zpět na výpis
zpět na výpis

Emanuele Ruggiero

KINOVISION: Strategie, kreativita, výroba, finální produkt – vše ve stejném prostředí

SPECIALIZUJEME SE NA "BRANDED CONTENT" A "DOCUMERCIALS".

Kinovision Films věří, že budoucnost reklamy spočívá v originálním obsahu podporující značku. Spotřebitelé dnes touží po autentičnosti a zábavě zároveň, a jaký lepší způsob, jak je propojit, než prostřednictvím krátkého filmového dokumentu? Documercials jsou skvělé způsoby, jak značky mohou sdílet své příběhy se světem a zároveň se skutečně spojit se svým publikem.

Máme rádi projekty propagující produkty a služby značek a organizací, které se snaží zlepšit svět. Ať už se jedná o produkt určený ke zlepšení pocitu štěstí a spokojenosti nebo službu zaměřenou na udržitelnost, chceme vám pomoci zaujmout publikum.

PROČ VYTVOŘIT DOKUMERCIAL?
Skvělá věc na documercials - filmových dokumentech sponzorované značkami je, že jsou výhodou pro značky i spotřebitele. Z pohledu sponzora bude tento krásný krátký film sdílen na sociálních sítích, protože lidé rádi sdílejí videa se silnou emocionální nebo zábavnou složkou.

Z pohledu vašeho publika, pokud ho baví sledovat váš obsah, tak ho vlastně vůbec nezajímá, že tento krátký film je sponzorován! Rádi se jím pobaví a šance, že si vaši zprávu zapamatují, je mnohem vyšší (další výhra pro vás!). Z tohoto důvodu může být mimo jiné dokumentární film extrémně přesvědčivou formou umění.

Myslíte si, že by vaší značce nebo podniku prospělo vytvoření filmového dokumentu? Kontaktujte nás a můžeme si popovídat o tom, jak vytvořit kreativní a autentické dílo, které předvede přesně ty příběhy, které chcete sdílet!

+420 605 113 112
info@kinovision.org
www.kinovision.org

IČ: 02275996

DIČ: CZ608613019

Film / video

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Film / video

Defying Gravity

Realizace krátkého filmu "Defining gravity" pro společnosti ACCEE / Association of Credit for Central and Eastern Europe, který byl promítán na výroční konferenci v Budapešti, v září 2018.

realizováno 2018

Dalmatia in my eyes

Tvorba a produkce videí ve spolupráci s cestovni agenturou Adria Data Banka od roku 2014.

realizováno 2020

KINOVISION Reel 2020/2022

Emanuele Ruggiero: Director/Cinematographer/Editor Reel 2020/2022

realizováno 2022

INOVACE A TRADICE V TEXTILU

Projekt ve spolupráci s Nadace Veronica, Česko-rakouským fondem a Univerzitou v Linci.

realizováno 2022

LB TOUCH

LB TOUCH A fashion film for DANIEL LOW-BEER TOUCH Campaign showcasing the brand's new clothes 2023.

realizováno 2022

„Btv spolupracovala s Kinovision od roku 2015 na tvorbě pětidílného pořadu "Den
na železnici s...". Vysoce oceňujeme profesionální přístup k našim požadavkům a kvalitně
odvedenou práci v dohodnutém termínu na profesionální úrovni. Emanuele Ruggiero je
pro nás spolehlivý partner a plánujeme s ním spolupráci na dalších televizních projektech.
Mohu tímto potvrdit naše velmi dobré zkušenosti.“

„Btv spolupracovala s Kinovision od roku 2015 na tvorbě pětidílného…

Aranka Pelánová, vedoucí produkce Televize BTV

„Naše firma ACCEE spolupracovala s Emanuelem a Kinovision od roku 2015 na naší výroční konferenci. To zahrnovalo sérii předkonferenčních akcí, zhotovení video medailonků moderátorů, video ze samotné konference a jeho úpravy v postprodukci. Po celou dobu projektu byl tento tým velice profesionální s jejich proaktivními návrhy a celkovým rozhodování o tom, jak dosáhnout vysoce kvalitního výstupu, který byl splněn. Obdrželi jsme řadu příznivých komentářů o kvalitě videa, které přispělo k našemu dalšímu podnikání. Celý tým je velmi přátelský a je radost s nimi pracovat, bez váhání doporučuji tuto společnost.“

„Naše firma ACCEE spolupracovala s Emanuelem a Kinovision od roku 2015…

Mark Harrison, Zakladatel a Generální ředitel ACCEE

„Tato společnost s námi připravovala reklamní a promo videa, medailonky profesionálů a závěrečné video z mezinárodní konference. Spolupráce s Emanuelem a kolegove si velmi cením. Jejich profesionalita, zkušenosti z filmového průmyslu a především výsledná kvalita videa, nám usnadnila najít nové kontakty, zákazníky a celkově zvýšila zájem o naše produkty. Práce s profesionály z Kinovision přinesla výsledek a ukázala nový potenciál profesionálního marketingu.“

„Tato společnost s námi připravovala reklamní a promo videa, medailonky…

Daria Harrison, Wine4life

„S Emanuelem Ruggiero jsem měl možnost spolupracovat na podzim minulého roku na doplňkové fázi videoklipu pro našeho významného klienta. I přesto, že pan Ruggiero měl nesnadnou pozici, protože vstupoval do již rozjetého vlaku a byl omezován nastaveným konceptem, tak se zhostil svého partu skvěle. Nejen, že udržel stávající styl sdělení, ale ještě jej rozšířil o nové prvky a pohledy, které ve výsledku celek vynesly ještě výše. Rovněž musím ocenit jeho velmi aktivní přístup a vhled odborníka, které nám pomohly nejen v celkovém vyznění videoklipu, ale jeho zkušenosti a doporučení nám také usnadnily samotnou realizaci projektu. Jsem velmi rád za tuto zkušenost a vím, že se mohu na pana Ruggiera s klidem kdykoliv obrátit.“

„S Emanuelem Ruggiero jsem měl možnost spolupracovat na podzim minulého…

Robin Roček - Senior account manager MEDIAAGE s. r. o.

„Emanuele Ruggiero je originální umělec tvořící v té nejvyšší kvalitě. S jeho prací jsme se setkali již v roce 1999, kdy jsme jej oslovili pro práci na projektu "Malé panorama souvislostí" Města Brna a propagaci Vysokého učení technického v Brně. Práce dopadla vysoko nad naše očekávání a od té doby se vždy těšíme na jeho nové projekty. Obrazově jsou jeho videa velmi kreativní, brilantní střih a práce se zvukem vždy vytváří velmi kvalitní celek.
Vím, že se na Emanuela Ruggiero mohu vždy po všech stránkách spolehnout.“

„Emanuele Ruggiero je originální umělec tvořící v té nejvyšší…

Ing. Mgr. Zdeněk Polách - www.dabraka.com

S firmou Kinovision a konkretně s panem Emanuelem Ruggiero začala naše cestovní kancelář spolupracovat v roce 2015. Za tu dobu jsme společně vytvořili řadu kvalitních reklamních videí zaměřených na propagaci mnoha námi nabízených destinací v Chorvatsku a propagaci naší cestovní kanceláře.
Týmová práce na našich společných cestách do Chorvatska a zároveň pak společná práce ve studiu v Brně na finálních videích byla vždy velmi profesionální. Pan Ruggiero je zkušený filmař a režisér a dokáže se vždy velmi rychle vžít do našich požadavků a svými zkušenostmi podpořit celý náš projekt.
Firmu Kinovision doporučuji všem, kteří chtějí tvořit profesionální
filmovou a video reklamu své společnosti a vylepšit tak své postavení na trhu mezi konkurencí v oboru.

S firmou Kinovision a konkretně s panem Emanuelem Ruggiero začala naše…

PhDr. Ladislav Skácal / Zakladatel a Generální ředitel cestovní kanceláře Adria Databanka, s.r.o

Společnost KINOVISION Productions významně přispěla k šíření naší Business message. Kinovision dokázala pochopit základní prvky naší činnosti a povzbudit je uměleckou radostí a profesionalitou.

Společnost KINOVISION Productions významně přispěla k šíření naší…

Mauro Contu, Generální ředitel "Zdraví bez limitu"

Kinovision používáme jako poskytovatele videoobslužných služeb v České republice pro naši reklamní agenturu v Itálii. Již dlouho jsme s touto spoluprací spokojeni a můžeme ji doporučit i dalším firmám, jejich hlavním požadavkem byla kvalita a kreativita.
Naše synergie spočívá v produkci videí pro webový marketing, stejně jako při natáčení společenských akcí. Kromě flexibility je to především kreativní část, kterou oceňujeme na Kinovisionu. Jejich práce nám pomáhá zlepšovat a komunikovat s naší firemní identitou.

Kinovision používáme jako poskytovatele videoobslužných služeb v České…

Leonardo Bazzucchi - Account Director Way to Blue

Preciznost,dodržení termínů a vysoce tvůrčí přístup jsou synonymem spolupráce se společností Kinovision.
Emanuele Ruggiero a jeho tým odborníků mají silně kreativní přístup k produkci dokumentárních filmů a TO JE přesně to, co naše společnost potřebuje k vývoji nových formátů a audiovizuálního obsahu.

Preciznost,dodržení termínů a vysoce tvůrčí přístup jsou synonymem…

Martin Kase, KM Plus Media & Big Media

Se společností Kinovision již nějakou dobu spolupracujeme. Vytvořili (a nadále produkují) pro naši společnost několik dokumentárních filmů. Zároveň tým jejich scénáristů příchází s tvůrčími nápady, ze kterých posléze tvoří nový obsah.
Vždy jsme byli spokojeni s jejich prací a vynikající komunikací.

Se společností Kinovision již nějakou dobu spolupracujeme. Vytvořili…

Massimiliano Serio, C.E.O. Picasso Films

S kinovision spolupracujeme již 2 roky.
Kreativita a schopnost rozvíjet příběh ve správném kontextu spolu s třicetiletou profesionalitou přispívají k úspěchu našich audiovizuálních kampaní.
Kinovision vřele doporučuji.

S kinovision spolupracujeme již 2 roky. Kreativita a schopnost rozvíjet…

Daniel Low-Beer & Arks Foundation

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno