zpět na výpis
zpět na výpis

David Christian Lichtag

Tvoříme firemní vizuální identitu & reprezentativní foto a video materiály. Pomáháme s brandingem a marketingovými a náborovými kampaněmi.

Klientům vytvoříme autentický a originální vizuální obsah, tedy fotografie a videa, který využijí jak pro marketingové, tak prodejní a náborové účely.

Připravíme sadu fotek pro klientův web, informační brožury, sociální sítě a další reklamní účely.

Vytvoříme náborová videa, která firmě přivedou nové zaměstnance, nebo vyrobíme prodejní videoprezentaci, která pomůže při důležitých obchodních jednáních a zaujme i na veletrzích či konferencích.

• Branding fotografie & videa
• Reportážní fotografie & videa
• Firemní portréty
• Produktové fotografie & videa
• Fotografie interiérů

+420 737 624 528
info@daylight.studio
daylight.studio

IČ: 76519210

Film / video

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Film / video

Případová studie společnosti Health Academy | Roger

Pro Rogera jsme realizovali kompletní video případové studie. Manželé Valentovi ze společnosti Health Academy popisují, jak jim Roger Platba pomáhá s optimalizací cash-flow.

realizováno 2019

Videospoty a foto reportáž z IT kurzů pro děti

Vytvořili jsme videa a ilustrativní fotografie z kurzů IT pro děti pro potřeby další prezentace a propagace společnosti makeITtoday.

realizováno 2017-2018

Video a ilustrační fotografie nového výrobního závodu Steinex a.s.

Pro firmu Steinex a.s. jsme vytvořili prezentační video tak, aby tuto rodinnou firmu představovalo jako velkou seriózní společnost s mnohaletou tradicí. Zároveň ukazuje novou, moderně vybavenou, výrobní halu, čistou a efektivní výrobu a samotné zaměstnance. Díky absenci mluveného slova je video univerzální a trvalé.

realizováno 2018

Příběh společnosti Rekonstrukce památek

S Rogerem jsme natočili případovou studií o tom, jak jejich fintechové služby pomáhají klientům s profinancováním faktur do tří dnů. Tentokát to bylo velmi zajímavé a fotogenické setkání se zakladatelem společnosti Rekonstrukce památek, Liborem Ptáčkem. Video v další úpravě používá i Komerční banka pro interní účely při školen

realizováno 2021

DOCU-X pro bezpapírovou kancelář

Pro klienta jsme vytvořili případovou studii nasazení jejich produktu u jejich klienta. Vznikl tak materiál, který využijí obě společnosti. Popis videa na YT klienta: Co přineslo nasazení DOCU-X OCR a DOCU-DMS ve společnosti ASB Czech Republic, s.r.o., která se zabývá účetnictvím, daňovým poradenstvím, outsourcingem mezd a HR apod.?

realizováno 2021

Fotografie

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Fotografie

Accolade Engineering | branding (ilustrační) a reportážní fotografie

Pro Accolade jsme vytvořili sady ilustračních fotek z pražských kanceláří, reportážních fotek z otevření nových prostor a reportážní fotky z Hands-on firemního setkání. Součástí další spolupráce bylo i vytvoření náborového videa, které uchazečům o práci přibližuje prostředí firmy a poboček v Praze, Seattlu a Philadelphii.

realizováno 2018-2019

Firemní portréty zaměstnanců Starbucks Praha

Vytvořili jsme sadu portrétních a brandingových fotografií pro společnost AmRest Coffe, která provozuje řetězce Starbucks v ČR.

realizováno 2018

Fotky služeb, prostor, ilustrační fotografie konzultací s klienty a chirurgických zákroků, portréty týmu, spolupráce na celkové vizuální identitě

Na procesu tvorby vizuální identity nové kliniky propojující plastickou a estetickou chirurgii a gynekologii V-Clinic se podílíme od počátku a jedná se o dlouhodobou spolupráci. V prvním kroku jsme úzce spolupracovali s grafickými designéry, a po ujasnění vizuálního stylu jsme se pustili do nafocení ilustračních fotek a portrétů členů týmu.

realizováno 2018-dosud

Firemní portréty Vermont Holding

V Praze a Bratislavě jsme realizovali soubor pohyblivých černobílých portrétů zaměstnanců pro nový web.

realizováno 2016-2017

Reportážní fotografie z největší POLNÍ SHOW ve střední Evropě

S Agrallem spolupracujeme již řadu let. Fotíme jim různé firemní eventy a akce, které pořádají pro své obchodní partnery a pro širokou veřejnost. Agrall Polní den je dvoudenní akce pro VIP partnery a širokou veřejnost.

realizováno 2016-2019

Webdesign

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Webdesign

Jindrovo vinařství - nový web rodinného vinařství včetně vizuálních materiálů (foto&video)

Pro Jindrovo vinařství jsme udělali kompletní předělání webu do nového hávu s přidanou funkcionalitou. Požadavkem bylo zachování stávajícího předplatného na platformě WIX a optimalizace pro vyhledávání. Vytvořili jsme kompletní FOTO & VIDEO materiály a na novém webu jsme chtěli ukázat, jaké Jindrovo vinařství doopravdy je, svěží a přátelské.

realizováno 2021

GEOtestu - web včetně nových vizuálních materiálů

Převedení stávajícího webu do nové responzivní podoby vč. úpravy obsahu a dodání vizuálních materiálů, fotek a videí.

realizováno 2018

Pálenice Mlýnský dvůr - jednostránkový web včetně fotek a videa

Pro klienta Němčickou destilační s.r.o. jsme vytvořili jednoduchý jednostránkový web, který seznamuje s činností pálenice v Němčicích na Hanou. Součástí dodání byly fotky a video.

realizováno 2020

Analytická laboratoř - nový web a vizuální materiály (foto&video)

Pro klienta jsme vytvořili samostatný web Analytické laboratoře, které nabízejí široké spektrum odborných laboratorních služeb a potřebovali vícejazyčnou a konkrétně cílenou propagaci, oddělenou od společnosti GEOtest, pod kterou spadá.

realizováno 2018

Ubytování Apartmán Volavka - web, foto&video

Tvorba nového webu, který představuje a nabízí ubytování v jedinečném konceptu - Moderní apartmán v srdci Žďárských vrchů s kapacitou až 8 osob, privátním wellness, vlastním kinosálem a vybaveným barem. Kompletní realizace webu s výrobou fotek a videí.

realizováno 2021

Společnost STEINEX a.s. poptávala služby na vytvoření videa z výrobních prostor za účelem prezentace u zákazníků, na veletrzích či při obchodních jednáních.

Vzhledem k velmi dobrým referencím jsme se rozhodli využít služby pana Davida Lichtaga, který nám vytvořil prezentační spot o délce přibližně 3 minuty. Nad rámec natáčení videospotu vznikly reprezentativní fotografie zaměstanců v prostředí výroby.

S finálním výstupem jsme byli maximálně spokojení. Pan Lichtag je skutečným profesionálem a přistupuje ke své práci velice samostatně. Především jsme ocenili, že jsme kvůli natáčení nemuseli nikterak omezovat náš provoz a všichni zaměstnanci se při natáčení cítili komfortně. Prezentační video považujeme za vizitku naší společnosti a pravidelně se setkáváme s velmi pozitivními ohlasy.

Služby pana Lichtaga upřímně doporučujeme.

Společnost STEINEX a.s. poptávala služby na vytvoření videa z výrobních…

Vít Steinhauser | Steinex, člen představenstva

David posunul prezentaci našich služeb na novou úroveň. Vyrobit vizualizaci moderních fintechových služeb není snadné a u Davida se můžeme kromě perfektní exekuce vždy spolehnout i na pomoc s návrhem realizace. Líbí se nám, že David sleduje trendy ve vizualizaci a prezentaci těch nejúspěšnějších firem a pomáhá nám je aplikovat do naší palety prezentačních materiálů, ať už se to týká videíí nebo fotek.

David posunul prezentaci našich služeb na novou úroveň. Vyrobit vizualizaci…

Adam Šoukal | CEO & Co-founder Roger a.s.

S panem magistrem Lichtagem z daylight.studia spolupracujeme již pěknou řádku let. Vytváří pro nás produktová videa a fotografie. V letošním roce jsme začali spolupracovat i v oblasti marketingových aktivit a připravujeme společně nový web naší společnosti. S jeho prací jsme byli vždy velmi spokojeni. Na naší spolupráci si ceníme především jeho aktivního a tvůrčího přístupu.

S panem magistrem Lichtagem z daylight.studia spolupracujeme již pěknou…

Ing. Tomáš Vepřek | Výkonný ředitel, ALFA - PROJ spol. s r.o.

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno