zpět na výpis
zpět na výpis

ARTISHOCK

Grafický design / Branding

Silný brand a moderní grafický design zesiluje schopnost vaší značky nebo produktu uspět. Vizuálně násobí to, co potřebujete sdělit svým zákazníkům. Péče o vaši značku a grafický design je naše práce.

+420 608 339 969
jan.urbanek@artishock.cz
artishock.cz/cs

IČ: 28325087

DIČ: CZ28325087

Grafický design

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Grafický design

Rebranding pro Pecka Design

Společnost PeckaDesign se zaměřuje na tvorbu OPRAVDU VELKÝCH e-shopů. Mezi jejich hlavní klienty patří např. jeden z nejvetších poskytovatelů fotografických služeb Megapixel. Našim úkolem byl rebranding jejich současné vizuální identity a vytvořit novou, hravou a hlavně současnou identitu, která bude lehce aplikovatelná.

realizováno 2018

Katalogy Lucis

Český výrobce svítidel LUCIS se řadí mezi renomované evropské výrobce interiérového osvětlení. Jsme velmi rádi, že se firma LUCIS opakovaně rozhodla pro spolupráci na katalogu právě s námi. Na katalogu řešíme vše od navržení layoutu, typografie až po barevné korekce fotografií. Finální výsledek je 224 stran interiérového osvětlení.

realizováno 2020

Rebrand stavební společnosti

Stavební firma a developerská společnost, která za námi přišla s požadavkem změny jejich logotypu a vizuální identity. U tvorby logotypu jsme šli cestou jednoduchosti a přímosti podpořenou výraznou barevnou kombinací, která má zaujmout nejen klienta, ale také jeho obchodní partnery, jako jsou architekti nebo dodavatelské firmy.

realizováno 2018

Vytvoření nového brandu

Katka a Michal. Manželé. Absolventi studií produktového designu. A milovníci designu především. Hlavně toho interiérového, a primárně skandinávského. Jsme rádi, že si Katka a Michal vybrali právě nás pro tvorbu nové značky a vizuálního stylu. Práce na tomto projektu byla velmi příjemná a věříme, že jim naše práce pomůže k dalšímu rozvoji.

realizováno 2018

Rebrand pro špičkového šperkaře

Luboš Korbička je jedním z nejuznávanějších zlatníků v České republice. Pro návrh nového logotypu a webové prezentace si přišel k nám. Stejně tak, jak precizně zlatnický mistr postupuje při usazování drahého kamene do šperku, tak i my postupujeme k tvorbě brandu a jeho aplikaci.

realizováno 2017

Artishock mi doslova „vnesl nový vítr do plachet“ svojí energií a kreativitou. S Artishockem je velmi příjemná spolupráce založená na vzájemné motivaci, oboustranné kreativě, důvěře. Souznění myšlenek, návrhy vypracované spolehlivě, rychle a do posledního detailu. Pracuji s nimi už téměř 5 let a stále se těším na jejich nápady. Pocit, že se na ně můžu spolehnout je pro mne velmi důležitý, a to i v časové tísni, kdy neváhají mimo pracovní dobu sednout k počítači. Beru je jako součást celého týmu, kteří přispěli k úspěchu našich marketingových kampaní a úspěšnému uvedení na trh nových produktů.

Artishock mi doslova „vnesl nový vítr do plachet“ svojí energií…

Helena Svanovská - Angelini Pharma

Studio Artishock nám vytvořilo novou firemní identitu a dále nám pomáhá s různými propagačními materiály. Že se mi naše logo ani po 5 letech neokoukalo a jsem z něj pořád nadšený, jen podtrhuje fakt, že svou práci dělají dobře.

Studio Artishock nám vytvořilo novou firemní identitu a dále nám pomáhá…

Michal Horák - Pecka design

S grafickým studiem Artishock máme mnohaletou zkušenost. Můžeme se vždy spolehnout na kvalitní a rychlé zpracování veškerých marketingových podkladů pro naši společnost (např. spolupráce při tvorbě katalogu, příprava inzercí do časopisů a magazínů, a dalších). Vstřícná a přátelská komunikace ze strany Artishocku je standardem, na který jsme si snadno a rádi zvykli, a velice tento přístup oceňujeme.

S grafickým studiem Artishock máme mnohaletou zkušenost. Můžeme se vždy…

Lubomír Čejka - Lucis interior lighting

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno