zpět na výpis
zpět na výpis

Dactyl Group s.r.o.

ZHMOTŇUJEME VAŠE PŘEDSTAVY

Jsme rychle rostoucí brněnská vývojářská společnost, která zhmotňuje vize svých klientů. Našim zákazníkům poskytujeme především zakázkový vývoj webových a mobilních aplikací. Zaměřujeme se na kvalitu odvedené práce, dobré vztahy a skvělé lidi, kteří společnost tvoří.

+420 607 149 073
ext-kreativnivouchery@dactylgroup.com
www.dactylgroup.com

IČ: 02912660

DIČ: CZ02912660

Grafický design

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Grafický design

Prague Visitor Guide - Oficiální mobilní průvodce Prahou

Pro hlavní město Praha jsme navrhli grafický design mobilního průvodce Prahou, ikony, celkový vzhled a chování aplikace. Realizovali jsme jeho vývoj pro platformy Android a iOS. Aplikace umožňuje poznávat všechna zajímavá místa Prahy zábavným a naučným způsobem a mnoho dalšího.

realizováno 2018

Smartsupp - živá komunikace

Díky aplikaci Smartsupp můžete se svými zákazníky komunikovat z mobilního telefonu v reálném čase. Aplikaci jsme vytvořili od základu, definovali jsme UX, následně jsme vytvořili grafický design a realizovali samotnou aplikaci pro Android.

realizováno 2016

Rock for People

Mobilní aplikace Rock For People představuje nejjednodušší způsob jak neztratit během festivalu přehled o programu, nezmeškat oblíbeného interpreta, dostávat včas všechna důležitá upozornění a další důležité informace. Navrhli jsem grafický design, vytvořili ikony a propagační grafiku. Aplikace vznikly pro platformy Android a iOS.

realizováno 2015 - dosud

Mobilní aplikace pro Leviathan

Mobilní aplikaci Leviathan jsme vytvořili pro Android i iOS. Samotnému vývoji předcházel návrh grafického designu a ikon při zachování grafické identity. V rámci procesu testování jsme vytvořili tři verze aplikací: produkční - dostupnou na storech, testovací Betu pouze pro určitý okruh uživatelů a testovací Alfu pro vyvíjení nových technologií.

realizováno 2017 - doposud

Aplikace Roger propojuje podnikatele s investory

Který podnikatel někdy nepotřeboval peníze ještě před splatností faktury? A který investor by nechtěl zhodnotit své peníze? Aplikace Roger propojuje podnikatele a 1000 nezávislých investorů. Jedni získají peníze včas a druzí vydělají. Win-win díky appce z Dactylu. Navrhli jsme UX, grafický design a realizovali vývoj pro platformy Android a iOS.

realizováno 2019 - doposud

Informační a komunikační technologie

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Informační a komunikační technologie

RockForPeople - přehled kapel v kapse

Je jedním z nejznámějších českých festivalů a nám bylo ctí vytvořit pro něj v roce 2015 - 2018 aplikace, které představovaly podporu celého festivalu. V aplikacích kromě programu bylo možné nalézt veškeré informace, mapu, volbu oblíbených skupin a mnoho dalšího. Jednalo se tedy o kompletní zastřešení tohoto projektu z hlediska mobilních aplikací.

realizováno 2018

Prague Visitor Guide - Oficiální mobilní průvodce Prahou

Pro hlavní město Praha jsme navrhli grafický design mobilního průvodce Prahou, ikony, celkový vzhled a chování aplikace. Realizovali jsme jeho vývoj pro platformy Android a iOS. Aplikace umožňuje poznávat všechna zajímavá místa Prahy zábavným a naučným způsobem a mnoho dalšího.

realizováno 2018

Gryyny

Cílem zakázky bylo vytvořit grafický design a implementaci webové a mobilní aplikace, která umožňuje trenérům golfu vytvářet své on-line portfolio, aby zaujaly hráče golfu a spravovali všechny online rezervace přímo na smartphonu. Golfisté se díky aplikaci mohou spojit s nejlepšími trenéry na světě a objednat si řadu svých služeb.

realizováno 2018

BVV veletrhy - Oficiální průvodce veletrhy na brněnském výstavišti

Pro BVV - Brněnské výstaviště jsme vytvořili mobilní aplikaci s funkcemi jako: přehled veletrhů a vystavovatelů, sjednání si schůzky, nákup lístků, doprovodný program, či interaktivní mapa celého areálu BVV.

realizováno 2017

Chytrý průvodce světem vína

Uživatelsky nejdůležitější částí aplikace je bezesporu interaktivní mapa vinařství. Ta lze filtrovat podle dostupnosti ve zvoleném termínu, kategorie, probíhajících akcí, možnosti ubytování a dalších, a všechny tyto parametry lze snadno vyčíst i ze samotného zobrazení. Na přání klienta je možné si vybrat mezi standardní a satelitní mapou.

realizováno 2019 - 2020

Webdesign

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Webdesign

RE/MAX Delux - důvěryhodná realitní kancelář v Brně

RE/MAX Delux je přední brněnská realitní kancelář a s touto firmou jsme spolupracovali ve dvou fázích. V první fázi jsme vytvořili platformu pro seznam inzerátů, evidenci nemovitostí a makléřů a upravili jsme administrační systém CMS. Ve fázi druhé jsme provedli redesign webových stránek, optimalizaci pro vyhledávače a pomohli jsme s copywritingem.

realizováno 2018

Ebia.cz - výroba minipivovarů, kontrukce a vývoj

Pro firmu Ebia CZ s.r.o. jsme vytvořili grafický design, na základě kterého jsme webové stránky nakódovali. Stránky jsme napojili na redakční systém, který jsme sami vyvinuli - DactylCMS. Web je přizpůsoben k prohlížení nejen na velkých monitorech, ale i na menších tabletech a mobilních telefonech.

realizováno 2018

iBVV.cz

Záměrem bylo vytvořit komplexní systém sestávající z různých aplikací (mobilních i webových) propojený s informačními systémy klienta. Systém jsme postavili na stávajícím DactylCMS, který slouží jako backendové prostředí pro správu obsahu mobilní aplikace. Do něj jsme postupně implementovali veškerou funkčnost správy obsahu nového iKatalogu, který

realizováno 2018 - dosud

Reimplementace projektu cpzp.cz

Pro ČPZP jsme zajišťovali kompletní reimplementaci webové prezentace, v rámci které proběhla analýza, UX návrh a následná realizace řešení na DactylCMS. Nový web, umožňuje mj. registraci nových pojištěnců, nákup cestovního pojištění nebo nabízí přehled poboček ČPZP, je napojen na několik interních systémů, stejně jako na služby třetích stran.

realizováno 2019 - doposud

Chytrý průvodce světem vína

Uživatelsky nejdůležitější částí aplikace je bezesporu interaktivní mapa vinařství. Ta lze filtrovat podle dostupnosti ve zvoleném termínu, kategorie, probíhajících akcí, možnosti ubytování a dalších. Standardem je pak navigace ke zvolenému bodu řešené pomocí již nainstalovaných aplikací podle příslušné platformy.

realizováno 2019 - 2020

Dactylgroup dělali pro Skypicker Android aplikaci. Jak se povedla, můžete posoudit sami. My jsme dokonale spokojeni a počítáme s Dactylem pro dlouhodobou spolupráci.

Dactylgroup dělali pro Skypicker Android aplikaci. Jak se povedla, můžete…

Oliver Dlouhý, SkyPicker.com

Dactyl Group je mladá firma skvělých borců, kteří táhnou za jeden provaz. Každý se specializuje na něco a dohromady to krásně zapadá a tvoří kompaktní celek. S jejich prací jsem hodně spokojen, proto pro mě dělali již několik projektů.

Dactyl Group je mladá firma skvělých borců, kteří táhnou za jeden…

Petr Krejčí, MinutovyNetworking.cz

S touto společností jsem byl maximálně spokojen a obzvláště s panem Ing. Doubkem, který se mnou všechny problémy rychle a ochotně řešil. Za naši existenci jsme už vyzkoušeli čtyři IT firmy na vývoj CMS systému a webových stránek a tohle je konečně společnost, která funguje jak má – pracuje rychle, spolehlivě a za rozumné peníze. Moc děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

S touto společností jsem byl maximálně spokojen a obzvláště s panem…

Tomáš Šimek, Real-Smart.cz

Rychlá a konstruktivní spolupráce s Dactyl Group s.r.o. vyústila ve finále do webu, který jsme požadovali. Je přehledný, funkční a s požadovaným dopadem na cílovou skupinu zákazníků.

Rychlá a konstruktivní spolupráce s Dactyl Group s.r.o. vyústila ve finále…

Petr Kroul, KeyBox.cz

Se společností Dactyl Group jsme řešili projekt vývoje nové mobilní aplikace pro sdílení informací o našich akcích včetně online služeb pro návštěvníky i vystavovatele. První funkční verzi byl dodavatel schopen vytvořit ve velmi krátkém čase. Vyhovuje nám způsob tvorby aplikace, kdy se nejdříve odsouhlasí detailní návrhy jednotlivých obrazovek a jejich logika. Ještě před samotným kódováním tedy víme, co přesně dostaneme.

Se společností Dactyl Group jsme řešili projekt vývoje nové mobilní…

Martin Kaspar, CIO, Veletrhy Brno, a.s.

S Dactylom som začal spolupracovať už niekoľko rokov dozadu. Potreboval som eshop na mieru a ich prístup spoločne s priaznivou cenou u mňa vyhral. Pri vytváraní nových funkcií pružne reagujú, kroky sa vopred premyslia aby sa zvolil vhodný postup. V prípade problémov rýchlo reagujú a to je pre mňa najdôležitejšie. Ak to zhrniem, hlavné výhody prečo s nimi dlhodobo spolupracujem sú dobrá komunikácia, promptné riešenie problémov, rýchle doprogramovanie nových vecí a dobrá cena.

S Dactylom som začal spolupracovať už niekoľko rokov dozadu. Potreboval…

Ing. Andrej Kéry, Majiteľ a marketingový riaditeľ ARTER, s. r. o.

Se společností Dactyl Group spolupracujeme dlouhodobě na festivalové aplikaci Rock for People pro systémy Android a Apple. Před zahájením spolupráce jsme se bohužel potýkali s častou chybovostí obou aplikací a po úpravě obou aplikací od Dactyl se chybovost odstranila. Co si kromě samotné funkčnosti pochvalujeme je perfektní komunikace, dodržování rozpočtů, termínů, okamžité vyřešení jakéhokoliv problému a nápady na vylepšení / řešení aktuálních požadavků festivalu.

Se společností Dactyl Group spolupracujeme dlouhodobě na festivalové…

Milan Paul, Marketing & Ticketing

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno