zpět na výpis
zpět na výpis

ALMEO s.r.o.

Tvorba, vývoj a implementace informačních a webových systémů a aplikací. Vytváření a správa www, portálů apod.

Vývoj zakázkového software i implementace hotových řešení, podpora a konzultace. Tvorba www stránek, portálů, e-shopů, informačních a databázových systémů a grafické práce. Nabízíme vlastní webhosting, provoz a správu serverů či registraci a správu domén. Podporujeme nově vznikající IT startupy včetně investic, poradenství a kooperace.

+420 724 756 029
martin@zvonek.net
www.almeo.cz

IČ: 29227208

Informační a komunikační technologie

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Informační a komunikační technologie

KAMPHONE

Realizace webových stránek a rutinních serverových aplikací na pozadí včetně SMS brány pro virtuálního operátora KAMPHONE

realizováno 2013

PlatebniSystemy.eu

Grafické práce a tvorba webových stránek pro jednoho z klíčových poskytovatelů řešení pro platební management - společnost KAM MEDIA s.r.o. V neposlední řadě vývoj uceleného SW řešení (microsite pro prodej vstupenek a voucherů, implementace platebních bran včetně automatické fakturace a EET). Dále např. vývoj aplikace pro provoz SMS brány a další.

realizováno 2017

Legendární herní časopis SCORE

Tvorba informačního webu pro již legendární herní magazín SCORE. Návrh grafického vzhledu, programátorské práce, implementace vlastního redakčního systému. Dále pak příprava a provoz technického zázemí, e-mailového řešení a webhostingu.

realizováno 2016

Internetový obchod Topvino.cz

Redesign, správa a následný průběžný vývoj internetového obchodu Topvino.cz pro společnost zabývající se prodejem a importem vína, alkoholu či specialit. Propojení s účetními a skladovými systémy a správa technického zázemí e-shopu.

realizováno 2014

Webový portál městské části Brno - Nový Lískovec

Zhotovení a správa webového portálu městské části Brno - Nový Lískovec. Technická realizace zdrojových kódů, implementace vlastního redakčního systému, správa a provoz webhostingu.

realizováno 2011

Webdesign

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Webdesign

Prezentace společnosti LAZAM CZ

Firemní webová prezentace vyškovské strojírenské společnosti LAZAM CZ s.r.o. s důrazem na náborovou a HR efektivitu firemní identity.

realizováno 2017

SMO logistika

Zpracování grafického návrhu webových stránek a jejich příprava včetně responzivní verze pro službu půjčovny pracovních strojů.

realizováno 2018

HARKO s.r.o.

Návrh grafického vzhledu a vývoj webové prezentace společnosti HARKO s.r.o. - dodavatele koupelnových řešení.

realizováno 2011

Prezentace obce Kurovice

Příprava a tvorba internetové prezentace místní samosprávy - obce Kurovice ve Zlínském kraji. Grafický návrh akcentuje umístění gotické tvrze v obci a návaznost na s tím spjaté historické akce. Provoz webhostingu a správa domény je součástí realizace.

realizováno 2012

Školní internetové stránky

Příprava a tvorba internetových stránek školského typu pro Církevní základní školu v Kroměříži. Návrh grafické podoby s ohledem na charakter školy, technická realizace, implementace open-source redakčního systému a provoz webhostingu.

realizováno 2016

Se společností ALMEO spolupracuji již několik let, jakmile potřebuji web pro své aktivity nebo své zákazníky, vždy se obrátím na ALMEO. Na naší spolupráci především oceňuji jejich schopnost technického myšlení, kdy pro mé nápady vždy najdou efektivní řešení, kterým dokáží překonat má očekávání. Za firmou ALMEO a konkrétně za jejím jednatelem Martinem Zvonkem se také rád vracím, díky jejich osobnímu a přátelskému přístupu.

Se společností ALMEO spolupracuji již několik let, jakmile potřebuji…

Jáchym Důjka, jednatel, EmBrand s.r.o.

S firmou ALMEO s.r.o. dlouhodobě spolupracujeme od roku 2009. Díky této spolupráci se nám podařilo dotáhnout několik úspěšných projektů. Pro naši společnost je ALMEO dvorním dodavatelem IT služeb. Podílí se na vývoji různých softwarových řešeních jak pro naše potřeby, tak pro potřeby naších zákazníků. Vždy se můžeme spolehnout na skvěle odvedenou práci, inovativní přístup, flexibilitu a hlavně bezpečnost jejich produktů.

S firmou ALMEO s.r.o. dlouhodobě spolupracujeme od roku 2009. Díky této…

Bc. Lukáš Richnavský, jednatel, KAM MEDIA s.r.o.

Naše firma TOMOX s.r.o. působí v několika odvětvích a to s sebou přináší potřebu několika webů, jejich zpracování, hosting, ke každému webu e-mailové schránky a spousty obdobných požadavků. Právě tyto služby pro nás zajišťuje pan Zvonek a firma Almeo s.r.o. Kdykoli potřebujeme něco upravit, změnit, nebo vytvořit nový web obracíme se na Almeo. Vždy se můžeme spolehnout na jejich vstřícný přístup a flexibilitu.

Naše firma TOMOX s.r.o. působí v několika odvětvích a to s sebou…

Bc. Lucia Ondryáš, jednatel, TOMOX s.r.o.

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno