zpět na výpis
zpět na výpis

Ing. Juraj Zeman

GRAFICKÝ DESIGN S NÁPADEM

Pro své klienty hledám individuální, netradiční řešení v oblasti grafického designu a DTP.

+420 608 906 120
design@georgius.cz
design.georgius.cz

IČ: 67502831

DIČ: CZ685866619

Grafický design

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Grafický design

Grafické práce pro společnost ASHPA

Společnost ASHPA pomáhá obcím a firmám zavádět systém oběhového hospodářství, tedy přeměňovat odpad v surovinu. Grafika informačních letáků, brožur a polepů popelnic proměňuje odpad ve výrazný, srozumitelný a zapamatovatelný design.

realizováno 2014-2022

Jednotný vizuální styl pro PASPOINT

Brněnský PASPOINT je nástupcem Asociace pomáhající lidem s autismem APLA JM. Kruh odkazuje k uzavřenému světu lidí s poruchou autistického spektra. Modrá je barvou komunikace, s níž mají autisté často potíže. PASPOINT jim pomáhá najít cestu z kruhu a jejich a naše světy propojit. A totéž dělá i logo.

realizováno 2014-2022

Grafické práce pro místní akční skupinu Brána Brněnska

Místní akční skupina Brána Brněnska spolupracuje na rozvoji venkova a získávání dotací z Evropské unie a národních programů pro svůj region. Grafika čerpá z přírody (zelená), zemědělství (výrazná barevná pole) i místních pamětihodností, včetně chřestu či piva.

realizováno 2014-2022

Jednotný vizuální styl pro společnost SOMPO

Společnost SOMPO z Pelhřimova nabízí od roku 1997 služby v oblasti nakládání s odpady. Původní logo už zastaralo, nové odpovídá novému století. Strom jako symbol ochrany přírody. Trojúhelník znázorňuje recyklaci. Zelená, protože třídění odpadů je eko.

realizováno 2020-2022

Jednotný vizuální styl pro společnost DAKO

Společnost DAKO Brno je předním leadrem ve výrobě betonových prefabrikátů. Kompletní vizuální styl vzešel z vítězství ve výběrového řízení. Koncept 3D grafického prvku loga tkví ve spojení symbolů plochých a prostorových dílců.

realizováno 2020-2022

Spolupráce s panem Zemanem je vždy na vysoké úrovni. Jeho grafické návrhy jsou neotřelé a inovativní. Vždy se nám snaží maximálně vyjít vstříc.

Spolupráce s panem Zemanem je vždy na vysoké úrovni. Jeho grafické…

Daniela Baráková, ASHPA

S Jurajem Zemanem jsme začali spolupráci v roce 2010 a od té doby se podílí na zpracování řady grafických materiálů Sdružení pěstounských rodin, PF počínaje a výroční zprávou konče. Na Juraji Zemanovi oceňujeme nejenom kreativní přístup ke každé zakázce, spolehlivost a rychlost dodání, ale také ochotu naslouchat našim požadavkům a nekonečnou trpělivost při přepracovávání podkladů podle našich připomínek. Velký přínos naší spolupráce vidíme také v tom, že je schopen zajistit i služby navíc, včetně korektury dodaných textů na perfektní úrovni.

S Jurajem Zemanem jsme začali spolupráci v roce 2010 a od té doby se podílí…

Julija Prejsová, koordinátorka PR a vzdělávání, Sdružení pěstounských rodin

K řešení našich projektů si vybíráme osoby s trvalou spoluprací. A ta s panem Zemanem trvá více než šest let.

K řešení našich projektů si vybíráme osoby s trvalou spoluprací.…

Tomáš Sláma, komunikační agentura REEX

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno