zpět na výpis
zpět na výpis

Creative Rain s.r.o.

Jsme reklamní produkce: audiovizuální tvorba / fotografie / web / grafika / tisk

Pod pojmem Creative rain se ukrývá tým zkušených odborníků, kreativců, designerů, grafiků a dalších, kteří se na poli dnešního umění a marketingu pouští do své práce. Tato kreativní firma se tak postará o prezentaci Vaší firmy, ať už tvorbou její vizuální identity a grafických materiálů, nebo tvorbou videoprezentace pro představení Vašeho podnikání a služeb. Kompletní realizace zakázek od prvního kroku do samotného velkého finále!

+420 723 681 051
info@creativerain.cz
www.creativerain.cz

IČ: 08623961

DIČ: CZ08623961

Film / video

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Film / video

Listí ze stromu svobody – film

Výroba a produkce filmového projektu. Jedná se o historický film s příběhem. Při realizaci vycházíme z nastudování znázorněné doby a navíc také spolupracujeme s organizací Acaballado. Producent: Univerzita Tomáše Bati

realizováno 2019

Baoobaoo – fashion spot

Reklamní spot pro švédského výrobce produktů z pravé buvolí kůže. Půl minutové video sází na líbivost, příjemné pocity a navození celkové atmosféry. Produkty ukazujeme decentně, jen tak mimochodem, zároveň zanechávají na zákazníka silný dojem.

realizováno 2018

BC logia systems – animace

Animované video vás oprostí od dalších podnětů, které v hraném videu mohou rozptylovat, a vy se tak můžete plně soustředit na sdělení videa. Představení firmy BC logia systems pomocí 2D animace bylo nejlepším způsobem, jak představit fungování firmy.

realizováno 2020

AS Laser Welding – imagevideo

Pro firmu AS laserwelding jsme vytvořili image video z výroby. Vizuální prezentace zaměřená na detail vytváří zaujetí a pocit napětí pro jejího sledovatele. Tím je vybudována silná vazba a značka zůstane lépe v paměti. Vizuální efekty a hudební podkres doplňuje příjemné napětí, které video doprovází.

realizováno 2020

SWIETELSKY – Cyklostezky Šlapanicko

Pro stavební firmu Swietelsky jsme připravili prezentační video realizované stavby sítě cyklostezek na Šlapanicku.

realizováno 2020

Fotografie

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Fotografie

UXA – slévárna

Industriální série fotografií slévárny UXA je ukázkou rozmanitosti fotografických služeb. Nejen klasické produktové fotografie mohou prezentovat firmu. Naopak, fotografie z výroby a provozu, které jsme pro firmu pořídili, poslouží jako dobrý základ mnoha propagačních materiálů i prezentace firmy v rámci konkurence i partnerů.

realizováno 2019

Bison Sportswear – produktová fotografie

V rámci široké spolupráce se společností Bison Sportswear jsme se pustili také do produktových fotografií. Znalost klienta na základě dlouhodobé komunikace nám celý proces usnadnila a vzniklo tak mnoho materiálů nejen pro prezentaci samotných produktů, ale také pro další tvorbu reklamních materiálů, jak pro offline tak online marketing.

realizováno 2018

MAMIBIKE – fotografie

Elektrické koloběžky Mamibike jsou novým produktem na českém trhu a pro jejich plnohodnotnou prezentaci bylo třeba zajistit fotografie, které vyzdvihují všechny jejich přednosti. V rámci již rozběhnuté spolupráce jsem se tak zhostil tohoto úkolu a vytvořil sérii produktových fotografií.

realizováno 2019

Baoobaoo – produktová fotografie

BaooBaoo, jako jeden z mnoha našich projektů, ukazuje, že produktová fotografie nekončí u jednoduché fotografie zboží. 360° fotografie jsou stále moderním prvkem, který na trhu neustále nachází své místo. A kvalitní móda volá po dobrém marketingu. Zákazníci si tak mohou prohlédnout svůj vytoužený model z pohodlí domova jako jednu pohyblivou fotogra

realizováno 2019

VF Style

Pro společnost VF Style jsme vytvořili produktové fotografie. Web jsme doplnili o stovky fotografií a i díky nám prodávají své zboží online svým zákazníkům!

realizováno 2021

Grafický design

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Grafický design

CZECRIN – logo a logomanuál

Pro Vědeckou infrastrukturu CZECRIN, jsme vytvořili nové logo, které jsme zmodernizovali, ale zároveň zanechali původní odkaz na zastřešující evropskou infrastrukturu. Cílem bylo vytvořit logo, které bude profesionální, bude odkazovat na ČR a ukáže důležitost spolupráce a pospolitosti. Novým logem jsme společně započali vlnu rebrandingu.

realizováno 2020

CZ Brokers – vizuální identita

Pro společnost CZ Brokers jsme vytvořili celkovou vizuální identitu (logo a brandmanuál), a s ní spojené propagační materiály, jako jsou vizitky, hlavičkový papír, obálky apod. Grafika těchto materiálů se nese v duchu minimalismu a elegance. Design je čistý a profesionální v souladu s požadovaným vnímáním společnosti.

realizováno 2017

RAYO – aplikace a 3D modely

Redesign aplikace, to byla práce pro RAYO. S využitím moderních prvků jsme aplikaci vdechli přehlednost, jednoduchost a líbivost v jednom. Pro aplikaci jsme vytvořili jednoduché, ale jasné ikony a zrealizovali 3D vizualizaci strojů. Aplikace tím získala nový rozměr a stala se tak uživatelsky mnohem přívětivější.

realizováno 2018

Lenders – vizuální identita

Se společností Lenders jsme v rámci spolupráce vytvořili CVI, včetně všech marketingových materiálů, jako jsou vizitky, hlavičkové papíry a další grafické výstupy. Základním úkolem naší práce bylo logo, kterému jsme věnovali nejvíce času a úsilí. Od něj se poté odráží další tvorba. Celá grafika je vedena v duchu čistého a profesionálního designu.

realizováno 2018

Celspac – brožura

CELSPAC spadající pod Masarykovu Univerzitu v Brně vyžadovalo pro svou prezentaci tvorbu jednoduché brožury. Jejím cílem bylo jednoduché a jasné předání informací. K doplnění textu byla navržena jednoduchá infografika, která podtrhla výpovědní hodnotu, stejně tak jako profesionální a čistý design brožury. Mimo grafiku bylo navrženo tiskové řešení.

realizováno 2019

Webdesign

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Webdesign

HM model

– webová stránka (redesign) nadčasový design Absolutní redesign webu HM model odráží více, než jen převlečení do zimního kabátku. Mimo modernější design byly při návrhu využity komplementární barvy, pro perfektní grafické dotažení. Design je na první pohled jednoduchý a přehledný, přitom návštěvníka webu stále baví. Stylizace grafiky do noci je nej

realizováno 2019

CZECRIN

Vědecká infrastruktura CZECRIN disponovala zastaralým webem, který plně neodrážel jejich potenciál a služby. Vznikla tak potřeba vytvořit nové stránky, které získají moderní design a dokážou sdělit všechny potřebné informace. Po konzultaci wireframů jsme vytvořili grafický návrh reflektující moderní trendy a stanovili tak nový směr celého brandu.

realizováno 2020

MILA BRNO

Abychom získali lepší výsledky návštěvnosti, bylo v první řadě třeba udržet lidi na stránkách, na které přijdou. Vznikl tak moderní a jednoduchý webdesign postavený na barvách loga. Design velmi úzce spolupracuje s myšlenkovými asociacemi při slově kovovýroba a podprahově ukotvuje web i jeho zaměření v paměti uživatele.

realizováno 2020

Sdílená inzerce

Portál sdílená inzerce je prodejním webem obsahujícím jednoduchou pobídku k nákupu. Zaměřuje se na jeden produkt ve více formách a z toho důvodu jsme jednoznačně zvolili možnost one page webu. Design je jednoduchý, ale zábavný a moderní.

realizováno 2020

BC logia systems – web

Spolupráci s firmou BC Logia jsme vzali obsáhleji. Na základě animovaného videa o firmě jsme vytvořili maskota firmy v podobě kreslené postavičky. Tento animovaný muž se tak stal hlavním stavebním prvkem a společně se základními barvami brandu pomohl postavit celý web v maximální jednoduchosti a přehlednost

realizováno 2020

We decided to approach Marek and Creative Rain based on recommendation from our longtime business partner from Czech Republic. We truly appreciated the smooth and straight-forward way of cooperating. Our decision to collaborate with Marek has proven to be the right one.

We decided to approach Marek and Creative Rain based on recommendation…

Michael Ingelsten, BAOOBAOO SWEDEN

Spolupráce s produkcí Creative Rain byla profesionální a příjemná. Společně jsme vytvořili nápad, který rozpracovali přesně podle naší představy. Jednoduché prvky a moderní grafika tak posunuly náš web zase o level dál. Skutečně rozumí tomu, co dělají a my teď zase získáváme nové příležitosti ukázat, co umíme my. Věřím, že se naše profesní cesty ještě zkříží.

Spolupráce s produkcí Creative Rain byla profesionální a příjemná.…

Jiří Morávek, HM model s.r.o.

Spolupráce s Creative Rain byla bezproblémová a nápaditá. Ceníme si nápady i samotnou realizaci. Rádi se Creative Rain svěříme do rukou znova.

Spolupráce s Creative Rain byla bezproblémová a nápaditá. Ceníme…

Pavel Rataj, RAYO engineering s.r.o.

Naše spolupráce s Creative Rain přináší nové impulsy a pomáhá nám držet se na špici našeho oboru. Pro Bison Sportswear byla novou, příjemnou zkušeností také příprava reklamního videoklipu, který krátce, názorně a atraktivně představil možnosti naší výroby a naše výrobní prostory. Profesionální práce, jejíž výsledek předčil naše očekávání. Můžeme jen doporučit.

Naše spolupráce s Creative Rain přináší nové impulsy a pomáhá…

Miloslav Bělohoubek, Bison Sportswear, s.r.o.

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno