zpět na výpis
zpět na výpis

321 Creative Crew

Video tvorba

Tvoříme našim klientům perfektní videa na míru.

+420739040885
hrusak@tridvajedna.cz
www.tridvajedna.cz/3d-video-studio

IČ: 03535657 plátce DPH

Film / video

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Film / video

Reklamní video AutaSuper

Pro společnost AutaSuper, prodejce zánovních vozů prémiových značek, jsme vytvořili sérii krátkých reklamních videí. Podmanivá hudba, dynamický střih a jasné sdělení, jsou hlavnímu plusy tohoto projektu. Kombinace krásných žen a silných aut působení videa ještě umocnila - kampani propůjčila svou tvář známá česká herečka Veronika Arichteva.

realizováno 2018

Meduse Experience

Meduse je česká firma založená v roce 2005. Zabývá se výrobou designových vodních dýmek, které téměř berou dech. Taje výroby odhaluje naše profesionální video.

realizováno 2015

Firemní promo video

Pro společnost Gumárny Zubří jsme natočili firemní promo video, které vás provede celou společností. Součástí videa je výrazný hudební doprovod, letecké záběry, efetkní motion info grafika a nechybí ani animace loga společnosti.

realizováno 2017

Série videí Meopta

Bylo nám potěšením navázat spolupráci s tradiční českou značkou působící v oblasti optiky, se společností Meopta, jejíž tradice sahá až do roku 1933. Tato společnost patří ke světové špičce ve svém oboru hned po boku značek jako jsou Karl Zeiss nebo Leica. Meopta disponuje moderní výrobní technologií a vytváří nadčasové produkty vysoké kvality.

realizováno 2018

Reklamní video Zetor

Traktory značky Zetor začaly psát svou historii v poválečné době. První traktor Zetor Z 25 má v rodném listu datum 15. března 1946. My jsme pro společnost natočili aktuální reklamní video s podtitulem Navždy spolu, které vás jistě pobaví. V rámci projektu jsme vytvořili celkem tři videa této koncepce.

realizováno 2014

Po několika letech jsme potřebovali zhotovit nové firemní a především reklamní video. Firmu 321 Creative Crew jsme si našli na internetu a již od první komunikace nás přesvědčili, že jsme zvolili správně. Spolupráce fungovala bezchybně, rychle, flexibilně a spolehlivě. Obě videa splňují naše požadavky, které jsme na začátku zadali. Registrujeme pozitivní ohlasy na tato videa nejen na českém nebo slovenském trhu ale i po celé Evropě. Kreativitě se prý meze nekladou a u této firmy to platí pravděpodobně na 1000%, proto ji můžeme jedině doporučit.

Po několika letech jsme potřebovali zhotovit nové firemní a především…

Lenka Gottwaldová, Sanela spol. s.r.o.

Pro 321 Creative Crew jsme byli bezpochyby velice náročným zákazníkem. Během natáčení i následné postprodukce jsme je vystavili celé řadě nečekaných výzev, které však zvládli na jedničku. Proto jsme si je vybrali i pro tvorbu našeho dalšího videa, které se natáčelo v prostorech s přísně kontrolovanou čistotou.

Pro 321 Creative Crew jsme byli bezpochyby velice náročným zákazníkem.…

Jan Pavelka, Meopta - optika, s.r.o.

Tým 321 se pro nás stal dlouhodobým a nedocenitelným partnerem při tvorbě firemní video prezentace, a to především díky jejich nadšenému přístupu ke zkoušení nových věcí a odhodlání přinášet perfektní výsledky.

Tým 321 se pro nás stal dlouhodobým a nedocenitelným partnerem při…

Jakub Horák, Elbee Mobility, s.r.o.

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno