zpět na výpis
zpět na výpis

Ing. Jana Andrésková

Webdesign

Vytvořím web, který podpoří váš byznys a ukáže to nejlepší, co ve vás je.

Čím vás spolupráce se mnou nadchne?

1. PROFESIONALITOU: Tvorbou webů se zabývám více než 15 let a všechny mé zkušenosti získá i váš nový web. Mám přesah do marketingu, grafiky, UX i SEO.

2. OSOBNÍM PŘÍSTUPEM: Nepracuji pro každého, ale když už spolu začneme, udělám pro vás a váš web maximum. Bude mi záležet na vašem úspěchu.

3. KREATIVITOU A NÁPADY: Přemýšlím v souvislostech a do budoucnosti, protože jen tak vám web může být skutečně užitečný. Budu se s vámi mimo jiné bavit o cílech webu, ideálním klientovi a jeho potřebách, obsahové strategii, klíčových slovech i vašich hodnotách. Aktivně vám budu navrhovat vhodný obsah a prvky webu.

4. EFEKTIVITOU: Jsem zaměřená na výsledek. Vím, že čím dříve vám bude nový web sloužit, tím lépe. Web spolu vytvoříme v jedenácti krocích, které najdete na mých stránkách.


+420 608 606 919
jana@andreskova.cz
www.janaandreskova.cz

IČ: 05129397

Webdesign

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Webdesign

Optiku Anděl – webové stránky

Tvorba nového webu pro Optiku Anděl, jehož hlavním cílem bylo prezentovat nadstandartní profesionální a osobní péči a zaujmout zákazníky, kteří ocení kvalitu služeb a nabízených produktů. Součástí projektu bylo i onpage SEO. Web je ve vyhledávači Google na prvních místech na klíčové fráze "optika praha", "optika smíchov" a další.

realizováno 2020

SoulAdventure – webové stránky

Vytvoření webu pro nový projekt SoulAdventure, který spojil pod jednu značku projekty a aktivity svých tří zakladatelů.

realizováno 2020

Lucie Koubek – webové stránky

Nové webové stránky pro zkušenou copywriterku Lucii Koubek.

realizováno 2020

Reventa – webové stránky

Webové stránky pro novou investiční společnost, která se zaměřuje na investice do nemovitostí. Pro společnost jsem navrhla i logo.

realizováno 2021

Ludmila Kvardová – webové stránky

Nové webové stránky pro Ludmilu Kvardovou – poradkyni pro zdravý životní styl a lektorku SM systému. V rámci webdesignu vzniklo i nové logo, fonty a barevnost.

realizováno 2020

Vůbec by mě nenapadlo, jak rychle a přitom pohodově může vznikat prezentační web. Jana má jako webdesignérka spoustu oborových přesahů. Díky tomu web navrhne, kompletně vytvoří i sama spustí. Asi nejvíc mě ale dostalo, jak od začátku do konce o každém prvku přemýšlí a automaticky nabízí víc, než já jako laik poptávám. Z praxe totiž vím, že to ani u větších a dražších agentur není pravidlem.

Vůbec by mě nenapadlo, jak rychle a přitom pohodově může vznikat…

Michaela Weikertová (Mužíková), copywriterka a obsahová konzultantka

Mám ráda profesionální práci a lidi, kteří mají samostatné uvažování s přesahem, jsou kreativní a je na ně spoleh. To všechno Jana do puntíku splňuje a nabízí ještě mnohem víc. Pracuje efektivně, strukturovaně a přehledně, uvažuje v širších souvislostech a často přináší podnětné pohledy a návrhy, které nás samotné nenapadnou. Spolupráce s ní skvěle odsejpá, je v ní přítomná lidskost a lehkost. Což je v kombinaci s její vysokou úrovní odbornosti a profesionality doslova k nezaplacení. Když potřebujeme nový web, nebo osvěžit ten stávající, je Jana naší jasnou volbou.

Mám ráda profesionální práci a lidi, kteří mají samostatné uvažování…

Bohdana Kabátová, SoulAdventure s.r.o.

Při spolupráci s Janou jsem ocenil především její široký záběr a chápání souvislostí. Velmi dobře umí poradit, jak se co nejlépe a přitom nejpravdivěji prezentovat. Má také cit pro design a barvy, takže jsem nemusel řešit žádného grafika a ušetřil spoustu času. Během velmi krátké doby vznikl profesionální web, který mi pomáhá v podnikání a skrze který nyní můžu komunikovat se svými klienty.

Při spolupráci s Janou jsem ocenil především její široký záběr…

JUDr. Petr Bukovjan, specialista na pracovní právo

Jsem opravdu velmi šťastná a vděčná, že jsem ke spolupráci na svých nových webových stránkách přizvala skvělou Janu Andréskovou, které náleží můj obrovský dík za profesionalitu, nasměrování, nadhled a ohromný klid, který naši spolupráci provázel. Celá naše cesta k novému webu mě neskutečně bavila. Líbilo se mi, jak Jana celou přípravu uchopila a s kolika skvělými nápady přišla. Já jsem se tak mohla soustředit především na to, co přesně chci svým zákazníkům na webu nabídnout, a užívat si kreativitu při psaní textů. Přitom mne Jana svými věcnými postřehy dokázala vždy krásně nasměrovat tam, kam bylo třeba. Její přístup k našemu projektu měl pomyslný drive a punc profesionality. Byla to moc krásná, dynamická a intenzivní spolupráce, z jejíhož výsledku mám obrovskou radost. Díky Janě Andréskové mám webové stránky, které jsou autentické a dokonale ladí s mým podnikáním.

Jsem opravdu velmi šťastná a vděčná, že jsem ke spolupráci na svých…

Mirka Smíšková, jazyková koučka a lektorka

Poměrně dlouho jsem zvažoval vytvoření nového profesionálního webu, který by lépe vystihoval kvalitu mých služeb. Na základě doporučení jsem oslovil Janu Andréskovou. Jana dokázala velmi rychle a přesně porozumět tomu kdo jsem, kam směřuji a jaké služby nabízím a podle toho dále nový web designovat. Ke společné práci přistupovala s výsokým nasazením a nadšením, které podle mě vypovídá o tom, že Jana svou práci opravdu miluje. Její umělecký cit pro design a vizuální stránku webu se přitom snoubí s jasným myšlením a schopností přemýšlet v širších souvislostech. Jana je dle mé zkušenosti špičkový profesionál, kterému na práci a na Vás opravdu záleží, udělá pro Vás maximum a půjde ještě o krok dál. A proto mohu spolupráci s ní upřímně doporučit.

Poměrně dlouho jsem zvažoval vytvoření nového profesionálního webu,…

Radim Kudělka, lektor vědomého vzdělávání

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno