdete ty největší objevy mikro a makro světa úzce spojené s Brnem a celým Jihomoravským krajem. A v roce 2022 získala právě kampaň Micro Macro Quiz druhé místo na Webtop100!

realizováno 2021

Nové Oslavany

V PUXdesign velmi často připravujeme i prezentační weby pro developerské projekty. A jedním takovým z letošního roku, který bychom vám rádi ukázali, je projekt rodinných domů a bytů Nové Oslavany umístěný nedaleko Brna. Za pochlubení se rozhodně stojí vizualizace projektu včetně nájezdové mapy, která usnadňuje výběr konkrétní nemovitosti.

realizováno 2022

TART

Vyrábět a zprostředkovávat svým zákazníkům obalové materiály je doménou společnosti TART. A protože jejich firemní brožura pro prezentaci nejen v České republice, ale i v zahraničí, už potřebovala nový kabát, oslovili nás. Navrhli jsme texty a vytvořili i celou grafickou úpravu. A na celou spolupráci navazujeme koncem roku 2022 redesignem webu.

realizováno 2021–2022

Easy Software

Česká firma Easy Software, s.r.o., vyvíjí ze svého ústředí v Praze celosvětově úspěšný software pro řízení projektů. Aby mohla svůj business dále rozvíjet, potřebovala k tomu rovnou tři prezentační weby, které jí v tom pomáhají. A my? Čtyřnásobně jsme zrychlili prezentační web easysoftware.cz a přenesli tisíce původních stránek na tři nové weby.

realizováno 2020–2022

Spolupráce s kreativci, se kterými jsme se potkali při KREATIVNÍM VOUCHERU 2019, byla velmi příjemná. Komunikace byla rychlá a vstřícná. Jsou to zkušení odborníci, kteří si umí poradit se všemi požadavky.

Spolupráce s kreativci, se kterými jsme se potkali při KREATIVNÍM VOUCHERU…

Maxim Kelecsényi, jednatel, Alucraft s.r.o.

Spolupráci navázanou při KREATIVNÍM VOUCHERU 2019 hodnotíme pozitivně. Díky projektu jsme získali větší přehled o aktuálních trendech v marketingu a tvorbě webů. Také věříme, že nám nový design pomůže v atraktivitě v očích našich zákazníků.

Spolupráci navázanou při KREATIVNÍM VOUCHERU 2019 hodnotíme pozitivně.…

Michal Filipec, obchodní ředitel, Trans-Technik spol. s r.o.

Při tvorbě nového webu v rámci KREATIVNÍHO VOUCHERU 2018 jsme se nejvíce obávali toho, jak se realizátor popere s naším poněkud specifickým oborem. Společnost pux s.r.o. se tohoto úkolu zhostila na výbornou. Velmi oceňuji jejich pečlivou vstupní analýzu, na jejímž základě bylo možné vytvořit web prezentující naši společnost srozumitelnou formou ať už pro zájemce z řad potenciálních zákazníků, tak zaměstnanců.

Při tvorbě nového webu v rámci KREATIVNÍHO VOUCHERU 2018 jsme se nejvíce…

Marta Kovaříková, Intesys BRNO s.r.o.

Přidaná hodnota vývojářů z PUXdesign jsou jejich zkušenosti v rámci velkých webových a e-commerce projektů, jejich seniorita nejen v rámci technického řešení, ale i logického přemýšlení. Schopnost diskutovat a konzultovat se zákazníkem, kterým nemusíme být vždycky my, ale třeba lidi z business divize.

Přidaná hodnota vývojářů z PUXdesign jsou jejich zkušenosti v rámci…

David Popelka, Manager IT Portal B2B Europe, Konica Minolta

V určitou chvíli nám přestalo stačit pracovat v systému dodavatel – odběratel. Potřebovali jsme někoho, kdo s námi bude pracovat v jednom týmu. Při realizaci B2B portálu jsme si potvrdili, že nám jde o stejnou věc a že PUXdesign je s námi na jedné lodi.

V určitou chvíli nám přestalo stačit pracovat v systému dodavatel…

Jenda Perla, Online Marketing Team Lead, Y Soft

Společnost PUXdesign pro mne představuje zkušeného Kentico partnera s bohatými znalostmi z předchozích realizací. Musím ocenit zejména schopnost rychlé realizace v napjatých termínech. Spolupráce s PUXdesign byla vždy vynikající na profesionální i lidské úrovni, oceňuji zejména vstřícné jednání a aktivní přístup při řešení obtížných situací.

Společnost PUXdesign pro mne představuje zkušeného Kentico partnera…

Jan Mudrák, AC specialista, Autocont

Drazí budoucí klienti společnosti PUXdesign, nalezli jste ideálního partnera pro budování moc pěkného vztahu. Lidé v PUXdesign jsou bouráci a navíc své práci velmi rozumí. Častokrát jsem pány z PUXdesign vyzýval ke spolupráci na projektech zdánlivě neřešitelných, ať už logicky nelogických, nebo velmi náročných na programátorské dovednosti. Hoši z PUXdesign uměli potíže vždy odstranit a přinést řešení, které bavilo nás, klienta a zákazníky. A finanční ředitelé si mnuli ruce, že neutratili majlant. PUXdesign chválím, kudy chodím. Jen tak dál, přátelé.

Drazí budoucí klienti společnosti PUXdesign, nalezli jste ideálního…

Petr Laštovka, Strategic Planner, COMTECH CAN

Jsem velmi rád, že jsme měli tak velké štěstí při výběru dodavatele. Web navrhli a dodali velmi rychle a ve vysoké kvalitě.

Jsem velmi rád, že jsme měli tak velké štěstí při výběru dodavatele.…

PhDr. Lukáš Sedláček, M. Phil., zakladatel ELAI

PUXdesign jsme si vybrali jako lokálního dodavatele, který pracuje se systémem Kentico původem také z Brna, což nám bylo sympatické. Web Starobrna vyžadoval výrazný redesign, proto jsme vybírali i podle úrovně vizuálů referenčních projektů. Očekávali jsme, že nám dodavatel pomůže na webu mimo jiné odprezentovat dění na našich sociálních sítích. A to se povedlo.

PUXdesign jsme si vybrali jako lokálního dodavatele, který pracuje se systémem…

Zdeňka Mindlová, Brand Manager, Starobrno

Najít partnera pro náš první e-shop nebylo jednoduché. O PUXdesign jsme na začátku věděli jen to, že vytváří weby, je z Brna a jejich projekty mají vydařený design. Osobní jednání a vstřícný přístup k našemu zadání nás přesvědčily, abychom se pustili do spolupráce.

Najít partnera pro náš první e-shop nebylo jednoduché. O PUXdesign…

Martin Šulc, jednatel, Uty.

Pro mě je ideální spolupráce na přípravě textů ta, o které vlastně ani nevím. Tedy taková, při které není třeba věnovat mnoho času kontrole textů a kontrole plnění publikačního plánu. PUXdesign tyto podmínky naplňuje v plné míře.

Pro mě je ideální spolupráce na přípravě textů ta, o které vlastně…

Mirka Řezníčková, marketingová koordinátorka, Minirol

Největší přínos vzájemné spolupráce byl a je aktivní a prozákaznický přístup vedení a lidí podílejících se na tvorbě e-shopu, ochota naslouchat našim potřebám a nadhled nad celou problematikou. PUXdesign nás velice dobře a úspěšně provedl celou tvorbou e-shopu, dále nabízel stále lepší řešení našich požadavků, a to vždy v nejlepším poměru cena – výkon. Ceníme si i toho, že nás PUXdesign bere jako dlouhodobého partnera, což se mu určitě vyplatilo, protože od té doby společně pracujeme na dalších projektech.

Největší přínos vzájemné spolupráce byl a je aktivní a prozákaznický…

Petr Marek, výkonný řditel, TASY s.r.o.

Od úvodní analýzy a tvorby projektu, přes grafický design, UX až po samotný vývoj. Oceňujeme hlavně komplexní a tvůrčí přístup k věci. S agenturou PUXdesign jsme navázali spolupráci před cca dvěma lety. Důvodem bylo vytvoření zcela nové verze komunitního portálu Jobfairs.eu. Z původně jednorázové záležitosti se stala dlouhodobá spolupráce.

Od úvodní analýzy a tvorby projektu, přes grafický design, UX až po samotný…

Tomáš Menšík, majitel agentury, Jobfairs

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno