zpět na výpis
zpět na výpis

321 CREATIVE CREW s.r.o.

Pomáháme firmám udržet tempo s inovacemi v digitální komunikaci a grafickém designu.

Přizpůsobíme váš web aktuálním trendům a moderním technologiím. Natočíme efektní promo video. Specializujeme se na tvorbu loga, sjednocení vizuální identity, natáčíme videa a programujeme nástroje pro firemní online komunikaci.

+420 739 040 885
hrusak@tridvajedna.cz
www.tridvajedna.cz

IČ: 03535657

DIČ: CZ03535657

Film / video

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Film / video

Lifestylová prezentace rodinného domu

S klientem jsme nechtěli natočit další komentovanou videoprohlídku nemovitosti. Chtěli jsme, aby si s námi zákazník dům užil, aby sám sebe viděl, jak v domě žije a užívá si všech jeho možností. Jeden pozdně letní natáčecí den, malý tým, jedna herečka, jeden pes, jeden na plno využitý den.

realizováno 2022

Produktová 3D animace

3D animace s grafikou a anglickým voiceoverem prezentující linku výstupní kontroly vyrobených produktů . Touto formou mohl klient prezentovat svůj produkt na dálku a informace o něm předat celému světu.

realizováno 2022

Image video Zez Silko

Firemní hodnoty, myšlenky, strategie. Tyto informace jde efektně prezentovat kombinací vhodně zvolených hesel, jejichž význam umocní odpovídající záběry. Záběry lze navíc vyhledat a použít díky dostupným mediabankám bez nutnosti vlastního natáčení. Kombinace grafiky, videa a podmanivé hudby vytváří atraktivní celek.

realizováno 2022

Firemní video Lef a.s.

Bramborové, kynuté, plněné a všechny možné knedlíky, které ani vaše babička nerozezná od těch domácích, se vyrábí v moravských Miloticích, odkud následně putují do všech koutů ČR. Materiál pro video jsme natočili v rámci jednoho natáčecího dne bez nutnosti jakkoliv omezit výrobu a provoz. Naopak jsme byli zaměstnancům příjemným zpestřením.

realizováno 2022

Firemní video Kongsberg

V tomto videu jsme využili FPV dron, máme z něj perfektní letecké záběry přímo z výroby a to i z dost těsné blízkosti. Průlety jsou nesmírně efektní. Pro prezentaci rozlohy výrobních kapacit jsme využili jednoduchou 3D animaci. K doplnění potřebných informací jsme využili anglický voicever. Výsledkem je dynamická firemní prezentace.

realizováno 2022

Grafický design

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Grafický design

Redesign firemního loga ZEZ SILKO

U příležitosti výročí 90 let výroby kondenzátorů v ČR představila společnost ZEZ SILKO námi navržené nové logo a novou grafickou identitu firmy. Společně s představením loga jsme spustili nové firemní webové stránky.

realizováno 2021

Produktový design Farmia Food

Ochutnejte českou aquaponii. Pro společnost Farmia Food tvoříme kompletní produktový design, katalogy a připravujeme také nové webové stránky.

realizováno 2022

Vizuální identita národního institutu SYRI

Pro institut SYRI jsme připravili kompletní vizuální identitu, na které jsme potom postavili také nový web. Výzkumný institut SYRI slouží jako poradní orgán vlády ČR a jeho nové stránky především k publikování tiskových zpráv.

realizováno 2022

Obalový design VITALO

Veškerá čokoláda se rodí v čokoládovně v Bílovci, kousek od Ostravy. Při výrobě VITALO úzce spolupracuje s vývojovým střediskem, které se zaměřuje na vývoj inovativních doplňků stravy a funkčních potravin. Pomocí moderních technologií zde šetrně získávávají přírodní aktivní látky, které se ve vyváženém poměru přidávají do čokolády. Ze společného na

realizováno 2020

Vizuální identita Cloud 150

Kompletní vizuální identita pro společnost Cloud 150

realizováno 2022

Webdesign

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Webdesign

Informační portál pro národní institut SYRI

Výzkumný institut SYRI slouží jako poradní orgán vlády ČR a jeho nové stránky především k publikování tiskových zpráv. Důraz je kladen na přehlednost a intuitivní navigaci návštěvníka webu.

realizováno 2022

Produktový web Goldfinger Porcelán

Goldfinger Porcelán spojuje tradiční postupy s moderními technologiemi a tvoří unikátní díla. Webové stránky mají za cíl tuto podstatu vystihnout a kladou důraz na odpovídající vizuální kvalitu. Součástí přípravy webu bylo natočení výrobního videa porcelánu a eshop ve třech jazykových mutací.

realizováno 2022

Produktový web Lifeliqe

Vytvoření grafického návrhu a programování webových stránek pro společnosti zaměřující se na školení a výukové programy v 3D prostředí. Součástí návrhu webu je modernizace logotypu a vytvoření firemní identity. Specializací společnosti jsou imerzivní simulace napomáhající ke kvalitnějšímu a efektivnějšímu vzdělávání a školení.

realizováno 2021

Realitní kancelář Knotek

Web s nádechem luxusu pro realitní kancelář Knotek Reality Stránky jsou doplněné o video, které jsme k účelům propagace kanceláře připravili.

realizováno 2022

Developerský web Rezidence Nemanice

Na tomto webu jsou použity také naše 3D vizualizace objektu. Zajímavostí webu je, že se jeho vzhled mění v závislosti na denní hodině, ve které ji uživatel navštíví. Může tak vidět stavbu v ranním slunci, za odpoledního dne nebo v podvečerním světle.

realizováno 2022

Ráda bych s Vámi sdílela pozitivní dojmy ze spolupráce s Vašimi kolegy. Jsem přesvědčená, že víte, s jakými profíky spolupracujete, přesto si myslím, že když je něco super, je potřeba to ocenit.

Ráda bych s Vámi sdílela pozitivní dojmy ze spolupráce s Vašimi kolegy.…

Monika Němcová, HR manager WESTROCK PACKAGING SYSTEMS SVITAVY, S.R.O.

Spolupráce se společností 321 byla naprosto bezproblémová. Vyvinout a schválit logo, design manuál a spustit web institutu SYRI ve dvou měsících a vysoké kvalitě je naprosto výjimečný výsledek.

Spolupráce se společností 321 byla naprosto bezproblémová. Vyvinout…

Filip Vrána PR MANAŽER, VÝZKUMNÝ INSTITUT SYRI

Když jsme se letos v březnu rozhodovali, jestli se pustíme do projektu nových kariérních stránek a kariérního videa, ani ve snu nás nenapadlo, že v listopadu budeme pozváni do Prahy na slavnostní přebírání ocenění Recruitment Academy Awards, a to rovnou v obou soutěžních kategoriích - "Nejlepší kariérní stránky roku" a "Nejlepší kariérní video roku".

Když jsme se letos v březnu rozhodovali, jestli se pustíme do projektu…

Petr Milota, HR DEPARTMENT, DAIKIN DEVICE CZECH REPUBLIC S.R.O.

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno