zpět na výpis
zpět na výpis

Creative Rain s.r.o.

Jsme reklamní produkce: audiovizuální tvorba / fotografie / web / grafika / tisk

Pod pojmem Creative rain se ukrývá tým zkušených odborníků, kreativců, designerů, grafiků a dalších, kteří se na poli dnešního umění a marketingu pouští do své práce. Tato kreativní firma se tak postará o prezentaci Vaší firmy, ať už tvorbou její vizuální identity a grafických materiálů, nebo tvorbou videoprezentace pro představení Vašeho podnikání a služeb. Kompletní realizace zakázek od prvního kroku do samotného velkého finále!

+420723681051
creativerain@email.cz
www.creativerain.cz

IČ: 08623961 plátce DPH

Film / video

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Film / video

Moravské elegie

Historický příběh, na kterém spolupracuje tým filmařů (creative rain) společně s herci JAMU. Jedná se o miniseriál s díly o krátké stopáži. Výstup kombinuje příběh jako takový s uměleckými prvky, které mají za cíl vystihnout náladu a celkový podtón dané situace.

realizováno 2018

EU Factory

Cílem produktových videí pro EU Factory byla ukázka funkčnosti jejich produktu - os. Jednoduchá a krátká videa odkrývají kouzlo produktu na první pohled a zákazník se s ním tak bez problémů seznamuje z pohodlí domova.

realizováno 2018

Inferno 1809

Inferno 1809 je jasnou ukázkou toho, že vizuální tvorba nezačíná tužkou a nekončí kamerou, ale přesahuje mnohem dál. Kombinace živého představení s audiovizuální tvorbou, která netvoří pouze podkres příběhu, ale je živému představení rovnocenným partnerem. Na projektu jsme se podíleli s uskupením Acaballado.

realizováno 2019

Listí ze stromu svobody

Výroba a produkce filmového projektu. Jedná se o historický film s příběhem. Při realizaci vycházíme z nastudování znázorněné doby a navíc také spolupracujeme s organizací Acaballado. Producent: Univerzita Tomáše Bati

realizováno 2019

Baoobaoo – spot

Reklamní spot pro švédského výrobce produktů z pravé buvolí kůže. Půl minutové video sází na líbivost, příjemné pocity a navození celkové atmosféry. Produkty ukazujeme decentně, jen tak mimochodem, zároveň zanechávají na zákazníka silný dojem.

realizováno 2018

Fotografie

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Fotografie

Baoobaoo

BaooBaoo, jako jeden z mnoha našich projektů, ukazuje krásnou návaznost spolupráce. Fotografie, které jsme pořídili na začátku spolupráce jsme spojili dohromady a vytvořili tak 360° model. Model je interaktivní, zákazník sám tedy určuje co si jak dlouho bude prohlížet. Tento prvek posouvá online nákupy zase o kousek dál!

realizováno 2018–2019

EU factory – produktové fotografie

Pro společnost EU factory jsme nafotili produktové fotografie robotů a automatizačních zařízení. Tyto fotografie byly využity pro prezentaci firmy, ať už se jednalo o ukázku jednotlivých produktů na webu nebo propagační materiály v podobě letáčků, brožur apod.

realizováno 2018

UXA - slévárna

Industriální série fotografií slévárny UXA je ukázkou rozmanitosti fotografických služeb. Nejen klasické produktové fotografie mohou prezentovat firmu. Naopak, fotografie z výroby a provozu, které jsme pro firmu pořídili, poslouží jako dobrý základ mnoha propagačních materiálů i prezentace firmy v rámci konkurence i partnerů.

realizováno 2019

Ferwer – lifestylové fotografie

Pro ekologickou značku Ferwer jsme nafotili sérii lifestylových fotografií. Jednalo se o fotografie pořízené v exteriéru a jejich využití bylo v produktové ilustraci a tvorbě propagačních materiálů, v podobě bannerů a obsahu pro sociální sítě.

realizováno 2018

Bison Sportswear – produktová fotografie

V rámci široké spolupráce se společností Bison Sportswear jsme se pustili také do produktových fotografií. Znalost klienta na základě dlouhodobé komunikace nám celý proces usnadnila a vzniklo tak mnoho materiálů nejen pro prezentaci samotných produktů, ale také pro další tvorbu reklamních materiálů, jak pro offline tak online marketing.

realizováno 2015-současnost

Grafický design

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Grafický design

Baoobaoo

BaooBaoo, jako jeden z mnoha našich projektů, ukazuje krásnou návaznost spolupráce. Fotografie, které jsme pořídili na začátku spolupráce jsme spojili dohromady a vytvořili tak 360° model. Model je interaktivní, zákazník sám tedy určuje co si jak dlouho bude prohlížet. Tento prvek posouvá online nákupy zase o kousek dál!

realizováno 2018–2019

Celspac – brožura

CELSPAC spadající pod Masarykovu Univerzitu v Brně vyžadovalo pro svou prezentaci tvorbu jednoduché brožury. Jejím cílem bylo jednoduché a jasné předání informací. K doplnění textu byla navržena jednoduchá infografika, která podtrhla výpovědní hodnotu, stejně tak jako profesionální a čistý design brožury. Mimo grafiku bylo navrženo tiskové řešení.

realizováno 2019

CZ Brokers – vizuální identita

Pro společnost CZ Brokers jsme vytvořili celkovou vizuální identitu (logo a brandmanuál), a s ní spojené propagační materiály, jako jsou vizitky, hlavičkový papír, obálky apod. Grafika těchto materiálů se nese v duchu minimalismu a elegance. Design je čistý a profesionální v souladu s požadovaným vnímáním společnosti.

realizováno 2017

RAYO - aplikace a 3D modely

Redesign aplikace, to byla práce pro RAYO. S využitím moderních prvků jsme aplikaci vdechli přehlednost, jednoduchost a líbivost v jednom. Pro aplikaci jsme vytvořili jednoduché, ale jasné ikony a zrealizovali 3D vizualizaci strojů. Aplikace tím získala nový rozměr a stala se tak uživatelsky mnohem přívětivější.

realizováno 2018

Bison Sportswear – grafika

Již 4 roky spolupracujeme se značkou Bison, vyrábějící dresy pro sportovní týmy. Pro tuto značku zajišťujeme celkovou grafiku, od internetové grafiky v podobě PPC bannerů až po tištěnou. V současnosti pracujeme i na nových designech dresů a naše spolupráce se díky oboustranné spokojenosti neustále rozšiřuje, např. na focení produktových fotografií.

realizováno 2015-současnost

We decided to approach Marek and Creative Rain based on recommendation from our longtime business partner from Czech Republic. We truly appreciated the smooth and straight-forward way of cooperating. Our decision to collaborate with Marek has proven to be the right one.

We decided to approach Marek and Creative Rain based on recommendation…

Michael Ingelsten, BAOOBAOO SWEDEN

S Creative Rain jsme spolupracovali již na řadě projektů. Nejúspěšnější je trvající spolupráce na projektu řady krátkometrážních filmů Moravské Elegie. Jejich práce je velmi tvůrčí, ale zároveň s vysokým stupněm profesionality. Velmi oceňujeme nápaditost, ale i uměleckou skromnost s jakou se na společném díle podílí.

S Creative Rain jsme spolupracovali již na řadě projektů. Nejúspěšnější…

Ivan Vystrčil, producent – Moravské Elegie

Spolupráce s Creative Rain byla bezproblémová a nápaditá. Ceníme si nápady i samotnou realizaci. Rádi se Creative Rain svěříme do rukou znova.

Spolupráce s Creative Rain byla bezproblémová a nápaditá. Ceníme…

Pavel Rataj, RAYO engineering s.r.o.

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno