zpět na výpis
zpět na výpis

ADVERTISING WAY s.r.o.

Jsme komunikační agentura. Znalost trhů, podnikových a řídicích procesů a firemní kultury našich klientů hrají klíčovou roli v zajištění našich služeb v oblasti strategického marketingu, reklamní produkce a plánování médií.

Jsme spolehlivými partnery našich klientů v oblasti B2C i B2B, pomáháme řešit vše od strategie komunikace přes budování značky až po jednotlivé výstupy a finální produkci - grafické a kreativní práce, weby, content, copywriting, SEO, mobilní aplikace, video prezentace, online kampaně /média, PPC, sociální sítě ... /

+420 736 771 580
marova@adway.cz
www.adway.cz

IČ: 26269384

DIČ: CZ26269384

Film / video

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Film / video

TOP PRINT Packaging - Box is born

Firemní video zobrazující benefity firmy TOP Print Packaging a její ekologické zaměření. Firma nabízí klientům výrobu obalů nejmodernější technologií na trhu. Umí dělat ty nejlepší produkty a poskytnout perfektní servis. Firemní video rozšiřuje možnosti oslovení zahraniční klientely.

realizováno 2022

3D animační video Design klika

Produktové 3D animační video pro efektový web. Nové představení produktu. Kompletně zpracované.

realizováno 2015

Den nabitý energií s Medmoravia

Video pro social media a opinion leadery. Ideamaking, storyboard, natáčení, postprodukce.

realizováno 2015

Vítěz PRIMA ZLATÉ PECKY 2014 - prezentace pro světový veletrh

Video "BEING SAFE AT HOME. Since 1925." Videoprezentace pro světový veletrh Fensterbau/Frontale, Norimberk 2014 (B2B) - Oceněno kreativní soutěží Zlatá Pecka

realizováno 2014

RAVENA RX - UCHOPTE DOKONALOST

Produktové video znázorňující netradiční formou hlavní benefity produktu. Je neskonale krásná, dokonalá a půvabná ... nová klika Ravena v hlavní roli s baletkou Klárou.

realizováno 2017

Fotografie

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Fotografie

Fotografie pro kampaň - Umění balit

Fotografie pro efektový web a kampaň.

realizováno 2011

Produktové fotografie pro katalog ROSTEX

Produktové fotografie pro katalog.

realizováno 2016

Produktová fotografie - MIKA a.s.

Fotografie pro on-line komunikaci značky MIKASEPT, MIKASOFT a antibakteriální gel na ruce MIKA.

realizováno 2020

Fotografie pro efektový web - PETROF

Fotografie pro efektový web.

realizováno 2014

Produktové fotografie - Pravý okamžik

Produktové fotografie pro nový web.

realizováno 2016

Grafický design

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Grafický design

PETROF - Efektový web

Prezentace pro veletrh MUSIC CHINA, SHANGHAI 2014 efektový web: noblesní vzhled a jedinečný zvuk, on-line, off-line podpora. Grafický design. Webdesign.

realizováno 2014

Unikátní design - pro web, katalogy a akviziční tiskoviny

Grafické zpracování katalogů a prospektů, akvizičních tiskovin, kompletní předtisková příprava, tisková data. Kompletní zpracování katalogů a akvizičních tiskovin. Webdesign

realizováno 2021

Stvořeno pro zážitky - Výstaviště Brno

Grafický design tiskovin, atypické tiskoviny, inzerce, webové bannery, netradiční propagační materiály, kalendáře, katalogy, webdesign - B2B kampaň na podporu meziveletržních pronájmů v rámci plesové sezony.

realizováno 2016 - 2022

Redesign loga a vizuálního stylu

Redesign loga a vizuálního stylu, jednotné grafické vizuály, zpracování letáků

realizováno 2019

Firemní časopis - Špekáček

Grafické zpracování firemního časopisu, katalogů a prospektů, akvizičních tiskovin, kompletní předtisková příprava, tisková data. Produktový design. Design etiket.

realizováno 2022

Marketingové strategie

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Marketingové strategie

Mezinárodní podpora značky - marketingové koncepty

Marketingové koncepty pro mezinárodní značku Sterimed. Podpora značky na lékařských konferencích. Specifická komunikace s cílovou skupinou. Ideamaking, podpora marketingových řešení. Podpora značky produktu formou mobilní aplikace pro obchodní partnery a cílové klienty.

realizováno 2020

Marketingová strategie komunikace služeb pro jednotlivé cílové skupiny

Marketingová strategie komunikace širokého portfolia služeb firmy, rozdělení cílových skupin a jejich hlubší specifikace, návrh benefitů služeb a produktů pro jednotlivé cílové skupiny, zpracování komunikace a nového atraktivního stylu sdělení, doporučení pro jednotnou komunikaci

realizováno 2021

Strategie komunikace značky města

Marketingové strategie komunikace města pro nová média: on-line efektový web, Facebook, Instagram. Nový vizuální styl včetně sloganu. Definice cílových skupin a marketingových komunikačních prostředků. Podrobnější zpracování strategie komunikace města navenek k cílové skupině návštěvníci a široká veřejnost. Realizací docíleno zlepšení image města.

realizováno 2022

BOOK IT - B2B Marketingová strategie

Marketingová strategie pro podporu obchodního týmu. Zpracování obsahu marketingové kampaně a konkrétních sdělení k určitým cílovým skupinám. Segmentace cílových skupin. Podpora image a práce obchodního týmu. Nástroje realizace strategie: mobilní B2B aplikace, tiskoviny, direct mail, on-line a off-line kampaně.

realizováno 2015

Marketingová strategie značky EVENT PARK

Kompletní návrh marketingové strategie komunikace nové značky Event Park. Zpracování komunikace základních benefitů značky a její nabídky směrem k cílové skupině, rozdělení portfolia nabídky služeb. Ideamaking. Kompletní zpracování idey návrhu pro jednotnou marketingovou komunikaci - logo, slogany, web, tiskoviny a další komunikační prvky.

realizováno 2022

Online marketing

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Online marketing

Výstaviště Brno - Stvořeno pro zážitky

Videokampaň a B2B on-line PPC kampaň. Výrazný remarketing. Videokampaň efektivně šířící povědomí o benefitech značky a s ní spojené služby - pronájmu prostor. Video využito jako nástroj k budování obsahu a sdílení jedinečných emocí, tvorbě image.

realizováno 2016

Integrovaná komunikační kampaň na nábor uchazečů (CZ, SK)

Integrovaná komunikační kampaň na nábor uchazečů, realizována v CZ a SK. Nástrojem videa a fotografie založené na výpovědích ambasadorů umístěné na efektovém webu, komunikace benefitů studia. On-line kampaně – Youtube, Google Ads, Facebook, Instagram. Kompletní zajištění kampaní od návrhu přes zpracování (grafika, web, video) po finální vyhodnocení

realizováno 2022

Festival Týden vědy AV ČR - PPC kampaň

Obsahová PPC kampaň cílená na širokou veřejnost zajímající se o vědecká témata, popularizace vědy. Využité nástroje kampaně: Sklik, Google Ads, Youtube. Remarketing, retargeting. Podpora videa. C2A. Nastavení měřitelností kampaní Google analytics a Google Tag Manager. Kompletní zpracování od nabídky po vyhodnocení.

realizováno 2016 - 2022

Aplikace Kosířsko - video a online kampaň

Videomarketing a online kampaň. Integrovaná kampaň na podporu mobilní aplikace a návštěvnosti mikroregionu, tvorba mobilní aplikace s offline obsahem, social a online media

realizováno 2015

Soutěžní aplikace, Facebook, PPC kampaň - Máme rádi Zoo Brno

Integrovaná kampaň, PPC, social media, videokampaň, off-line a on-line komunikace. Soutěžní aplikace na Facebook, podporované příspěvky, podpora FB profilu "Máme rádi Zoo Brno". Videokampaň, C2A.

realizováno 2015

Práce s texty

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Práce s texty

Stvořeno pro ...

Slogany a texty pro kampaň Stvořeno pro..., ideamaking

realizováno 2017

Nejlepší prostor

Textace brožury a propagačních materiálů, slogany

realizováno 2015

Vogrilujto - Povedená grilovačka

Tvorba produktových textů, texty na web, slogany

realizováno 2021

Design Klika

Texty a slogany pro web, video a kampaň

realizováno 2015

Příběh firmy - "Společně tvoříme budoucnost automobilů"

Práce s texty, tvorba příběhu firmy, textace firemní videoprezentace. Scénář, práce s emocemi, překlady.

realizováno 2018

Webdesign

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Webdesign

Microsite pro virtuální studio Veletrhy Brno, a.s.

Kompletní webový design nového virtuálního studia na BVV. Tvorba infografiky, návrh a zpracování ikon, struktury webu a prvků C2A, vytvoření jednoduchého a poutavého vizuálního stylu komunikace v rámci podpory webu i mimo něj.

realizováno 2021

Talent kompas - objevte své talenty

Kompletní tvorba designu a struktury webu. Jednoduchý a graficky poutavý web určený k propagaci služby spadající do oblasti HR. Díky tomu, že jsme službu lépe poznali jsme vytvořili jednoduché prvky ikon a infografiky, která cílovému uživateli webu usnadňuje orientaci a lépe ho seznamuje s nabídkou.

realizováno 2021

Vylepšuji Brno - efektový a informační web

Webdesign, UX design - kompletní tvorba microsite – jednoduchý efektový responzivní web. Tvorba ikon, infografiky a C2A prvků webu. Komunikační platforma s vysvětlením aktivit cílených na širokou veřejnost v Brně a blízkém okolí. Podpora komunikace mobilní aplikace Brňáci pro Brno. Obsah pro vyhledávače.

realizováno 2019

Antibakteriální fólie Hexis Pure Zone

Webdesign microsite a placená podpora webu. Kompletní zpracování webu i s grafickými prvky a nápadem. Cílem propagovat mezi partnery produkt antibakteriální fólie. Web vysvětluje použití produktu a oslovuje konkrétní cílové skupiny. Součástí je také reference a doporučení. Web vytvořil vhodný obsah pro vyhledávače a propaguje povědomí o produktu.

realizováno 2020

Pojď na FP! Studuj Manažerskou informatiku.

Webdesign a kompletní zpracování obsahu webu, marketingová podpora webu. Web určen cílové skupině středoškoláků, maturitních ročníků a uchazečů o bakalářské studium nadčasového studijního programu Manažerská informatika. Cílem webu je informovat o benefitech studia a předat uchazečům správné emoce a pozitivní image fakulty a studijního programu.

realizováno 2019 - 2020

„K 10. výročí založení sekce meziveletržních pronájmů jsme si dali dárek: agenturu ADWAY“
"ADWAY v rámci on-line kampaně odvedla tak dobrou práci, že teď už dokonce další marketingově-komunikační kampaň nepotřebujeme, protože máme nájemní prostory prodány a kapacitu naplněnou minimálně na celý další rok dopředu."

„K 10. výročí založení sekce meziveletržních pronájmů jsme si dali…

Ing. Jan Klimeš, Veletrhy Brno, a.s.

"Je to úžasné, když jsme byli venku na rozhledně, potkali jsme turisty, jak používali naši mobilní aplikaci, pro nalezení dalších turistických cílů v mikroregionu Kosířsko, mám z toho skvělý pocit, že děláme něco užitečného. Díky aplikaci a kampani od ADWAY."

"Je to úžasné, když jsme byli venku na rozhledně, potkali jsme turisty,…

starostka obce Těšetice, Mikroregion KOSÍŘSKO

"Spolupráce s firmou Adway v rámci projektu JIC byla operativní a fungovala velmi dobře, v první fázi došlo k předložení návrhu marketingové strategie, která byla doplněna o připomínky, tyto byly do dokumentu následně zapracovány a odevzdány v konečné podobě, a to včetně zdrojových dat."

"Spolupráce s firmou Adway v rámci projektu JIC byla operativní a fungovala…

LIKO-S, a.s.

"Jsme spokojeni s neustálými nápady a inovacemi ze strany agentury ADWAY, které nám už mnoho let dodává pro tuzemské i zahraniční působení."

"Jsme spokojeni s neustálými nápady a inovacemi ze strany agentury ADWAY,…

Iva Vejmolová, manažer marketingu firmy ROSTEX

"První zakázka SIKA CZ u ADWAY a hned nominace na Zlatou pecku!"

"První zakázka SIKA CZ u ADWAY a hned nominace na Zlatou pecku!"

Ing. Bc. Marek Švábeník, Manažer marketingu SIKA CZ

„Naše spolupráce s ADWERTISING WAY s.r.o.?
Jednoduchá rovnice:
výborná komunikace + rychlá a pečlivá práce = web, soutěž na FB, PPC kampaň; zkrátka skvěle odvedená práce. Hledali jsme dobrého dodavatele v této oblasti a ukázalo se, že ADWAY byla výborná volba. Lidem zde nechybí lehkost a vtip
a hlavně jsou spolehliví.“

„Naše spolupráce s ADWERTISING WAY s.r.o.? Jednoduchá rovnice: výborná…

Vladimíra Navrátilová, marketingový specialista a tisková mluvčí Brněnské komunikace a.s.

„Díky videoprezentaci naší firmy na mezinárodním veletrhu dveřního kování a zámků v Norimberku 2014 byla na našem „ministánku“ podstatně vyšší návštěvnost než u velkého světového výrobce, který měl svou gigantickou expozici hned
vedle. Německý zákazník, kvůli kterému jsme veletrh obsadili, nás považoval za německou firmu.“

„Díky videoprezentaci naší firmy na mezinárodním veletrhu dveřního…

Ing. Ondrej Horemuž, obchodní ředitel ROSTEX Vyškov

"Děkujeme za skvělou spolupráci. Za firmu ROPLASS s.r.o. se dá s jistotou říci, že spolupráce s firmou Adway byla výborná. Zástupci firmy Adway byli vždy vstřícní a aktivně komunikovali jak telefonicky, tak formou emailové komunikace. Při natáčení postupovali profesionálně a na každý natáčecí den byli připraveni. Při pracích na postprodukci videa brali ohled na naše přání a díky své značné zkušenosti nám pomohli zakomponovat moderní a poutavé záběry do finálního produktu. V průběhu spolupráce významně přispěli také svým kreativním přístupem jak k vizualizaci našich produktů, tak k finálnímu grafickému zpracování celého videa."

Spolupráce firmy Roplass s.r.o. s firmou Adway s.r.o. na přípravě propagačního videa v souvislosti s kreativním voucherem JIC.

"Děkujeme za skvělou spolupráci. Za firmu ROPLASS s.r.o. se dá s jistotou…

Mgr. Jakub Kelar Ph.D., ROPLASS s.r.o

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno