zpět na výpis
zpět na výpis

THE MEDIA crew

Jsme komunikační a reklamní digitální agentura. Pomáháme klientům být vidět a plnit jejich marketingové cíle.

✅ Správa a komunikace na sociálních sítích, včetně community managementu

✅ Správa online reklamních kampaní (Google Ads, Sklik, FB Ads,...)

✅ Tvorba propagačních materiálů a podkladů pro obsah (copy, grafika, foto, video)

✅ Realizace eventů, nebo částečné zajištění produkčních služeb

✅ Zprostředkování realizace kompletního brandu, webu, aplikace i animací

Vždy se snažíme propojit klienta s jeho zákazníky co nejefektivněji.

+420 776 878 565
lukas@themediacrew.cz
www.themediacrew.cz/

IČ: 06919642

DIČ: CZ06919642

Online marketing

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Online marketing

STAREZ - správa sociálních sítí a online kampaně

Cílem spolupráce se společností STAREZ je zvýšit povědomí o značce, navýšit prodeje čipových hodinek a budovat "cool" image společnosti. ✅ Celková správa a komunikace na sociálních sítích (Facebook, Instagram) ✅ Nárazové i pravidelné online reklamní kampaně (sociální sítě, Google Ads) ✅ Foto, video, grafika pro účely online komunikace

realizováno 2018 - 2022

Developerské projekty nových městských částí v Brně (PR)

Projektu Nová Zbrojovka a poté Projektu Mosilana jsme zajišťovali komunikaci na sociálních sítích i realizaci eventů. Cílem komplexní spolupráce bylo udržování pozitivního vnímání developerského projektu v řadách brněnské veřejnosti. ✅ správa sociálních sítí ✅ správa a obsah webových stránek ✅ realizace eventů a PR ✅ foto, video

realizováno 2018 - 2022

TIC Brno - online kampaně 2018 - 2022

Pro TIC Brno spravujeme pravidelné i nárazové online reklamní kampaně. ✅ Gourmet Brno 2020, 2021, 2022 - Facebook, Instagram, Google Ads ✅ Brněnské podzemí 2022 - YouTube, Facebook ✅ Turistická karta Brnopas 2021, 2022 - Facebook, Instagram ✅ Brněnské Vánoce & Dárky z Brna 2020, 2021 - Facebook, Instagram ✅ TICka 2020 - Facebook

realizováno 2019 - 2022

ANEX - vstup zahraničního klienta na český trh

Společnosti ANEX pomáháme se zviditelněním jejich značky na českém trhu a k navýšení prodejů jejich kočárků. ✅ Správa reklamních kampaní - Facebook, Instagram, Sklik ✅ Obsah na webu - blogové články ✅ Tvorba audiovizuálních materiálů - foto

realizováno 2022

Future Farming/Farmia Food - PPC, obsah - ČR i zahraničí

Cílem spolupráce je zvýšit prodej dluhopisů a investic, sekundárně zvýšit povědomí o aquaponii a produktech aquaponického bistra. ✅ Komunikace na sociálních sítích a community management ✅ Správa PPC Kampaní (FB, Google Ads) v ČR i na zahraničních trzích (Polsko, Slovensko, Maďarsko, Dubai) ✅ Tvorba obsahu (foto, video, grafika)

realizováno 2020 - 2022

S THE MEDIA crew spolupracujeme již několikátým rokem. Při každé letní kampani jsme dosáhli výborných výsledků – čísel i referencí. Z našeho Facebooku Top výletních cílů Jižní Morava se stal důležitý komunikační kanál, i profil s vysokou mírou aktivních fanoušků.

S THE MEDIA crew spolupracujeme již několikátým rokem. Při každé…

Monika Hlávková (CCRJM - Top výletní cíle Jižní Moravy)

Díky THE MEDIA crew byl Festival RE:PUBLIKA na sociálních sítích vidět a slyšet. V relativně krátkém čase dokázali v online prostředí vybudovat jméno úplně nové akci, kterou lidé stihli nejen poznat, ale kterou si hlavně oblíbili. Komunikace s fanoušky i v rámci našeho týmu byla vždy profesionální a přátelská.

Díky THE MEDIA crew byl Festival RE:PUBLIKA na sociálních sítích vidět…

Adéla Nováková (TIC Brno)

Při organizaci komplexních eventů nejde ani v případě klíčových externích dodavatelů fungovat bez toho, aby s agenturou pracovali jako jeden tým. Na spolupráci s THE MEDIA crew oceňuji zejména jejich profesionální, flexibilní přístup, dosažené výsledky, ale také schopnost začlenit se do kolektivu, stát se součástí realizačního týmu a fungovat v jeho struktuře i mimo jim přesně vymezené pole působnosti.

Při organizaci komplexních eventů nejde ani v případě klíčových…

Daniel Olzsyna (CONCEPT LINE s.r.o.)

S THE MEDIA crew spolupracujeme už na několikátém projektu v řadě a naše spolupráce byla vždy výborná. Oceňuji zodpovědný a profesionální přístup, dosažené výsledky, ale hlavně zarputilost a nasazení jejich lidí. Týmová práce a zaměření na výsledek jsou pro nás jako sportovní organizaci vždy základními pilíři spolupráce.

S THE MEDIA crew spolupracujeme už na několikátém projektu v řadě…

Tomáš Houska (Český olympijský výbor)

Spolupráci s jakoukoliv externí agenturou jsem se vždy bránil. Získat moji důvěru není lehké, ale THE MEDIA crew se to podařilo. Myslím, že nás čeká ještě spousta společné práce.

Spolupráci s jakoukoliv externí agenturou jsem se vždy bránil. Získat…

Filip Pokorný (Auto Pokorný Brno)

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno