zpět na výpis
zpět na výpis

Fanl

Jsme strategická marketingová agentura se zaměřením na marketing a budování komunit (nejen) pro startupy.

Oficiálně jsme vznikli sice v roce 2021, ale zkušenosti máme mnohaleté. Už před několika lety, kdy jsme pracovali jako business konzultanti na JICu, jsme se věnovali našemu vlastnímu businessu a pomáhali firmám s marketingem. V roce 2021 jsme spojili ještě síly s konzultantkou na budování komunit a Fanl byl na světě.

Máme unikátní přesah do business consultingu a expertízu v budování komunit a vztahu se zákazníky. Pomůžeme vám s rozjezdem startupu, ale o váš marketing (nebo jeho část) se postaráme, i když už je vaše firma větší. Máme rádi dlouhodobé spolupráce, při kterých váš byznys opravdu důkladně poznáme.

Na celý prodejní i marketingový cyklus se díváme komplexně, však také Fanl vznikl počeštěním anglického “funnel”. Důkladně poznáme váš byznys, navrhneme řešení a optimalizujeme celý marketingový proces. Od chvíle, kdy se o vaší značce zákazník dozví až po nákup a doporučení známým. Od uvedení prvního produktu na trh až po vaši expanzi do zahraničí.

Věnujeme se strategickému marketingu, navrhneme marketingovou strategii na základě předem domluvených cílů a potřeb. (Manyways, Wereldo, DevCors, Tolgee, ...)

Google, Sklik, LinkedIn nebo třeba Facebook. Kampaně na některé z platforem děláme pro téměř všechny naše klienty. Nesnášíme mrhání časem i penězi, proto vše průběžně optimalizujeme. Každý měsíc se potkáme na pravidelném reportovacím callu, kde se pobavíme o výsledcích. Na základě dat z kampaní také optimalizujeme průchod webem a celou zákaznickou cestu. (kii-baa, Biopekárna Zemanka, Zlomek, ...)

Pomáháme firmám budovat smysluplné komunity. Každá značka s komunitou má unikátní konkurenční výhodu. Rádi s vámi probereme, zda je právě váš produkt vhodný pro budování zákaznické či jakékoli jiné komunity a samozřejmě případně pomůžeme s jejím nastavením i managementem. (Inpram, ČZU, Spaceflow, ...)

Samozřejmě klientům pomáháme i s obsahovým marketingem, staráme se o jejich sociální sítě, mailing a celkovou tonalitu komunikace. (kii-baa, Vinařství Starý vrch, Manyways, Zlomek, ...)

+420 731 523 084
tereza@fanl.cz
www.fanl.cz

IČ: 13972642

DIČ: CZ13972642

Online marketing

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Online marketing

Rozjezd a správa sociálních sítí, výkonnostní marketing

S kii-baa organic jsme začali spolupracovat v léte 2022. Nachystali jsme komunikační strategii, v září jsme spustili sociální sítě, které firmě spravujeme, vytvořili jsme web a začali jsme dělat kampaně na Facebooku, Instagramu a Googlu.

realizováno 2022

Správa sociálních sítí, výkonnostní marketing

S firmou Zlomek jsme začali spolupracovat v průběhu léta 2022, spravujeme firmě výkonnostní kampaně a staráme se o jejich sociální sítě.

realizováno 2022

Rozjezd a správa sociálních sítí, výkonnostní marketing, marketingový průzkum, go-to market strategie

Manyways nás oslovili v úplném začátku podnikání. V září 2021 jsme se potkali se zakladatelem Davidem na první schůzce. Pro Manyways jsme udělali průzkum trhu, navrhli go-to market strategii, tonalitu komunikace, rozjeli jsme sociální sítě a výkonnostní kampaně.

realizováno od 2021

Výkonnostní marketing, e-mailing

S klientem doteď spolupracujeme na výkonnostním marketingu a e-mailingem.

realizováno 2021

Tvorba B2C strategie, výkonnostní marketing a mailing

Od roku 2021 do současnosti spolupracujeme s klientem na výkonnostním marketingu pro projekt mojetalenty.cz, pro nějž jsme vypracovali B2C marketingovou strategii a vytvořili web. V rámci spolupráce se také staráme o mailing.

realizováno 2021

S Fanlem se skvěle spolupracuje, kombinujeme profesionalitu a přátelskou atmosféru díky čemuž si můžeme cokoliv navrhnout a probrat bez obav ze špatného přijetí. Posunujeme se navzájem a myslím, že výsledky hovoří za vše.

S Fanlem se skvěle spolupracuje, kombinujeme profesionalitu a přátelskou…

David Kocián, CEO, Manyways

S Fanlem jsme nejdřív pracovali na budování naší nové absolvetské komunity, poté jsme pro velkou spokojenost spolupráci rozšířili i na výkonnostní marketing. jde vidět, že lidé z Fanlu ví, co dělají a hlavně je s nimi skvělá spolupráce!

S Fanlem jsme nejdřív pracovali na budování naší nové absolvetské…

Tereza Zuzánková, Community Manager, Česká Zemědělská Univerzita v Praze

Fanl nám pomohl nastartovat B2C prodej našich produktů skrze online kanály. V dnešní době máme z tohoto dříve naprosto nevytěžovaného kanálu tržby v řádech nižších desítek tisíc měsíčně a rosteme. Musím ocenit přístup založený na datech a pravidelném reportování výsledků i iniciativu směrem k nalezení cest, jak online prodej nastartovat.

Fanl nám pomohl nastartovat B2C prodej našich produktů skrze online…

Václav Huk, COO, Inpram

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno