zpět na výpis
zpět na výpis

Miroslav Kozák / NESTYDO

Tvořím vizuální identity projektům, které dávají smysl

Navrhuji vizuální styly, rozvíjím je a dohlížím na jejich správnou realizaci formou art direkce. Jsem rád klientům oporou od začátku do konce.

+420 721 471 117
miros.kozak@gmail.com
www.nestydo.cz

IČ: 03409121

Grafický design

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Grafický design

KOŠICE:DNES

V tomto projektu hrál prim web. Zaměřili jsme se na zlepšení struktury webu, čitelnost a orientaci uživatele. Původní vizuální styl prošel lehkým faceliftem při zachování původní barevnosti. Zásadnější proměnou prošel logotyp, který reflektuje lokální zpravodajský charakter projektu.

realizováno 2022

Růžový Slon

Jelikož firma neustále roste, bylo pro ni klíčové nastavit jednotný vizuální styl, se kterým se bude snadno pracovat a bude perfektně rozpoznatelný mezi konkurencí. Doteď se značka prezentovala hlavně skrze svého maskota. Vytvořili jsme tak kolem samotného maskota vizuální systém, který zvládne velmi dobře fungovat s ním i bez něj.

realizováno 2022

Kreativní Brno

Brno je naše srdcovka a když se objevila příležitost redesignovat portál Kreativní Brno, neváhali jsme. V první fázi jsme připravili redesign vizuálního stylu počínaje novým logotypem a konče uceleným grafickým systémem zaměřeným na typografii. Následně prošel kompletní proměnou i web kreativnibrno.cz.

realizováno 2022

LiveAlbania

Pro tento nevšední projekt jsme navrhli zbrusu nový vizuální styl včetně logotypu. Základním grafickým prvkem je „otisk“. Otisk Albánie, otisk zážitku a kultury, otisk prstu jako ruční práce. Kdo Albánii navštíví, pochopí o čem mluvíme. Následně jsme připravili web a aktuálně pracujeme na dalších potřebných formátech.

realizováno 2022

Redesign etiket Curapil

Ve spolupráci s agenturou Upster jsem vytvořil redesign produktových obalů kosmetické značky Curapil. Tento nový vizuální koncept bude postupně prostupovat napříč všemi formáty a dojde tak k postupnému rebrandingu celé značky.

realizováno 2022

Splnění zadání, termíny i kreativita - to vše bylo vždy na jedničku. Nejvíc si ale cením toho, že jste přišli vždy s něčím navíc a posunuli tak náš projekt o kus dál.

Splnění zadání, termíny i kreativita - to vše bylo vždy na jedničku.…

Sarah Szökeová, Město Brno

Společné meetingy jsem si vždy užíval. Byly konstruktivní, efektivní a spoustu jsme se toho navzájem naučili!

Společné meetingy jsem si vždy užíval. Byly konstruktivní, efektivní…

Ondřej Vaculík, Město Brno

Mirek vždy dokázal splnit moje nejšílenější představy. Ať už se jednalo o logo a vizuální styl nebo obyčejný plakát na kterém jsem měl nutkavou potřebu vypadat jako Ježíš.

Mirek vždy dokázal splnit moje nejšílenější představy. Ať už se jednalo…

Filip Kerhart - Videonalejvárny s.r.o.

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno