zpět na výpis
zpět na výpis

BON 5 s.r.o.

Buďte inspirací a určujte styl

Věříme v to, co děláme. Své nápady si potvrzujeme dosaženými výsledky. Proto se na nás můžete spolehnout. Neustále vylepšujeme procesy, sledujeme nejnovější trendy a hledáme netradiční postupy. Projekty na míru pro ty nejnáročnější jsou naší specialitou.

601339007
lubomir@imcerny.com
www.imcerny.com/

IČ: 24151017

DIČ: CZ24151017

Film / video

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Film / video

Představení společnosti do celého světa

Pro strojírenskou firmu zajišťující zázemí pro malosériovou a sériovou výrobu jsme vytvořili animaci na podporu představení společnosti. Poptávka po videu byla na tolik velká, že jsme video překládali do angličtiny. Klient jej tak mohl pomocí svého LinkedINu rozeslat do anglicky mluvících zemí.

realizováno realizováno 2020

Trhy provoněné kávou

Pro událost Trhy kávy jsme natočili krátkou reportáž tak, aby se dala využít pro další účely projektu, jako je jednání se sponzory, kavárnami a pražírnami. Na videu jsme zachytili celkovou atmosféru, která po oba dny panovala, aby každý viděl, jak velký zájem u lidí trhy vyvolaly.

realizováno realizováno 2019

Brandové video pro e-shop s dětským oblečením 

Video prodává. To moc dobře ví i e-shop DUPETO, pro které jsme natočili brandové video uprostřed lesů. Lze ho umístit na webu, zaujmout s ním na sociálních sítích nebo na Youtube.

realizováno realizováno 2021

Profesionální firemní prezentace pro předního českého výrobce zemědělské techniky

Firemní prezentace nemusí být nudná. Abychom zaujali potenciální zákazníky společnosti Urban Kovo s. r. o., vytvořili jsme dynamickou firemní prezentaci s portfoliem jejich činností. Video slouží také k reklamě, prezentaci na sociálních sítích a na webu.

realizováno realizováno 2021

Video pozvánka na podnikatelský kurz

Podnikatelský spolek Podniknito.cz nás oslovil k vytvoření video pozvánky na jejich další kurz, který pomáhá v podnikání (nejen) mladým lidem. Jako hlavního aktéra , lépe řečeno aktérku, jsme zvolili koučku Andreu, která celý kurz provázela.

realizováno realizováno 2019

Grafický design

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Grafický design

Vytvoření grafického návrhu ke 30. výročí založení developera

Společnost KOMFORT, a.s. je známá stavební firma, která realizuje stavby jak v České republice, tak i na Slovensku. Cílem grafického návrhu bylo poděkování zaměstnancům i zákazníkům za to, že s nimi budují dobré jméno firmy již 30 let.

realizováno realizováno 2021

Vytvoření moderního loga pro společnost FelixInvest

Pro společnost FelixInvest, která otevírá dveře do světa nemovitostních investic, jsme navrhli logo. Zadání znělo jasně: Jednoduché, moderní, ale zároveň atraktivní logo. A zadání jsme splnili do poslední tečky!

realizováno realizováno 2020

Grafické portfolio pro patentovou kancelář

V jednoduchosti je nejen krása, ale také síla a pokud za Vámi stojí silná patentová kancelář, může být i získání patentu krásně jednoduché. S touto filozofií jsme se pustili do tvorby loga brněnské patentové kanceláře PatentEnter, na jehož grafickém základě vznikl také nový web včetně ikon na mírů, četné tiskoviny jako rollupy, vizitky nebo letáky.

realizováno realizováno 2017 - současnost

Vytvoření barevného loga a vizuálního stylu pro brněnskou lakovnu

Antonia Color, lakovna všeho druhu. Když jsme začínali spolupráci s tímto klientem, bylo jasné, že budeme chtít vytvořit moderní a barevný brand, který bude celou značku reprezentovat. A to se nám povedlo!

realizováno realizováno 2020

Auto jako reklamní nástroj

Pro obchod s chovatelskými potřebami Psí hvězda jsme navrhli polep aut, kterými své zboží rozvážejí po Brně zákazníkům. Stěžejní informace jsme koncentrovali na zadní část auta, kdy především v dopravní špičce nejvíce vyniknou. Neopomněli jsme však ani boční strany nebo přední kapotu.

realizováno realizováno 2017

Informační a komunikační technologie

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Informační a komunikační technologie

Vytvoření partnerské webové stránky pro nejznámější internetovou televizi

MallTV - nejznámější internetová televize. Díky svému dosahu a neustále vytvářejícím se novým partnerstvím potřebovala vytvořit informační portál právě pro tyto spolupráce. Technicky zajímavý, designem moderní portál jsme vytvořili za poměrně krátkou dobu.

realizováno realizováno 2020

Vytvoření grafiky a webu pro český startup roku 2020

Posláním společnosti PowerHUB je pomáhat začínajícím firmám vstoupit na trh a zavedeným firmám postoupit na mezinárodní trh. I oni sami se snaží posouvat inovace dopředu. O tom svědčí i fakt, že jejich projekt City Safety vyhrál titul Startup roku 2020. Jsme rádi, že jsme jim mohli vytvořit grafiku odpovídající zaměření projektu.

realizováno realizováno 2019

Webové stránky pro putovní výstavu

Sportovní klub vozíčkářů Praha nás oslovil s žádostí o vytvoření jednoduchých webových stránek. Vzali jsme to od podlahy a vytvořili i interaktivní mapu, aby návštěvníci věděli, kde a kdy se putovní výstava aktuálně nachází.

realizováno realizováno 2021

Vytvoření moderních webových stránek pro společnost Styl2000

Pro společnost Styl2000, která se specializuje na dodávky a realizaci zavěšených fasád a pohledových materiálů, jsme vytvořili kompletní webové stránky, včetně designu a SEO optimalizace. Stránky jsou zároveň vícejazyčné.

realizováno realizováno 2021

Inovativní řešení webových stránek pro společnost Searchteam

Vytvořili jsme na webové stránky na míru pro společnost Searchtem, která se specializuje na vyhledávání a výběr kandidátů na pozice zkušených specialistů a manažerů. Vytvořili jsme jednoduchý one page web, který splňuje požadavky na jednoduchost, přehlednost a moderní vzhled. Navíc jsme nasadili speciální efekt přepínání - pageilling.

realizováno realizováno 2020

Marketingové strategie

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Marketingové strategie

Zajistili jsme nový směr kávového festivalu

Zajistili jsme kompletní rebranding festivalu Týden kávy. Původně lokální týdenní festival začal ztrácet na atraktivitě a směru, proto jsme hledali strategii, která by opět zaujala širokou i odbornou veřejnost. V prvním roce jsme dokázali zapojit více kaváren, než v předchozích ročnících a v roce 2019 dochází k dalšímu rozvoji na celoroční koncept

realizováno realizováno 2018 - současnost

Netradiční komunikace v B2B s chirurgicky přesným cílením

Společnost Püschmann se zaměřením na specifický segment B2B hledal nové cesty, jak komunikovat se stávajícími i s novými klienty. Po úvodní schůzce jsme navrhli svou vizi založenou na automatizaci a systematizaci, která se postupně začala realizovat a od té doby se neustále rozšiřuje.

realizováno realizováno 2020 - současnost

Budujeme vztahy pro Vlastní cestu

Pro Vlastní cestu, zaměřující se na špičkové vzdělávání top managementu středních a velkých (i nadnárodních) firem, jsme vymysleli strategii, jak rozšiřovat síť odborných profesionálů na vybrané oblasti tak, abychom vyhodnotili efektivitu jednotlivých komunikačních kanálů a vše napojili na CRM.

realizováno realizováno 2019 - současnost

Z lokální firmy hlavním hráčem na trhu

Servisní firma poruchyBRNO se rozhodla rozšířit své aktivity do ostatních českých a slovenských regionů. K tomu potřebovala změnit svou identitu na poruchyČESKO a navrhnout novou komunikační kampaň se zaměřením na budování brandu. Během jediného roku se tak dostala prakticky do všech českých regionů a na západní Slovensko.

realizováno realizováno 2021 - současnost

Vytvoření nového brandu pro výrobní firmu

Pro novou výrobní firmu jsme zanalyzovali konkurenci, definovali cílovou skupinu a na základě toho vytvořili brand, který je v oboru unikátní a nadčasový. Vytvořili jsme jak logo, prezentační materiály, webové stránky, ale pro rok 2022 máme nachystanou komunikační kampaň.

realizováno realizováno 2021 - současnost

Online marketing

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Online marketing

Virtuální VIP event pro personalisty

Pro našeho dlouhodobého klienta jsme připravili Virtuální VIP event pro personalisty založený na příběhu a gamifikaci, kdy probíhalo několik streamů současně. Účastníci z řad personalistů byli rozdělení do týmů, VIP event byl udělán intuitivně, aby se "neztratili" a mohli si akci naplno užít.

realizováno realizováno 2021

Nastartování facebooku pro Rádio Dálnice

Novému projektu rádia s dopravními informacemi z českých dálnic jsme pomohli nastartovat facebookový profil. Kombinací reklamní kampaně a správy čerstvého facebookového profilu jsme během tří měsíců zvýšili počet fanoušků stránky více než 14 krát a oslovili jsme měsíčně v průměru 150 000 uživatelů facebooku.

realizováno realizováno 2018

Online podpora největšího kávového festivalu v ČR

Původně brněnský festival Týden kávy se během naší podpory rozrostl na celorepublikovou akci. Zajišťovali jsme kompletní správu sociálních sítí, kdy například počet fanoušků na FB vzrostl o 35 %. Letos jsme celkovou platformu zkultivovali, stránky zmodernizovali a znovu uspořádali Trhy kávy - prodejní akci pražíren a dalších prodejců. Událost akce

realizováno realizováno 2018 - současnost

Každotýdenní online soutěže a správa sítí pro evropskou síť obchodních center

Kdo by si nerad zasoutěžil? Spolu se sítí obchodních center tvoříme soutěže o poukázky a další produkty zapojených prodejen každý týden. A to nejen v České republice, ale i na Slovensku.

realizováno realizováno 2017 - současnost

Pravidelný emailing a správa LinkedInového účtu pro portál zaměřující se na vědu a výzkum

Tak jako sportovci nebo zpěváci i vědci a výzkumníci potřebují prezentovat své výsledky. Dlouhodobě se staráme o o mix sociálních sítí včetně Facebooku, LinkedInu a Twitteru.

realizováno realizováno 2016 - současnost

Práce s texty

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Práce s texty

Copywriting pro projekt Smart akcelerátor v Královedvorském kraji

Pro regionální investiční a rozvojovou agenturu Královehradeckého kraje jsme vytvořili texty pro progresivní obory tohoto kraje. Tvorba se týkala oborů doprava, strojírenství, lesnictví a zemědělství, elektronika, biomedicína a textilní průmysl. Zábavnější formou jsme přiblížili mladším cílovým skupinám stěžejní informace o kraji, ve kterém žijí.

realizováno realizováno 2020

Buďte inovativní – textace direct emailů a jejich správa pro inovační soutěž

Nejinovátor JMK - firma s nejlepším inovačním procesem. Soutěž, která inspirovala ostatní kraje a které jsme tvořili textaci mailových kampaní.

realizováno realizováno 2013 - 2015

Inzertní článek do architektonického časopisu

Pro společnost zabývající se komplexním řešením likvidace azbestu jsme vytvořili článek do architekty vyhledávaného tištěného periodika s 25letou tradicí. V článku, který jsme nejen otextovali, ale také zpracovali graficky, se cílová skupina dozvěděla veškeré pro klienta potřebné informace na malém a tedy čtivém prostoru.

realizováno realizováno 2018

Největší sraz elektromobilů v Česku - článek pro zářijový event vytvořený na server Aktuálně.cz

19. září se konala akce věnovaná Elektromobilitě. Klient, který chtěl akci více zpropagovat, a zároveň zviditelnit obsah celého eventu, nás oslovil s vytvořením článku na server Aktuálně.cz.

realizováno realizováno 2020

Překlad a výtah tiskové zprávy pro Mátl & Bula

Společnost Mátl & Bula, pojem ve světě vysokozdvižných vozíků, chtěl své zákazníky informovat o důležitém milníku svého obchodního partnera prostřednictvím PR článku. Rozsáhlou tiskovou zprávu v angličtině, kterou jsme dostali jako podklad, jsme nejen přeložili do češtiny, ale upravili také pro omezený prostor v inzertním prostoru časopisu.

realizováno realizováno 2018

Webdesign

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Webdesign

Když ovoce a zelenina, tak trhy na zelňáku

Pro Trhy na Zelňáku jsme vytvořili nový webový design včetně přeskládání vybraných sekcí tak, aby se celý web zjednodušil a “lahodil” oku. Když si dáte čerstvou zeleninu nebo ovoce, tak se vám bouří chuťové pohárky a stejný dojem by měly navozovat i webové stránky.

realizováno realizováno 2019

Nový web pro renovace

Renobyt je web vytvořený v designu domácích prací, renovací a rekonstrukcí. Design není založený jen na realizacích, ale každý jednotlivý prvek byl pečlivě promyšlen tak, aby měl svůj smysl funkční nebo působil tím správným dojmem na zákazníky.

realizováno realizováno 2021

Hledáme nové zaměstnance

Pro VMS elektro jsme realizovali nové webové stránky. Ty původní fungovaly spíše jako výčet aktivit, ale hlavním cílem je do firmy přilákat nové zaměstnance. A proto by hned na první pohled měli vidět, čemu se firma věnuje a jaké podmínky jim nabízí. A to vše nejlépe formou videa.

realizováno realizováno 2019

Parádní nápad - web pro mladé talenty

Parádní nápad je soutěž se zaměřením na mladé talentované a začínající podnikatele a firmy a tomu musí odpovídat i grafické zpracování webových stránek. Oproti předchozímu ročníku došlo k odlehčení celého designu v duchu "v jednoduchosti je krása". Zachovali jsme ovšem vybrané prvky z minulých let, abychom zajistili návaznost na předchozí ročníky.

realizováno realizováno 2019 - současnost

Copyakademie - redesign již fungujícího webu

Pro copywriterku a lektorku copywritingu jsme vytvořili koncepci nového designu. Stránky měly různý (a hutný) obsah, takže jsme museli vymyslet, jak obsah lépe rozčlenit a vizuálně odlehčit. Po odsouhlasení jsme pak v podobném duchu zpracovali i ostatní podstránky, takže teď vyvolávají dojem profesionality a přístupnosti.

realizováno realizováno 2021

Byl to 8. ročník festivalu, ale poprvé, kdy jsem se na někoho mohla plně spolehnout.

Byl to 8. ročník festivalu, ale poprvé, kdy jsem se na někoho mohla…

Kateřina Bilíková, majitelka společnosti KAVA TEAM s.r.o.

S prací IMCerny jsme velmi spokojeni zejména díky jejich flexibilitě a výborné komunikaci.

S prací IMCerny jsme velmi spokojeni zejména díky jejich flexibilitě…

Jan Muroň, manažer ve společnosti PatentEnter s.r.o.

Ráda bych vám touto cestou poděkovala za individuální a promptní přístup, ale především za férové a lidské jednání, kdy jste nám vždy vše jasně a ochotně vysvětlil, a mimo svoje zadání, další věci poradil a konzultoval. Rádi vás budeme doporučovat a sami se na vás v budoucnu při dalších akcích opět obrátíme.

Ráda bych vám touto cestou poděkovala za individuální a promptní…

Monika Steinmezová, majitelka eshopu Malá dílna

S týmem IMCerny spolupracuje naše společnost již pátým rokem a jsem ráda, že jsou naším obchodním partnerem právě oni.
Do naší mediální prezentace přinesli čerstvý vzduch a řadu inovací, které nám pomáhají v dalším růstu.
Jejich největší předností je kreativita, rychlá interakce a profesionální přístup.

S týmem IMCerny spolupracuje naše společnost již pátým rokem a jsem…

Markéta Rašíková, oddělení reklamy a marketingu, Saller Group

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno