zpět na výpis
zpět na výpis

321 CREATIVE CREW s.r.o.

Supr videa!

Probereme, vymyslíme, navrhneme, vytvoříme video marketing. Ať už jedno firemní video nebo rovnou komunikační video kampaň pro soc. sítě.
Zákazníci a klienti potřebují informace dnes více, než dřív! A video k tomu ideální.

+420739040885
hrusak@tridvajedna.cz
www.tridvajedna.cz/3d-video-studio

IČ: 03535657

DIČ: CZ03535657

Film / video

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Film / video

Reklamní video Sanela

S produkty Sanela se setkává každý a možná si to ani neuvědomí, protože fungují automaticky a perfektně. Na rozdíl od člověka, jehož přirozeností je právě občas chybovat. Proto jsme dali do kontrastu automatické řešení Sanela se situacemi, které opět mohl zažít každý z nás. Všechny tři části videa fungují perfektně také samostatně.

realizováno 2018

Sady Starý Lískovec

Sady Starý Lískovec nás nadchly svým přístupem a láskou k řemeslu. Navíc to, že si můžeme koupit čerstvé ovoce vypěstované přímo na okraji Brna je perfektní. Podívejte se a poslechněte si více o sadech.

realizováno 2020

Firemní promo video Izopol

Pro společnost Izopol jsme natočili firemní promo video, které vás provede celou společností. Součástí videa je výrazný hudební doprovod, letecké záběry, efetkní motion info grafika a nechybí ani animace loga společnosti. Video je navíc ke shlédnutí na nových webových stránkách společnosti, které jsme také vytvořili my.

realizováno 2020

Výroční video ku příležitosti 25 let od vzniku ČNOPK

Bylo nám potěšením a zároveň výzvou vytvořit tuhle video prezentaci, která měla premiéru na slavnostním galavečeru k 25. výročí ČNOPK Ve videu pracujeme s velkým množstvím materiálu, který jsme dostali od samotných unčinkujících. Spolu s vlastními záběry jsme videu dali především grafickou formu a 3D virtuální prostředí spolu s animacemi.

realizováno 2018

ShowReel 321

Decentní "průlet" našimi novějšími projekty.

realizováno 2020

Po několika letech jsme potřebovali zhotovit nové firemní a především reklamní video. Firmu 321 Creative Crew jsme si našli na internetu a již od první komunikace nás přesvědčili, že jsme zvolili správně. Spolupráce fungovala bezchybně, rychle, flexibilně a spolehlivě. Obě videa splňují naše požadavky, které jsme na začátku zadali. Registrujeme pozitivní ohlasy na tato videa nejen na českém nebo slovenském trhu ale i po celé Evropě. Kreativitě se prý meze nekladou a u této firmy to platí pravděpodobně na 1000%, proto ji můžeme jedině doporučit.

Po několika letech jsme potřebovali zhotovit nové firemní a především…

Lenka Gottwaldová, Sanela spol. s.r.o.

Pro 321 Creative Crew jsme byli bezpochyby velice náročným zákazníkem. Během natáčení i následné postprodukce jsme je vystavili celé řadě nečekaných výzev, které však zvládli na jedničku. Proto jsme si je vybrali i pro tvorbu našeho dalšího videa, které se natáčelo v prostorech s přísně kontrolovanou čistotou.

Pro 321 Creative Crew jsme byli bezpochyby velice náročným zákazníkem.…

Jan Pavelka, Meopta - optika, s.r.o.

Tým 321 se pro nás stal dlouhodobým a nedocenitelným partnerem při tvorbě firemní video prezentace, a to především díky jejich nadšenému přístupu ke zkoušení nových věcí a odhodlání přinášet perfektní výsledky.

Tým 321 se pro nás stal dlouhodobým a nedocenitelným partnerem při…

Jakub Horák, Elbee Mobility, s.r.o.

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno