zpět na výpis
zpět na výpis

Dactyl Group s.r.o.

ZHMOTŇUJEME VAŠE PŘEDSTAVY

Jsme rychle rostoucí brněnská vývojářská společnost, která zhmotňuje vize svých klientů. Našim zákazníkům poskytujeme především zakázkový vývoj webových a mobilních aplikací. Zaměřujeme se na kvalitu odvedené práce, dobré vztahy a skvělé lidi, kteří společnost tvoří.

+420 607 149 073
kreativni-voucher@dactylgroup.com
www.dactylgroup.com

IČ: 02912660 plátce DPH

Grafický design

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Grafický design

Prague Visitor Guide - Oficiální mobilní průvodce Prahou

Pro hlavní město Praha sme navrhli grafický design mobilního průvodce Prahou včetně vývoje pro Android a iOS platformy. Aplikace umožňuje poznávat všechna zajímavá místa Prahy zábavným a naučným způsobem a mnoho dalšího.

realizováno 2018

Smartsupp - živá komunikace

Díky aplikaci Smartsupp můžete se svými zákazníky komunikovat z mobilního telefonu v aktuálním čase. Když jsme projekt dostali na starost, existovala již webová verze komunikace se zákazníky. My jsme navrhli grafiku, kterou naši vývojáři následně přetransformovali do aplikace pro Android. Teď vám na komunikace se zákazníky stačí jedno kliknutí.

realizováno 2016

Krtek DMS

Nadační fond dětské onkologie KRTEK podporuje od roku 1999 práci lékařů a zdravotníků Kliniky dětské onkologie Fakultní nemocnice Brno a je její neoddělitelnou součástí. V rámci pomoci jsme pro NF vytvořili aplikaci k odeslání Dárcovské SMS (DMS), která může jednou za měsíc připomenout možnost pomoci dětem.

realizováno 2017

Hibiki

Vytvoření demoverze proprietárního systému Dactyl CMS včetně návrhu a kódování obecné šablony, na které jsou založeny další webové stránky.

realizováno 2018

Sony-servis.cz

Pro autorizované servisní středisko jsme vytvořili portál s webovou prezentací, poradnou a eshopem.

realizováno 2016

Informační a komunikační technologie

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Informační a komunikační technologie

GymRadio - pro pohodový trénink

Při poslechu hudby jde všechno líp, a proto jsme pomohli vytvořit tuto skvělou aplikaci pro všechny fitness nadšence. Stačí dát play a můžete začít trénovat. Samozřejmě si můžete aplikaci stáhnout a poslouchat i bez cvičení.

realizováno 2015

RockForPeople - přehled kapel v kapse

Je jedním z nejznámějších českých festivalů a nám bylo ctí vytvořit pro něj v roce 2015 - 2018 aplikace, které představovaly podporu celého festivalu. V aplikacích kromě programu bylo možné nalézt veškeré informace, mapu, volbu oblíbených skupin a mnoho dalšího. Jednalo se tedy o kompletní zastřešení tohoto projektu z hlediska mobilních aplikací.

realizováno 2018

Prague Visitor Guide - Oficiální mobilní průvodce Prahou

Pro hlavní město Praha sme navrhli grafický design mobilního průvodce Prahou včetně vývoje pro Android a iOS platformy. Aplikace umožňuje poznávat všechna zajímavá místa Prahy zábavným a naučným způsobem a mnoho dalšího.

realizováno 2018

Gryyny

Cílem zakázky bylo vytvořit grafický design a implementaci webové a mobilní aplikace, která umožňuje trenérům golfu vytvářet své on-line portfolio, aby zaujaly hráče golfu a spravovali všechny online rezervace přímo na smartphonu. Golfisté se díky aplikaci mohou spojit s nejlepšími trenéry na světě a objednat si řadu svých služeb.

realizováno 2018

BVV veletrhy - Oficiální průvodce veletrhy na brněnském výstavišti

Pro BVV - Brněnské výstaviště jsme vytvořili mobilní aplikaci s funkcemi jako: přehled veletrhů a vystavovatelů, sjednání si schůzky, nákup lístků, doprovodný program, či interaktivní mapa celého areálu BVV.

realizováno 2017

Webdesign

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Webdesign

RE/MAX Delux - důvěryhodná realitní kancelář v Brně

RE/MAX Delux je přední brněnská realitní kancelář a s touto firmou jsme spolupracovali ve dvou fázích. V první fázi jsme vytvořili platformu pro seznam inzerátů, evidenci nemovitostí a makléřů a upravili jsme administrační systém CMS. Ve fázi druhé jsme provedli redesign webových stránek, optimalizaci pro vyhledávače a pomohli jsme s copywritingem.

realizováno 2018

Ebia.cz - výroba minipivovarů, kontrukce a vývoj

Pro firmu Ebia CZ s.r.o. jsme vytvořili grafický design, na základě kterého jsme webové stránky nakódovali. Stránky jsme napojili na redakční systém, který jsme sami vyvinuli - DactylCMS. Web je přizpůsoben k prohlížení nejen na velkých monitorech, ale i na menších tabletech a mobilních telefonech.

realizováno 2018

e-tents.online - grafický design a vývoj

Pro společnost Existents group s.r.o. jsme navrhli minimalistický webdesign přesně podle jejich požadavků, a zapracovali elektronický obchod.

realizováno 2018

Hibiki

Vytvoření demoverze proprietárního systému Dactyl CMS včetně návrhu a kódování obecné šablony, na které jsou založeny další webové stránky.

realizováno 2018

Sony-servis.cz

Pro autorizované servisní středisko jsme vytvořili portál s webovou prezentací, poradnou a eshopem.

realizováno 2016

Dactylgroup dělali pro Skypicker Android aplikaci. Jak se povedla, můžete posoudit sami. My jsme dokonale spokojeni a počítáme s Dactylem pro dlouhodobou spolupráci.

Dactylgroup dělali pro Skypicker Android aplikaci. Jak se povedla, můžete…

Oliver Dlouhý, SkyPicker.com

Dactyl Group je mladá firma skvělých borců, kteří táhnou za jeden provaz. Každý se specializuje na něco a dohromady to krásně zapadá a tvoří kompaktní celek. S jejich prací jsem hodně spokojen, proto pro mě dělali již několik projektů.

Dactyl Group je mladá firma skvělých borců, kteří táhnou za jeden…

Petr Krejčí, MinutovyNetworking.cz

Dactyl ví, co je to poskytovat kvalitní služby. Android vývoj je na prvotřídní úrovni, aplikaci už používá přes 150 000 lidí po celém světě. VPS hosting jako jediný v ČR zvládá naše obrovské nároky na streaming a stabilitu.

Dactyl ví, co je to poskytovat kvalitní služby. Android vývoj je na prvotřídní…

Ondřej Kuchta, GymRadio.cz

S touto společností jsem byl maximálně spokojen a obzvláště s panem Ing. Doubkem, který se mnou všechny problémy rychle a ochotně řešil. Za naši existenci jsme už vyzkoušeli čtyři IT firmy na vývoj CMS systému a webových stránek a tohle je konečně společnost, která funguje jak má – pracuje rychle, spolehlivě a za rozumné peníze. Moc děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

S touto společností jsem byl maximálně spokojen a obzvláště s panem…

Tomáš Šimek, Real-Smart.cz

Rychlá a konstruktivní spolupráce s Dactyl Group s.r.o. vyústila ve finále do webu, který jsme požadovali. Je přehledný, funkční a s požadovaným dopadem na cílovou skupinu zákazníků.

Rychlá a konstruktivní spolupráce s Dactyl Group s.r.o. vyústila ve finále…

Petr Kroul, KeyBox.cz

Se společností Dactyl Group jsme řešili projekt vývoje nové mobilní aplikace pro sdílení informací o našich akcích včetně online služeb pro návštěvníky i vystavovatele. První funkční verzi byl dodavatel schopen vytvořit ve velmi krátkém čase. Vyhovuje nám způsob tvorby aplikace, kdy se nejdříve odsouhlasí detailní návrhy jednotlivých obrazovek a jejich logika. Ještě před samotným kódováním tedy víme, co přesně dostaneme.

Se společností Dactyl Group jsme řešili projekt vývoje nové mobilní…

Martin Kaspar, CIO, Veletrhy Brno, a.s.

S Dactylom som začal spolupracovať už niekoľko rokov dozadu. Potreboval som eshop na mieru a ich prístup spoločne s priaznivou cenou u mňa vyhral. Pri vytváraní nových funkcií pružne reagujú, kroky sa vopred premyslia aby sa zvolil vhodný postup. V prípade problémov rýchlo reagujú a to je pre mňa najdôležitejšie. Ak to zhrniem, hlavné výhody prečo s nimi dlhodobo spolupracujem sú dobrá komunikácia, promptné riešenie problémov, rýchle doprogramovanie nových vecí a dobrá cena.

S Dactylom som začal spolupracovať už niekoľko rokov dozadu. Potreboval…

Ing. Andrej Kéry, Majiteľ a marketingový riaditeľ ARTER, s. r. o.

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno